Işınlanan Defter

Azoth

Kayıtlı Üye
İş
Gıda Mühendisliği
Üniversite 1'nci sınıftayım, güç bela kendimi attığım bölümde istemeye istemeye okuyorum en ön sırada ha bire not tutmaktayım 2'nci dönemde bir çocukla iyi arkadaş olduk. Not tutamıyordu çocuk Analitik Kimya'yı geçirdiğim yeşil kaplı defteri verdim çocuğa 1 hafta içinde geçirir defterini getiririm demişti vizelere de 20 gün falan var. Her neyse çocukta benden beter 3-4 ay o sınıfta kimseyle konuşmayan bir çocuktu o yüzden defteri gönül rahatlığıyla vermiştim çocuğa notlarımı dağıtmaz her halde diyerek. Tam 1 hafta geçti aradan yine aynı dersteyiz artık defteri almam lazım çünkü başka deftere yazmak istemiyorum. Ben en önde oturuyorum çocukta arkalarda bir yerde oluyor hep tek başına. Her neyse herhalde getirmiştir dedim ama o sırada unuttum defteri istemeyi çünkü ne oldu bilmiyorum bir hocayla bir öğrencinin saçma sapan bir kavgası olmuştu, aradan çıktı unuttum.

Her neyse çocuğu sonraki günlerde yakaladım defteri geçirdiysen getir dedim. Çocukta tamam diğer derste kesin veririm dedi. Neyse bende KYK dayım bu arada Çarşamba günü geldi Analitik Kimya dersi günü. Demir Mavi dolaptan telefonumu aldım çantamı hazırlıyorum bir baktım benim Yeşil Defter dolapta.:oops: Allah Allah dedim ne ara aldım defteri ben!...

Her neyse derse girdik çocuk yine arkada, defteri açtım 7 sayfa boş bırakıp notumu yazıyorum. Ders bitti çocuk yanıma geldi, Azoth dedi :)sana bir şey söyleyeceğim. Söyle dedim, (bu arada defter açık önümde)
Ben senin defteri bir haftadır arıyorum bulamıyorum!😱
Büyük ihtimal düşürdüm, aradım taradım yok, odamı zaten kilitliyorum birinin alması imkansız! Ama yok defter her yeri aradım yok!...
Ben zaten şoktayım. Çünkü bende o defteri KYK da kendi dolabımda bulduğumda şaşırmıştım. Eminim ki bana o defteri vermedi. Çocuk ta emin kendisinin getirip bana vermediğinden. Çünkü 1 haftadır da arıyor defteri.

Bu arada çocuk karşıcinsim ve o zaman üniversiteye uzak bir dağ eteğinde lojmanda kalıyor, o zamanlar yurt sıkıntısı çok olduğundan üniversite kendi lojmanını öğrencilere tahsis etmiş.

Özetle o çocuk emin defteri bana vermediğin bende çok eminim ki defteri almadığımdan. Ne oldu nasıl olduysa böyle bir paranormallik yaşadık.