Kahve falı

Sainab

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Kahve falına bakan kişiler diğer varlıklarla iletişim içinde mi ve kahve falına bakan kişilerde neden yan etki olur ? Bilen arkadaşlar lütfen cevap versin

3k0

Kayıtlı Üye
Kahve falına baktığınız zaman eğer ki enerjiniz düşük geliyorsa veya kendinizi koruma alanına alamıyorsanız tabi ki fala bakan kişiye rahatsızlık verir. Bu sizin gücünüzü ne kadar kullanabildiğiniz ve üstün geldiğinizle alakalı.

donzula

Kayıtlı Üye
3k0'a ek olarak bakım için varlıklar ile çalışmak gibi bir kaide yoktur. Sevgiyle kalın.

magics21

Kayıtlı Üye
Ben bir keresinde baktırdığımda (yaşlı bir teyzeye baktırdım) baş dönmesi yaşamıştım. Ve o gün içerisinde başıma sürekli musibetler gelip durmuştu. Sonra bir daha baktırmayacağım dedim

Ü

Üye silindi 56746

bana göre gayb hakkında yorumda bulunmaya çalıştığınız için allah tarafından işaret olarak birtakım olumsuzluklar gönderiliyor, uyarı mahiyetinde. bu benim fikrim.

Sainab

Kayıtlı Üye
Cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum.
Başımdan şöyle bir olay geçti. Arkadaşlarla kahve içtik. Bir arkadaş fatkettirmeden herkesin kahve bardağına göz gezdiriyordu eline almadan. Daha sonra içimizden birinin bardağını hızlıca aldı ,çok aşırı derecede ciddileşti ve suçlar tarzda şöyle şöyle görüyorum kim bu tarzında laflar etti ve o günden sonra arkadaşım gerçekten tuhaf olaylar yaşıyor anlattığına göre. Mesela vücudunda hiçbir yere çarpmadığı halde avuç içi kadar morluklar oluşuyor ve iki gün içinde tekrar geçiyor. Morluğun o kadar kısa süre içinde geçmesi imkansız. Ve bi gece yarısı kolunda aşırı arı sokması hatta şiddetli bir acı hissetmiş ve kolunun tamamı morardı ben de gördüm. Ayak bilekleri sinek ısırması gibi küçük küçük yaralarla dolu be gördüğü kabuslara hiç değinmedim bile. Bütün bunlar normal değil anlamlandırmaya çalışıyoruz bilenler açıklama yaparsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Bir detaya yer vermemişim, bu olayları fala bakan değil falına bakılan kişi yaşıyor

Yok mu bişeyler eklemek isteyen? Lütfen arkadaşlar bilenler cevap yazsın bu konuda gerçekten zor durumdayız ne olduğunu bilmek istiyoruz

Zeng

Kayıtlı Üye
Her falcı cinler ve ruhlar aracılığıyla bakmıyor. Durugörürler hissiyatı kuvvetli olan falcılar da var
Falına bakılan kişinin üzerinde ki olumsuz enerjiler örneğin nazar gibi fal bakan kişiye yansıyabiliyor kötü rüyalar baş ağrısı şeklinde

Sainab

Kayıtlı Üye
Her falcı cinler ve ruhlar aracılığıyla bakmıyor. Durugörürler hissiyatı kuvvetli olan falcılar da var
Falına bakılan kişinin üzerinde ki olumsuz enerjiler örneğin nazar gibi fal bakan kişiye yansıyabiliyor kötü rüyalar baş ağrısı şeklinde
Peki ya fala bakan kişinin ertesi gün yataktan kalkamama durumunu nasıl yorumlamalıyız ? Ve sürekli tahmin yürüttüğü şeyler genelde doğru çıkıyor ben bilirim, benimle uğraşan yanar, beni hafife almayın gibi sözler söylediği zamanlar oluyor. Ve bir keresinde kimsenin ona anlatmadığı eski bir olayı bize anlattı. Dedik sana bunu kim anlattı, nerden biliyorsun cevabı kimse anlatmadı sadece tahmin ettim dedi. Yaşanmış olay tahmin edilebilir mi tabii ki edilmez. Ona karşı nasıl davranmalıyım bilemiyorum

Sainab

Kayıtlı Üye

Ve daha yukarıda anlattığım yan etkileri yaşayan kişi falına bakılan kişi!

zero59

Kayıtlı Üye
Ben genelde fal baktığım zaman eğer yoğunlaşıyorsam karşımdaki insanın bir ağrısı misal baş ağrısı, kulak ağrısını bedenimde hissediyorum. Gelecek konusunda ise Gaybı Allah bilir. Bazı şeyler hissiyat sanıyorum

