kader ve maji

bilmeyim

Kayıtlı Üye
herkes kendi kaderindekilerini görüyor bence kimse keyfinden büyücüye gitmiyor oraya gitmekde yaptırmakda kaderimizini bir parçası ama tutup tutmaması kaderimize bağlı

sayborg

Banlı Kullanıcı
bak sevgili kardeşim her şey allahın izniyle olur birde dediği gibi hocaya bağlıdır birazda ama ben şahsen büyü yapmıyorum yapanında karşısındayım çünkü büyü sihir yapmak kesinlikle büyük günahlardandır.... Siz sadece duaya sarılın temiz kalple dua ederseniz bilinizki duanız büyük ihtimalle kabul olunur...

bilmeyim

Kayıtlı Üye
evet biliyorum ama öyle çıkmazlar oluyorki benim tek inandığım kalp temizliği dua ederken bile söylüyoruz kötü bir niyetimiz yok yada bir şey yaptırmışşsak tek isteğimiz sevdiğimiz insanla birleşmek

origanum

Yönetici
bak sevgili kardeşim her şey allahın izniyle olur birde dediği gibi hocaya bağlıdır birazda ama ben şahsen büyü yapmıyorum yapanında karşısındayım çünkü büyü sihir yapmak kesinlikle büyük günahlardandır.... Siz sadece duaya sarılın temiz kalple dua ederseniz bilinizki duanız büyük ihtimalle kabul olunur...

Büyü yapmıyorsanız büyü okulu sitesine üye olmanız, hadi buradaki başka konular da ilginizi çekti oldunuz diyelim, büyü mektebi bölümünü okumanız ve yorumda bulunmanız ilginç. Ayrıca büyü ile ilgilenmediğinizi belirtip varlıklarla ilgili yaptıklarınızı da başka bölümlerde paylaşmanız daha da ilginç.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaş şaka gibi origanum hem yapmam diyor hemde her yerde ben bu işlerle uğraşıyorum diye yazıyor her paranormal konuda fikir beyan ediyor . tutarsızlık ve kendini gösterme çabasından başka bişey değil

Bump: arkadaş şaka gibi origanum hem yapmam diyor hemde her yerde ben bu işlerle uğraşıyorum diye yazıyor her paranormal konuda fikir beyan ediyor . tutarsızlık ve kendini gösterme çabasından başka bişey değil

ikarus

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aslına bakarsanız büyü kişinin kaderinde var olanı zaman olarak öne almak bir nevi daha erken olmasını sağlamaktır , tabi ki yapan büyücünün kalitesine ve yapılan kişinin enerjisine inancına ve düşünce gücüne de bağlıdır .

lazerci

Kayıtlı Üye
Çok gerekli ise yapılabilir. Yuva kurtarmak mesela asla günah değil, sevabıda büyük. Ama Evli ve huzurlu oaln insanların yuvasını yıkmak, ayırmak, soğutmak çpk günah.

Ayrıca günahıda sevabıda yapana ait, burda olan herkes neyin ne olduğunun farkındadır.
Sen kendini yorma daha iyi.

origanum

Yönetici
Çok gerekli ise yapılabilir. Yuva kurtarmak mesela asla günah değil, sevabı da büyük. Ama Evli ve huzurlu oaln insanların yuvasını yıkmak, ayırmak, soğutmak çok günah.

Ayrıca günahı da sevabı da yapana ait, burada olan herkes neyin ne olduğunun farkındadır.
Sen kendini yorma daha iyi.

Büyü okulunda günah sevap tartışması yapmak anlamsızdır. Daha önce bu tarz tartışma yaratmak isteyen üyelerin de uyarı almış olduklarını hatırlatayım yeri gelmişken.
Büyü kişinin iradesini isteği dışında değiştirme olayı olduğuna göre büyünün her türlüsü günahtır. Önemli olan sizce iyi ya da kötü olan iş yapılması değil yazıya karşı gelinmesidir. Bu kadar basit.
Bilgilerinize.