İşletme Adı Altında Üstü Örtülen Gemi

sin valor

Kayıtlı Üye
Yer: Tr
Ufukta seyrek görülen yalnızlaşmış badem ağaçlarının olduğu kıraç topraklarda üzüm kütükleri arasında bir yer altı işletmesi var, firma kömür vs. benzeri bir şeyler çıkartıyor gibi dışarıya. Çalışan işçi sayısı böyle bir yer için az denecek kadar bir avuç insan, işletmeye dışarıdan başkaları girdirilmiyor. İşçilerin başında bir tane kız var işletmeyi koordine eden ve aşağıda ne gizlediklerini saklayan. İşçiler el arabalarıyla dışarıya atıkları çıkarıyorlar
Ne zaman içinde olur bilinmez ama içeriye girdiğinizde hiçte kömür vs. yok. İçerisine bir iş makinesi rahatlıkla girip aşağıya doğru kıvrılan spiral koridordan geçecek kadar büyük bir yer, uzayan koridor yer altına vardığında daha da genişliyor. Aşağıda beyaz tulumlar içinde iki tane adam bloknotlarına bir şeyler yazıyor notları bittikten sonra geri çekilip, devasa hayvanların gelişini izliyorlar. Bu yer altı mağarada tahta kaplamalar var, ve ahır gibi kokuyor. Eşekarıları 1.30 boyunda neredeyse, iki tanede mağarayı inleten dinozorların kavgası vardı.

fox07

Kayıtlı Üye
Yer: Tr
Ufukta seyrek görülen yalnızlaşmış badem ağaçlarının olduğu kıraç topraklarda üzüm kütükleri arasında bir yer altı işletmesi var, firma kömür vs. benzeri bir şeyler çıkartıyor gibi dışarıya. Çalışan işçi sayısı böyle bir yer için az denecek kadar bir avuç insan, işletmeye dışarıdan başkaları girdirilmiyor. İşçilerin başında bir tane kız var işletmeyi koordine eden ve aşağıda ne gizlediklerini saklayan. İşçiler el arabalarıyla dışarıya atıkları çıkarıyorlar
Ne zaman içinde olur bilinmez ama içeriye girdiğinizde hiçte kömür vs. yok. İçerisine bir iş makinesi rahatlıkla girip aşağıya doğru kıvrılan spiral koridordan geçecek kadar büyük bir yer, uzayan koridor yer altına vardığında daha da genişliyor. Aşağıda beyaz tulumlar içinde iki tane adam bloknotlarına bir şeyler yazıyor notları bittikten sonra geri çekilip, devasa hayvanların gelişini izliyorlar. Bu yer altı mağarada tahta kaplamalar var, ve ahır gibi kokuyor. Eşekarıları 1.30 boyunda neredeyse, iki tanede mağarayı inleten dinozorların kavgası vardı.

Yazdıklarınız ve hissettiklerinizin hepsine saygı duyuyurum, fakat yerin Türkiye olmasına ihtimal vermiyorum. Neden diyecek olursanız bu ülkede o derece gizlilikte bir operasyon yürütüleceğine inanmıyorum. Mutlaka bir şekilde bir yerlere sızardı. Gördükleriniz ya da hissettikleriniz daha çok Amerikanın Dulce üssü gibi yer altı tesis teorilerinin etkisi altında kalıp hissettiğiniz şeyler olabilir.

• Beğendim
Tepkiler: saw

teddy

Kayıtlı Üye
@fox07 ye katiliyorum bi kere Türkiyede öyle bi göreve kadinlari almazlar, malum hamileyken sokaga cikmak ayiplaniyor...

sin valor

Kayıtlı Üye
(...) Gördükleriniz ya da hissettikleriniz daha çok Amerikanın Dulce üssü gibi yer altı tesis teorilerinin etkisi altında kalıp hissettiğiniz şeyler olabilir.
fox07 saygınıza bilmukabeleyim. Fakat ne bahsettiğiniz üsten haberdarım ne bahsedilen teoriden etkilendim.

@fox07 ye katiliyorum bi kere Türkiyede öyle bi göreve kadinlari almazlar, malum hamileyken sokaga cikmak ayiplaniyor...
Zaman belirtmediğimden , ve zamanın ne getireceği belli olmadığından öte taraftan, kadın cinsi üzerindeki sağduyunuza katılmadığımdan
cevabınıza genel geçer bir nokta koyamıyorum.

mağarayı inleten dinozorların kavgası?
Aslında başlığa Nuh'un gemisi sağ gösterip sol vuracak kabilinden tam belirtilen koordinatlardan değilde Anatolia'da bir yerden çıkacak nevinde bir açıklamayla devam edecektim fakat inancım gereği doğru bulmadığım gibi, dinozorları da görünce, gemide ne işi olabilir diye vazgeçtim.
Yada ikinci bir gemi veya ilk gemi başlığı atacaktım, fakat inancım gereği dediğim gibi vazgeçtim. Evet dinozor bildiğiniz dinozor. Bu gemide yaşamayacaklarına göre görüden çıkardığım genetik bir kalıntının olduğu

sabetay

Kayıtlı Üye
Tarsus'da gizli bir kazı yapmaya çalıştılar, bütün dünya duydu. Bizde hiç bir şey gizli kalmaz. O konu da beceriksiziz.

Çadırcı

Banlı Kullanıcı
Sin valor bir defa Türkiye'nin joelojik zamanında oluşumu bakımından dinazor kesinlikle bulunmuyor.Bilimsel olursak bu bahsettiğiniz şey imkansız.

sin valor

Kayıtlı Üye
Sin valor bir defa Türkiye'nin joelojik zamanında oluşumu bakımından dinazor kesinlikle bulunmuyor.Bilimsel olursak bu bahsettiğiniz şey imkansız.
Bilimsel veriye göre haklı olmanız yeni bulgulara rastlanana kadar olabilir; bu görüyü bende çok irdeledim Türkiye'de ne alaka diye; sonra kayda değer mi değmez mi bilemem ama bakınız; karadeniz de ülkemiz sınırları içinde deniz dinozoru bulunmuş, bu görüyü yazarken açıkçası bundan haberim yoktu. Bulunan dinozor deniz dinozoru ve ülkemiz kıyı kesiminde fakat ben iç kesimde 2 tane T-Rex ve diğer hayvanlara rastlanacağını ya da üstünün örtüleceğini yazıyorum