Kaçanları, Kaybolanları Geri Getirmek İçin Uygulama

Tekfur

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese ve site üyelerine merhabalar. Uygulama hakkındaki bilgiler:

Uygulamanın Ortaya Çıktığı Diyar:
Muğal (Babür) İmparatorluğu

Uygulamanın Sahibi:
Mīr Jamāl-al-Dīn Ḥosayn b. Fakr-al-Dīn Ḥasan Enjū Šīrāzī

Uygulamanın Amacı:
Eskiden bunu kaçan kimseler veya köleler için kullanılırlarmış. Evden kaçan kişi ve hayvanları getirmek için, evden ayrılan/kaçan eşi getirmek için, kaçan çıcucuğu getirmek için kullanılabilir. Ve hatta kaybolan insanlar veya hayvanlar için de uygulanabilir.

Uygulamanın Türü:
Bu bir sihirdir, vefkdir. Semavi dinlere inananların kullanmasını, alacakları günahlar açısından önermem ama yapabilirler.

Uygulamanın Denenmişliği:
Birçok deneyenin olumlu sonuç aldığını biliyorum lakin inancım gereği kendim denemedim.

Uygulamadan Önce:
Her türlü şerden korunmak için 7 ayetel kürsi duası okunup sağa, sola, öne, arkaya, yukarıya, aşağıya üflenir. Sonuncusu yutulur. Korunma isteği söykenerek 1 adet fatiha suresi okunur.

Uygulama Nasıl Yapılır:
Bir kağıt alınır. Tüm kenarları kaplayacak büyüklükte tasma şekli çizilir. (Aslında önceden gerdname adlı şu an kayıp olan bir yazı yazılırmış ama bu da oluyor.) Tasmanın içine, tam kağıdın ortasına hedef kişinin adı yazılır. (Arap yada Fars harfleriyle yazın lütfen.) Sonra da ya gömülür ya taşın altına konulur ya da Yusuf suresinin arasına konulur. (Gömdüğünüz yer ya da altına koyduğunuz taş, evin çevresine yakın olsun lütfen.) Bittikten sonra kağıdı koyduğunuz ya da gömdüğünüz yere 1 adet Yusuf suresi okunur.

Faydasını görmeniz dileğiyle...

Barış, sevgi ve iyilikler sizinle olsun.