Kahve falı ile geleceği görmek mümkün mü

Cyrus

Kayıtlı Üye
Kahve falı baktırıyoruz günlük hayatımızda ama bu fal ne kadar gerçekçi geçmişin bilinmesi bir nebze akla yatıyor peki gelecek için söylenenler ne kadar gerçek ilgili olan ve bilgili olanlar yardımcı olursa sevinirim

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sorularınız sorular bölümüne

doacan

Kayıtlı Üye
Kahve falı baktırıyoruz günlük hayatımızda ama bu fal ne kadar gerçekçi geçmişin bilinmesi bir nebze akla yatıyor peki gelecek için söylenenler ne kadar gerçek ilgili olan ve bilgili olanlar yardımcı olursa sevinirim
Bakmayı bilenle eğlencesine bakanı karıştırmamak lazım. Bir de isim yapmış diye tonla para falan dökülüyor, bırak geleceği falcının hayatın hakkında fikri yok. Gerçek bir falcı bulursanız şayet bunu bizzat deneyimlersiniz zaten.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Falcı diye nitelendirilen kişi burada kilit nokta aslında. Konuşmalarından ve söylediklerinden bunu fark edersiniz. Sizinle meseleler üzerinden konuşmadan önce ücret konuşuyorsa uzak dur mesela. Bu sadece deneyimleyerek öğrenilecek bir şey.

alexisis

Kayıtlı Üye
Varliklar ile calisanlari tenzih ederek yaziyorum ki, diger falcilar sadece en yuksek olasilikta ki en yakin gelecegi bilebilir. Gerci varlik ile calisanlar da bu sekilde fakat zaman sikalalari cok daha genis ve cok daha ozel bilgi verebilirler.

Uzun lafin kisasi; kafaniz dagilsin, bir nebze ucuz ve hizli terapi gibi modunuzu yukseltecek bir arac olarak goruyorsaniz fal iyidir hostur ama obur turlu bel baglamayin.
Bana gore, hayat ve kader olgusu dinamiktir, eylemlerinzden ve hatta dusuncelerinizden bile anlik degisebilir, sabit noktalar elbette var ama cogunlugu degiskendir. Orta ve uzun vadeli gelecegi fal batigini idda eden normal birinin 100% tutarlilikla bilmesi imkansiza yakindir.

dünyalı

Kayıtlı Üye
uzun zamandır baktırmıyorum. Geçmişte de çok fazla baktırmadım belki inancım gereği bir rahatsızlık duyuyorum içten içe....

Ama gözlemlerime göre durugörü ile fal bakan biriyle varlıklar ile falan bakanlar arasında farklar var...
Varlıklar ile fal bakanları anlıyorum mesela ben... .Sanki suflör veriliyor kendilerine ve dinleyip tekrar ediyorlar gibi :)
Varlıkların bir tarafının yapı itibariyle muzip oldugunu düşünürsek falcıya aralarında ki anlaşmaya ne kadar uyucakları aşikardır....

Bir din adamının fal konusunda dogru çıkabilecek konular ile nasıl bildiklerini kabaca şöylece anlatmıştı ... Varlıklar yapı itibariyle haylaz uslanmaz bir çocuk gibidirler...Ve kendilerine vaadi edilene ulaşana kadar çirkinlik edip fal baktıran kişilerin bilgilerini duyabildilleri yada kavrayabildikleri şekilde yalan yanlış eksik yada kısmen dogru aktarabilirler.....Mesela başınıza bir musibet geleceğini söylediler ...bir zaman sonra araç kullanıyorsunuz. Falcıyla aralarındaki anlaşma neticesinde sizi araç kullanırken kaza yapmanıza sebep verecek temel zemini hazırlıyorlarmış....kaza olmayabilirdi ama zihninizde oynarlar ve siz aaa falcı demişti dersiniz ve siz tekrar tekrar oraya gidersiniz demişti......kısacası çıkarlar,anlaşmalar var işin içinde......

Rabbim geleceği kusursuz bilirken onlar kendi alacakları için yalan duyduklarını bizleri oyalamak için yine bize anlatırlar......