Kadın, kocadan kurtulamıyor.

hekate22

Kayıtlı Üye
Kadın cesaretini topluyor ve yaşına rağmen artık yeter deyip babasından kalan eve yerleşiyor. Iki evlattan biri babası tarafından alınan bir kutu kurabiye ile eve dönüyor. Işin aslı, kızla anlaşıp büyü yaptırdığı bir kurabiye anneye yediriliyor. Kız, anne ve babanın birleşmesini istiyor oğlan ise defalarca dayakyiyen annesinin tarafını tutuyor. Bu kurabiye işi birkaç kez olmuş ve kadın eşe karşı yakınlık hissetmeye başlamış. Eşine asla sevgisi olmayan bu bayan şüphelenip iyi bir hocaya gidiyor ve gerçek ortaya çıkıyor. .. oysa kadın huzuru buluyor ve problemsiz çocuklarıyla yaşıyordu.

Soğukluk için kadın, çare arıyor. Benim yapabileceğim birşey yok; şimdilik ; ama buna zaman var.
Buradan verilecek bir uygulama , kuvvetli bir uygulama olursa kendisine verebilirim. Çünkü büyü bozacağını söyleyen iki şahıs parasını almış ama durum aynı...zaten bir tek oğlan çalışıyor, kız işten çıkmış , şimdilik boş.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Öncelikle kadının kızıyla konuşmak gerekiyor. Bağlama büyünün insanın hür iradeye müdahale ettiği için, kara büyü olduğunu anlatmak. Bu büyünün aşk, sevgi, saadet aileye getirmediğini. Sadece bir birinden nefret eden iki insanı birbirine bağladığını. Annesine kara büyünün yaptırılmasını yardım eden kızı, sadece annesine kötülük yapmamış. Aynı zamanda kendisine ve gelecekteki çocukların ve torunların kaderini kötü etkeleyecek büyüye ortak olmuş.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
En etkili ve hızlı çalışan büyüler yedirme ve icirme ile olur. Bozması en zor olanlar da onlardır. Dışarıdan gelen büyü, insanın aurasina yapışır, zamanla kök bırakır. Sonra da her yere yayılır. Yeme içme ile yapılan büyü direk enerji bedeninin, hatta tüm bedenlerin (eterik, fizik) merkezine gidiyor. Dolayısıyla hiç bir savunma da işlemez burada.

büyü bozacağını söyleyen iki şahıs parasını almış ama durum aynı..
Belki biraz beklemek gerekiyor. Yapılan bozma işi etkiyi hemen göstermeyebilir.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Kadın cesaretini topluyor ve yaşına rağmen artık yeter deyip babasından kalan eve yerleşiyor. Iki evlattan biri babası tarafından alınan bir kutu kurabiye ile eve dönüyor. Işin aslı, kızla anlaşıp büyü yaptırdığı bir kurabiye anneye yediriliyor. Kız, anne ve babanın birleşmesini istiyor oğlan ise defalarca dayakyiyen annesinin tarafını tutuyor. Bu kurabiye işi birkaç kez olmuş ve kadın eşe karşı yakınlık hissetmeye başlamış. Eşine asla sevgisi olmayan bu bayan şüphelenip iyi bir hocaya gidiyor ve gerçek ortaya çıkıyor. .. oysa kadın huzuru buluyor ve problemsiz çocuklarıyla yaşıyordu.

Soğukluk için kadın, çare arıyor. Benim yapabileceğim birşey yok; şimdilik ; ama buna zaman var.
Buradan verilecek bir uygulama , kuvvetli bir uygulama olursa kendisine verebilirim. Çünkü büyü bozacağını söyleyen iki şahıs parasını almış ama durum aynı...zaten bir tek oğlan çalışıyor, kız işten çıkmış , şimdilik boş.
Neden Game Of Thrones karakteri Jaqen H'ghar karakteri gibi konuyu hikayeleştirerek anlatmışsınız ki😂😂

