Istiharemin Sonucu Ruyam ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Evliligimde ufak tefek sorunlarim var, bazen acaba onunla guzel bi hayatim olur mu diye dusunuyorum ve hayatimda ilk defa kararsiz kaldim, oysaki esimle birbirimizi cok seviyoruz ve buna istinaden
Gece yatmadan once abdestli olarak sayisizca ya habir cektim ve niyet ettim, eger dedim bu evlilik gonlumuzce ve afiyetle omur boyu hayirli ise bana yesil ve beyaz goster degil ise siyah ve kirmizi dedim.. egerki iyiye yakinsa gri
Kotuye yakinsa bordo goster diye niyet ettim

Ruyamda ilk seffaf posetlerin icinde hafif gri renklerde paketler gordum bunu cok silik hatirliyorum ve bordo renkte gordum ama bunu hatirlamaya calisiyorum ve bir turlu bu ruyadan emin olamiyorum 3 te uyandim..

Sonra gene niyet ettim hatirlayacabilecegim ve hissedebilecegim sekilde gormek icin..

Sonra esimle esimin sporcu bi arkadasina gidiyoruz plaj gibi bi yerde hem spor hemde eglence merkezi varmis cokta bayagi buyuk bir alan yerler toprak rengi ten rengi ve arka taraflarda da agaclar var cok fazla, arkadasiminizin ( ki boyle biri yok ) oturup bize plan program yapiyor butce cikariyor cunku esimle biz boyle bir is yapacakmisiz ve musait bir alanimiz varmis..
Sonra geziyorum etrafi insanlar su icinde oyun oynuyor, spor yapiyor baska kucuk berrak yesil su icinde au hayvanlari var yesil renkler sonra camdan koca bir havuz var ondada hayvanlar var gene yesil berrak su..

Sonra bi arkadasimla bi cadde ustunde gorusuyoruz, yanimizdada hatirlamadigim bi kac kisi var ve esim yok, bana diyorki bak bak gok yuzune simdi ben cikicam orda diyor elindede bir sey var oraya basiyor ve yuzu gokyuzunde cikiyor hemde defalarca..

Sonra bi yerlerden bi kac kadin geliyor orman icnden cikiyor sanki ve enselerinde kocaman yapraklar vardi yapraklarla suslenmislerdi ve tebessum ediyorlardi..

Sizce nedir bu ruya bana hayirli gibi geliyor fakat gri ve bordo renk te dusunduruyor iki rengi cok silik hatirliyorum

gökay1

Kayıtlı Üye
Rüyalar yanıltabilir. Tarot falı ve katina destesini deneyebilirsiniz.

Paradise.

Kayıtlı Üye
Temizlenip abdestli bir şekilde mümkünse yalnız ve sessiz bir ortamda istihare namazına niyet edilir. En azı 2 rekat namaz kılınır. Namaz bitiminde hiç konuşmadan ve başka bir şey ile ilgilenmeden abdestli bir şekilde yüzünüz kıbleye gelecek şekilde sağ tarafa dönüp yatılır. Kesinlikle yalnız olduğunuz bir odada yalnız yatmalısınız. İçinizden salavat çekerek hiç bırakmadan ve başka şeyler düşünmeden uykuya dalınır. Ağırlıklı açık ve net renkler. berrak bir hava işinizin hayırlı olacağı, koyu renkli, bulanık ve sıkıntılı bir rüya ise hayırsız olacağını gösterir. İstihare soru sormak için değildir. Sadece yapılacak bir iş, evlilik , büyük bir karar hakkımda hayırlı mı değil mi diye yatılır. Ben bu şekilde uygulamıştım çok net şeyler gördüm, hayırsız olduğunu hissettim ki öyle oldu. Bu şekilde deneyebilirsiniz.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Temizlenip abdestli bir şekilde mümkünse yalnız ve sessiz bir ortamda istihare namazına niyet edilir. En azı 2 rekat namaz kılınır. Namaz bitiminde hiç konuşmadan ve başka bir şey ile ilgilenmeden abdestli bir şekilde yüzünüz kıbleye gelecek şekilde sağ tarafa dönüp yatılır. Kesinlikle yalnız olduğunuz bir odada yalnız yatmalısınız. İçinizden salavat çekerek hiç bırakmadan ve başka şeyler düşünmeden uykuya dalınır. Ağırlıklı açık ve net renkler. berrak bir hava işinizin hayırlı olacağı, koyu renkli, bulanık ve sıkıntılı bir rüya ise hayırsız olacağını gösterir. İstihare soru sormak için değildir. Sadece yapılacak bir iş, evlilik , büyük bir karar hakkımda hayırlı mı değil mi diye yatılır. Ben bu şekilde uygulamıştım çok net şeyler gördüm, hayırsız olduğunu hissettim ki öyle oldu. Bu şekilde deneyebilirsiniz.
Ben bu dediginizi daha once bir cok konuda yaptim hayirli cikanda oldu hayirsizda fakat hayirli dedigimizin icinde huzursuzluk mutsuzluk bir turlu bitmek bilmeyen sikintilarda olabiliyormus onu gordum ve artik istihare yapmayi dusunmuylrum eksiksiz dilek dilemeyi ve inanmayi tercih ediyorum

D

DAİMON

İstihareyi bir kaç defa tekrarlayın. En az 3, 5 yahut 7 defa yapabilirsiniz. Kalbiniz mutmain olana dek 40 a kadar yolu var. Çünkü 40 olgunluk yaşıdır.
İstihareden maksat kalpte niyetinize dair ne gibi değişiklikler oldugudur.
Birde istihare son çare olarak karar aşamasında yapılır. Son aşamada değilseniz istihareden istediginz sonucu alamayabilirsiniz. Bulanık, karışık (kahverengi, gri, sarı gibi) renkler görülür.
Zihnin berrak olmamasıda rüyalarınızın netligini azaltır.

Birde ibadetler ve dilekler Allah a sabırla arz edilmelidir. Hemen işimi göreyimde gideyim hesabı olmaz.