İstediğimiz işe girebilmek için ? Run formüller ?

Mistedover

Kayıtlı Üye
Aranızda hiç run formül deneyen var mı ? Annem cinler falan musallat olabilir dedi. Ama kadın bu büyü değildir evrendeki enerjidir falan diyor. Videoyu tam dinlemedim aşağıdaki videoda bahsediyordu galiba. Siz ne düşünüyorsunuz ? Run formül dışında başka şeyler var mı bildiğiniz ? Dua dışında varsa bildiğiniz paylaşabilirsiniz ama belki ilgilenen olur yinede söyleyin tabi. Benim bi dinim yok o yüzden
İş için olanı da bu

Ü

Üye silindi 58480

Annem cinler musallat olabilir dedi. Ama youtubeda kadın bu büyü değildir evrenden enerjidir gibi birşeyler dedi

Cinler kolay kolay musallat olmaz.

Cin musallatı demek iradeni senin yerine çoktan yarı yarıya kullanmaya başlamışlar demektir. Ya da işte irade dışı yaptırımlara dayanamayacak hale gelmişsindir.

Öyle kolay bir şey değil yani.

Ama serbest radikal cinler var. Kafir olanlar, onlar da zaten herdaim vesvese verirler ve biz sağlıklı bünyemiz dolayısı ile umursamamayı başarırız. Böylece irade kanalımıza kök salamazlar.

Musallat başkadır, vesvese bașkadır. Musallat ilerlemiş bir vakadır. Musallatta iman yolun kapanır. Onu kolay kolay așamazsin. Kan kaybın var çünkü acil müdahale ettirmen gerekir kendine. Vesvesede ise bir anda negatif varlıkları alt edebilecek ruhsal reflexlerin devreye girer.

Run yöntemini bilmiyorum. Evrensel enerjiler konusunda da diyebilirim ki çok fazla bilgi kirliliği var. Tanımını bile eksiksiz yapamadığın bir şeyi kafana göre projelestirmek bana anlamsız geliyor.

Mesela 99 Esma varsa 99 değişik duygu vardır. Ama biz taş çatlasa 5-6 değişik duygu sayabiliriz : öfke, sevinç, kararsızlık, kıskançlık, sevgi vs. Gerisini getirebilen de pek çıkmaz. Kaç duygu deneyimlersin ki hayatta?

Halbuki 99 değişik duygu deneyimi var ve bizim daha bilmediğimiz, adını terimlendiremedigimiz duygular var. Bu tarifsiz duyguları gün içinde zaten yaşıyoruz ve ne yazık ki boşluk olarak adlandiriyoruz. Evrene karşı kapalı kalmakla gelen cahillik dolayısı ile. İşte evreni tastamam ve eksiksiz tarif eden bir kaynağınız yoksa ne yazık ki son derece çeşitli, birbirinden ayrılan, karizmatik ve heybetli duygu durumlarını bile boşluk ve kötü hisler olarak algılarız ve konfor alanımızdaki birkaç sevinç duygusunu manipule etmeye çabalarız. Bu da kendi Evrenimizi bir süre Sonra kısır bırakır.

Run yöntemine atıfta bulunmuyorum bu arada. Belki kadim bir bilgelikten geliyordur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bunu Calismak icin pagan inanC Sistemlerine mensup olmaniz , hatta Asatru bilgisine sahip olmanız gerek. Kagit kalemle bilmeden ve enerjisine girmeden harfleri çizmekle bir sonuç alınmaz. Denenmiş olunur sadece.

Ü

Üye silindi 56746

Ben de iş iş diye yırtındım, zamanı gelince işe girdim. Ama son iş görüşmemden sonra yaptığım, düzenli olarak da tekrarladığım bir duanın, işe kabul edilmemde etkili olduğunu düşünüyorum. O duayı bulana kadar çok dualar ettim ama benim duam oymuş.

Siz de kendi ritüelinizi bulana dek aramaya devam edin. Bence herkeste işe yarayan yöntem farklı, kendimde bunu tecrübe ettim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu sublimanallar bir tek bende işe yaramadı sanırım benden başka herkes memnun

Mistedover

Kayıtlı Üye
Herangi bı dine mensup olmadığım için dua okuyamıyorum
Bilinçaltınıda hergun düzenli dinlemek gerekiyor bende uzun zamandır dinledim ama uzun süre birinde kalamadım değiştirdim sürekli o yüzden pek sabrım yok bilinçaltlarına karşı

Talahu

Kayıtlı Üye
Herangi bı dine mensup olmadığım için dua okuyamıyorum
Bilinçaltınıda hergun düzenli dinlemek gerekiyor bende uzun zamandır dinledim ama uzun süre birinde kalamadım değiştirdim sürekli o yüzden pek sabrım yok bilinçaltlarına karşı
Kişisel özelliklerin de subliminal videolarıyla değiştirilebilmesine rağmen, yazılan yorumlar içinden size uygun gelen bir yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim.