İşlerde şans ve bereket rituali.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu rituali, ihtiyaç olduğu sürece her yeni ayın son gününde yapılmalıdır. Bir su kaynağına gidin, eğer kaynak yoksa - temiz bir akarsuya, kuyudan su, işe yaramaz - "hareketli" bir kaynaktan suya ihtiyacınız var. 5-6 litre su alın.

Ertesi gün, gün doğumunda( burası önemli, güneş henüz kalkmamış, hava yeni aydınlanmaya başliyorken) bir ormandaki bir açıklıkta veya bir tarlada, yani doğada, en az 4 metrekarelik boş bir yerin olması gerekiyor. Yanınızda ritüeli yapacağınız kişinin bir fotoğrafını bulundurmalısınız. Güneşin doğuşuna dönerek dizlerinizin üzerine çökün, önünüze fotoyu koyun (tam boy bir foto olmalı), sağınıza su dolu kabı koyun.
Ritüel bıçağı aşağıdaki şemaya göre toprağa saplayın: bıçak her zaman fotoğrafa paralel olarak saat yönünde yönlendirilmelidir, önce bıçağı fotoğrafın üstüne, sonra sağa, aşağıya ve sola saplıyoruz. Topraktan bıçağı her aldığınızda, onu suya batırın ve fotoğrafa bakarak yüksek sesle söyleyin:
Doğan Güneş nekadar sıcak ve parlak ise,
işlerime o kadar sıcaklık ve ışık.
Toprak Ana'dan büyüyen asırlık bir meşe nekadar büyük ve güçlü ise,
işlerime de, okadar güç ve kuvvet!
Yeraltı Suların serbestçe aktığı gibi,
işlerim döndürülemez ve durdurulamaz.
Rüzgarın özgürce estiği gibi,
işlerim ne bir engel ne de düşman görsün.
Ve benim (isim) söyledim sözlerim ve işlerim, bıçağım gibi keskin ve sağlam!
Anahtar. Kilit. Sözümün gücü!

Bıçaklı çember döngüsünü üç kez tekrarlayın, bıçağı göğsünüze bastırarak yere doğru eğin. Ardından bıçağı temizleyin, bıçağı ve fotoğrafı saklayın ve kapla birlikte ayağa kalkarak yavaşça saat yönünün tersine dönerek elinizle su püskürtün, ertrafinizda toprak üstünde sudan çember oluşturacak şeklinde. Hızlı ve fısıldayarak söyleyin:

Önümde durulmasın
Karşıma çıkılmasın
Kirli hileler yapılmasın.
Ne zayıf ne güçlü,
ne genç ne yaşlı,
ne erkek ne kadın.
karşıma çıkan olursa,
Anında belasını bulsun
Kapatıyorum, kilitliyorum
Kötülükleri geri çeviriyorum
Rüzgarın, Güneşin, Suyun, Toprağın ve sözümün güçleriyle.
Amin.
Suyunuz 3 defa dönmeniz için yetmeli.