İnsanların yüzüne baktığımda olanlar

Beylane

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar yaklaşık son 2 senedir insanların yüzlerine bakıp onların neler yaşamış olduklarını neler yaptıklarını negatif enerjisi olup olmadıgını seziyordum. Kısacası bir nevi fal bakıyordum. Bir an deli oldugumu düşündüm. Sosyal medyadan bir forumda yazdım fal bakıyorum diye. Onlarca kişi mesaj attı ben sadece 2 kişiye baktım. 1. insan sevdigi insanı soruyordu. Kızın yüzüne baktıgım zaman sevdiginle nikahın yok saçları beyaz biri seni cok seviyor dedim. O tuttu mesela. Diğer kişiye baktıgımda ise. Sen cok kuran okuyorsun sürekli ayetler okuyorsun dedim. Meğer adam hafızmış sürekli okuyormuş. Son 5 aydır fal bakamıyordum ama son günlerde yine bu yetenegim geldi. Deli miyim sizce neden böyle oluyor ?

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bana da bakarmisin bi gerçekten hislerinin kuvvetli olduğuna inaniyorum

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Böyle konu açıldımı herkesin de iştahı kabarıyor bana bak bana bak diye niye deli olasın bu da bir yetenek .İnsan ilişkileri departmanında çalış on numara beş yıldız eleman bulursun her şirkete. Bu arada bana da bak diyesim geldi ?

dhardhar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar yaklaşık son 2 senedir insanların yüzlerine bakıp onların neler yaşamış olduklarını neler yaptıklarını negatif enerjisi olup olmadıgını seziyordum. Kısacası bir nevi fal bakıyordum. Bir an deli oldugumu düşündüm. Sosyal medyadan bir forumda yazdım fal bakıyorum diye. Onlarca kişi mesaj attı ben sadece 2 kişiye baktım. 1. insan sevdigi insanı soruyordu. Kızın yüzüne baktıgım zaman sevdiginle nikahın yok saçları beyaz biri seni cok seviyor dedim. O tuttu mesela. Diğer kişiye baktıgımda ise. Sen cok kuran okuyorsun sürekli ayetler okuyorsun dedim. Meğer adam hafızmış sürekli okuyormuş. Son 5 aydır fal bakamıyordum ama son günlerde yine bu yetenegim geldi. Deli miyim sizce neden böyle oluyor ?
Kafa cevresinde renk degisimleri de giruyor musun yoksa sadece vizyon mu geliyor dusunce mi geliyor?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bana da bakabilirsin, sen yeter ki bakmak iste baktıracak çok kişi bulunur :D
Deli filan değilsin tabi ki yeteneğin var, günlük hayatında faydalanmaya çalışabilirsin bu özelliğinden.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Deli değilsin neden deli olduğunu düşünüyorsun ki sıradan insanlar gibi olma inanmaz isen kendine eğer tüm yeteneklerin seni terk eder bilinç altında biryerlerde gömülü kalır.

makssenberg

Kayıtlı Üye
boşuna baktırmayın çünkü dedikleri tutmayacak.

D

DAİMON

Ne falı ya hu fal degil bu. Son iki yılda başlamış olmasının da bir sebebi vardır. Direk böyle keskin bir şekilde net vurucu yorumlarla başladıysa cinlerden olabilir. Herhangi bir ilimle muhatap değilseniz böyledir. Kuru bir hisle olmaz böyle iki yılda birden.
Bazı insanlar ise ilmi simaya vukufiyetince bilir. El çizgilerine bakıp bilenlerde oluyor. Bir sürü ilim var dünya tarihine gömülü olan... Onlar tıpkı senin gibi yorumlar yapıyorlar ama işte ekstra ilgi ilim ve hissiyat bütünlügü sonucu oluyor.

Sende baş ağrısı oluyor mu baktıktan sonra? Yani bir yan etkisi vardır bu halin.
Bakmamanı tavsiye ederim. Ama nefs işte bu da senin imtihanın. Bu gibi durumlar kan bagıyla yahut yaşanmışlıklarla da alakalı olabiliyor. Ataların dedelerin neler yaptıysa...

Bazıları da hemen fırsattan istifade hafızalara giydiriyor. Siz yok musunuz :LOL:
Dikkatinizi şöyle şuraya bir alayım inceden, hafızda insandır. ;)
Aciz ve de nefs sahibi...