Isim Veremedigim Bir Büyü Hakkinda Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Salick

Kayıtlı Üye
Benim bir arkadasimin babasinin evinin altinda yuklu miktarda altin oldugu soyleniyor, cinler tarafindan korunuyormus.Cikarmaya calisan herkesin basina birsey gelmis.Aletler kiriliyor, insanlar sakatlaniyormus.En son baska bir ulkeden bir hoca getirmisler. Hoca okurken bir miktar altini cikartabilmisler ama cikartan aklini yitirmis.Hoca da vazgecmis, cok fazla koruyucusu ve laneti var demis.Halen kendine guvenen biri cikmadi.Arkadasimin babasi yurtdisinda yasiyor.Demek baska yerlerde de var boyle seyler.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
kalan mabetten bir sey olmaz seviyemiz yetmez gercek bir majisyen lazim hatta birimiz olcak ,mi olmicak mi der bizim enerjimize bile tas koyar yani profesyonel kisiler anca yapar onlarin bile yapamama olabilir onu bilemem ama geri kalanlardan bir sey olmaz su anki durumda

Tamam ciddi değildim ya, mabetten kimse toplaşıp gitmiyor gömüye falan, tamamen latifeydi, ütopik bir düşünceydi, küçük bir ironiydi. Afaroz edileceğim şimdi.

Katarina

Kayıtlı Üye
Bu şekilde gömülü olan hazineler var.Bununla ilgilenen çok fazla tanıdığım var hatta bir tanesi bu uğurda hayatını kaybetti.Onlardan bildiğim kadarı ile bu işlerde uzman insanlar buluyorlar.Bunlar her nedense genelde papazlar oluyor.Ve papaz olmadan o gömü çıkartılmıyor.Çıkartıldığında ise felaketle sonuçlanan olaylar var.Tabiki genelde bir çok din adamı bunu kabul etmiyor.Çok uzak yerlerden hazineyi çıkartması getirilen din hocaları bilirim.

Bire bir bu işten zarar görmüş biriyle de konuşma fırsatım oldu.Onlar bunların başka varlıklar tarafından korunduğunu düşünüyorlar.Anlattığı hikaye doğru ise;korunuyor olması da olası.

Sizin konunuz da da bir koruma mevcut olabilir.Şöyle ki burada yapılanın adı büyü değildir.Korunan varlıklar tarafından bu tür istekler isteniyor olabilir.

Sevgiyle Kalın..

Katarina

Kayıtlı Üye
Bütün mabet değil 3 kisi toplansa yaparsa yapar yule urum organum gerisi bir ise yaramaz (sitede bildigim gercek majisyen tek 3 kisi)

Gerisi bir işe yaramaz ???

Neye dayanarak söylediniz bunu?Kendi bilginize dayanarak mı?Ne kadar saygısızca?

Ben size bir cevap vereyim öyleyse bu konuda.Bu sizin bilebileceğiniz kadardır;bildiğiniz kadardır.Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın.Hatta genelleme sakın olmasın oldu mu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...