Zeng

Kayıtlı Üye
Fal bakan ve baktıran kişi arasında karşılıklı enerji söz konusu oluyor. Bu fal bakan arkadaşta falına baktığı kişiyle arasında (başka bir kişi ve olayla da olabilir) güçlü negatif bi durum söz konusuysa bunu fal baktığı insana aktarabilir diye düşünüyorum sonuçta fiziksel bedenlerimiz dışında astral olarak da bir varlığa sahibiz. Ama arkadaşınıza olanlar biraz ciddi bir boyutta gibi geldi bu kahve falından dolayıysa yani suan bu çerçevede fikir yürütmeye çalıştım umarım sorularınızın cevabını bulursunuz

bir de karşıma bu video çıktı sorunuzu cevaplar nitelikte olduğu için paylaşmak istedim

Telekinexis

Kayıtlı Üye
Merhaba.Şöyle ki kimi zaman sahiden kahve falı baktığımda sanki biri beni izliyormuş gibi geliyordu.Lakin bir süre sonra kendimi zayıf hissettiğim zaman kahve falı bakmamaya çalıştım.Ne kadar zor olsa da yapabildim.Çünkü ben arkadaşlarımla bir yerde oturduğumda bile yan masadaki fincana kayıyordu gözüm.Bazen arkadaşlarım fal bak diye ısrar ettiğinde kendimi bu açıdan iyi hissetmediğimi söylüyorum ve onlarda ısrar etmiyorlar.Dillendirmeme taraftarıyım.Yüzyüze görüştüğüm az kişi bilir fal baktığımı.

Ü

Üye silindi 58480

Kahve fali isin asli cok ust bir ilimdir. Kahve isin bahanesidir.
Kahve icen kisi niyet ederek icer. Niyet enerjisi kuantum kanalindan fincana gecer, ve tasadufe yer olmayan evrende kahve telvesi de buzun duzenli ve duzensiz kristal olusturmasi gibi bir bir desen, olusturur.

KAhve fali bakan kisi sembollere bakar gibi gozukse de aslinda icen kisinin bardaga biraktigi enerji atigindan tume vararak tahlil yapmaktadir.
Bir tuz golunun tuz oranini anlamak icin bir cay kasigi gol suyunu analiz etmek gibidir durugoru. Butunun bilgisi saklidir bir numunede. Kisiden yansiyan tek bir hal bile kisinin tum sifrelerini verebilir.

Simdi siz enejinizin farkinda olarak kahve icerseniz, fala bakacak kisiye de guveniniz varsa iki uyumlu enerji suya gecer. Su da kahve telvesini duzenli ya da duzensiz bir sekilde dagitir.

Kahve fali bakan kisi beyninin bircok kivrimini es zamanli kullanarak o frekansa girecegi icin bas agrisi olusmasi normaldir. Bunu tumore vs yormaya gerek yok. Enerji duser evet. Ama kisa surede daha fazlasi geri gelir. Agirlik calisinda da kollar agirir ama bu kollari daha guclu yapmanin isaretidir. Bas agrisi olusmasi kisiye beyin cimlastigi yaptirir. Beyni guclendirir. Beyin kanamasi gecirme olasiligini azaltir.

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Kısa özet: fala inanma, falsız da kalma.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Dürüst olmak gerekirse bir kahve falı baktım ve başıma olaylar geldi tarzında ki şeyleri abartı buluyorum. Yıllardan beri tarot, kahve veya semboller ile çalışmışlığım oldu ama öyle çok abartılacak bir negatif etki yaşamadım. Falına bakılan kişinin enerjisine göre ağırlık çökme diye tabir edilen olay gerçekleşebilir veya enerjisel olarak farklı hissedebilirsiniz. Ama işin içine başka şeyleri katmak durumun egosallaştırıldığının bir işareti. Ha bir de bu tür bakımlar spritüel enerji izleri oluşturabiliyor ve parazit dediğimiz varlıkların ilgisini çekebiliyor. Ama yine bu durum korkulacak bir şey değil. Düzenli arındırma ve korunma işlemleri ile bir sorun etkeni kalmıyor.

Fal bakımı sezgiler ile gerçekleşir. Kullandığınız her türlü yöntem sadece birer araçtan ibarettir. Bu yöntemlerin çeşitli olmasının sebebi size en uygun olanı seçmek ile ilgili. Fal bakmak için bir varlığın yardımına veya bedeller ödemenize gerek yok yani. Siz size bahşedilmiş bir yetiyi kullanmak istiyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta bunu ilgi çekmek, ego güçlendirmek için kullanmamanız, işte o zaman işler absürdleşmeye başlıyor. Bu yetiler sizi başkalarından daha önemli kılmıyor, her insan doğarken bu yetilere sahip olarak doğar zaten. Yarattığınız dalgaların sizi de etkileyebileceği, unutmamanız gereken en önemli şeylerden birisi.