Kabus

I'm

Kayıtlı Üye
Geceleri uyurken normal bir şekilde rüya görüyorum bir anda ya rüyada olduğumun farkına varıyorum yada rüya bitiyor ve hemen her taraf zifiri karanlığa bürünüyor ve bir varlık her seferinde beni sıkıcı tutup ondan kaçmamı engelliyor ellerimi ve ayaklarımı sıkı bir şekilde tutuyor her seferinde bağırmak çığlık atmak istiyorum ama nafile sesim kesiliyor hiç birşey yapamıyorum gözlerimi açıp uyanmak istiyorum olmuyor ama herşeyi en net şekilde hissedebiliyorum ellerimi sıkıcı tuttuğu zaman bende onun elini parmaklarını bile hissettim gerçek olduğuna sonuna kadar eminim çünkü hissettim başıma neden böyle şeyler geliyor halen anlam vermiş değilim yaklaşık 2 yıldır devam eden bir durum bu ilk başlarda çok önemsemedim ama her seferinde daha da kötüleşiyor
Uzun uzun anlattığım için kusura bakmayın özür dilerim
Bu konuda yardımcı olabilecek herhangi bilgiye sahip olan varsa lütfen yardımcı olsun uyumaya korkar hale geldim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
görseldeki sembolü çiziniz hala devam ederse bu psikolojiktir. Uyku apnesi probleminde buna benzer vakalar olabiliyor. Eğer parapsikolojik ise verdiğim sembolü kullanmanız ile kesilir. Düzelmez ise modern tıpta çözüm arayınız lütfen

bedenimiz de y meridyeni yani baş parmağın üst kısmı ( yang bölesi tırnağın olduğu alan) psişik meridyenin geçtiği yerdir. Tırnağınız altına baş parmağa çiziniz. İki elede çizilebilir.

sembol basit gibi görünebilir. Bu mu çözecek problemi diye düşünmeyin çok güçlü çok kadim bir korumadır.

Ekli dosyalar

• 1AF7CFCC-C95D-4D23-B348-938023063A39.jpeg
    1AF7CFCC-C95D-4D23-B348-938023063A39.jpeg
    63.5 KB · Görüntüleme: 26

I'm

Kayıtlı Üye
görseldeki sembolü çiziniz hala devam ederse bu psikolojiktir. Uyku apnesi probleminde buna benzer vakalar olabiliyor. Eğer parapsikolojik ise verdiğim sembolü kullanmanız ile kesilir. Düzelmez ise modern tıpta çözüm arayınız lütfen

bedenimiz de y meridyeni yani baş parmağın üst kısmı ( yang bölesi tırnağın olduğu alan) psişik meridyenin geçtiği yerdir. Tırnağınız altına baş parmağa çiziniz. İki elede çizilebilir.

sembol basit gibi görünebilir. Bu mu çözecek problemi diye düşünmeyin çok güçlü çok kadim bir korumadır.
Teşekkürler umarım işe yarar