Kahve fincanı açılmazsa nasıl yıkıyıcaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meraklı09

Banlı Kullanıcı
Zorla açıp mı yoksa açmadan suya tutup mu dilek dilememiştim
neye yorulur bu durum

4

43887

Kahve falı bakımında bakan kişinin yorumuna kalmıştır.Herkesin yöntemi yorumu farklıdır.Genellikle kişiler dileklerini kahve bitiminde fincan kapatılırken dilerler.Dilek dilemeden fincanı açmadan suya tuttuysanız o fal bakımı yapılmamış sayılır. Sorunuzda anlatım eksikliği var daha ayrıntılı düzgün yazarsanız yanıt vermemiz kolaylaşır. Sevgiler...

meraklı09

Banlı Kullanıcı
şöyle anlatayım ben her kahve içince el alışkanlığı fincanı kaparım yine öyle yaptım ve her hangi bir dilek dilemedim.
sonra bi açıp bakayım istedim kahve falı bakmayı pek bilmem genelde ücretsiz fotoğraf paylaşmalı kahve falı uygulamasına yolluyorum.
sonra açmaya çalıştım açılmadı. hatta 4-5 kere denedim açılmadı
bende açılmıyor diye dilek diledim yine denedim 2-3 kere yine açılmadı.
sonra kararsız kaldım acaba açıp mı yıkıyıcam yoksa açmadan suya mı tutup yıkayıcam diye
en son açmadan suya tutarak yıkadım
şimdi sorum böyle bir durumda ne yapmak gerekir ve bu durumda fal neye yorulur yani dilek kabul oldu mu denir

4

43887

Aslında kimi zaman kahve fincanı ile bakım yaparken fincanın tabakla bütünleşmesini iyiye yorup , dileğinin kabul olacağına inanılıp o fala bakım yapılmaz.Zorla açılmaz.Tabi bu o kişinin hissiyatına göre de değişir.Senin o anki duyguna bağlı .Ki anlattıklarına bakılırsa sende doğru olanı yapmışsın:Angel_anim:...

dexter

Elit Üye
Benim bildiğim ve uyguladığım yöntem, kahve fincanı eğer 1-2 denemede açılmıyorsa kesinlikle zorlamam, kapalı halde suya tutar içini görmeden yıkarım.
Tabi böyle şeylerde, kendi iç sesiniz sizi doğru yönlendirecektir, onu dinleyin her zaman :)

not: "...nasıl yıkayacağız?" olmalıdır.

atadamee

Kayıtlı Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin. Kahve falımda tabağımda çok net bir şekilde kurukafa çıktı. Ve resim gibiydi yani kocamandı ve tabakta sadece kurukafa vardı başka hiç bi şey yoktu. kurufanın yandan görünümüydü. kafatasının içi boştu tamamen. ve gülüyor gibiydi. bu ne demek? anlamı ne lütfen yardım edin

kıvep

Banlı Kullanıcı
Dilek önceden dilenmişse ve fincan zor açılıyorsa, isteğin gec olcak bi engel var denir ama fal yinede açılır.
Bide çok sulu kapatmayın falı, sadece telvesi kalsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...