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şimdi, yapılabilecek uygulamalardan bahsedeyim. Şuan ay küçülmekte. Arınma için uygun zaman. Ben hiçbir zaman nasıl bir büyü yapıldığını öğrenip te, onun tersini yapmaya çalışmadım. Çünkü arınmalarla gayet sağlam sonuç alınabiliyor. Ve de bana öyle öğretildi zaten. https://www.gizlimabet.com/konular/ay-suyu.35981/
Buradaki anlatıldığı gibi her gece bir bardak su küçülen aydan şarj edilir. Sabahleyin de bağlanma büyüsünden arınma niyeti okuyarak içilir.
Bağ kesme çalışması yapılmalı. İki çocuk bu adamdan olduğu için bağ zamanla onarılır. Bu yüzden 6 ayda bir tekrar etmek gerekiyor. Samuray skripti öneriyorum.
Yallah skripti de yaparsa tam güzel olacak. Onun dışında evine arınma işlemi yapsın. Yattı yatağı da kontrol etsin orada da birşey bulunabilir. Yeni ay geldiğinde de korunma yapsın.
Tekrar ay küçülmeye başlayacağı gününe kadar beklesin. Eğer büyünün etkisi geçmezse bıçak ve foto arinmasini yapsın, o kesin çözüm. Ölüler tüm negatifi hüp diye çekiyorlar.

hypetiawica

Kayıtlı Üye

kadın bu olayın farkındaysa o büyü zaten otomatikmen bozulur büyü karmadır yaparsan üç katını ödersin yanlış bir olay büyü iradeye el koymak yanlış.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Öğrenince bozulmaz öyle olsaydı o kadar insan kendine büyü yapıldığını öğrendiğinde bozmak için ilim sahibi birilerini aramazdı, etkileri devam eder karşı taraf bilse bile.. ayrıca bağlama büyüsü yapanların bazılarının yorumlarında okudum, büyü yaptıklarını söyledikleri halde karşı taraf vazgeçmek istemiyormuş, ayrılmak istediklerinde sorun oluyormuş.
Bir yerde okumuştum büyü yapılan kaza geçirdiğinde o şok etkisiyle büyü bozulurmuş ne kadar doğru bilemem..
Hücreler sürekli kendini yeniliyor 6 ayda vücut yenilenmiş oluyor, yedirme-içirme büyüleri bozulmuş olmaz mı bu durumda?
O kadının kocasını uzaklaştırmak büyüyü bozmak yetmez, cezasının kesilmesi de gerekir bu durumda.. hem gariban bir kadını döv, ez, aşağıla, sonra da gidince bağlamaya çalış, uyanık geçinen zavallı, ona sağlam bir büyü yapılmalı ki dersini alsın.. ki kadının da ona büyü yapma hakkı var zaten.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Öğrenince bozulmaz öyle olsaydı o kadar insan kendine büyü yapıldığını öğrendiğinde bozmak için ilim sahibi birilerini aramazdı, etkileri devam eder karşı taraf bilse bile.. ayrıca bağlama büyüsü yapanların bazılarının yorumlarında okudum, büyü yaptıklarını söyledikleri halde karşı taraf vazgeçmek istemiyormuş, ayrılmak istediklerinde sorun oluyormuş.
Bir yerde okumuştum büyü yapılan kaza geçirdiğinde o şok etkisiyle büyü bozulurmuş ne kadar doğru bilemem..
Hücreler sürekli kendini yeniliyor 6 ayda vücut yenilenmiş oluyor, yedirme-içirme büyüleri bozulmuş olmaz mı bu durumda?
O kadının kocasını uzaklaştırmak büyüyü bozmak yetmez, cezasının kesilmesi de gerekir bu durumda.. hem gariban bir kadını döv, ez, aşağıla, sonra da gidince bağlamaya çalış, uyanık geçinen zavallı, ona sağlam bir büyü yapılmalı ki dersini alsın.. ki kadının da ona büyü yapma hakkı var zaten.
olayı zaten fark etmiş bilinç devreye girmiş herşeyi büyüyle ilişkilendirmek saçma sevesi varmış bunu fark eden insan o adamı bir daha severmi demekki kadın aşık değil kocasına mantığı devreye girmiş .