İnsanların niyetlerini okumak

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
rica ederim aslında kontrol altında tutabilirsek bu yol gösterici bir şey ama bilinçsizce her iç sesimize inanıp ona göre yaşarsak şizofreniye doğru gider arada çok ince bir çizgi var işte ben herşeyi bilmek istemiyorum bazen bilmemeyi tercih ediyorum çünkü kötü şeylerde insan çok üzülüyor, bu kadar da olamaz falan diyor
Bu iç ses değil...

gökay1

Kayıtlı Üye
Merhaba

Fal değil ama insanların davranışlarının, gerçek niyetini hissediyorum genelde ve o niyete göre davranıyorum. Bu da karşımdaki insanın işine gelmiyor tabii, ama en çok bu sebepten ailem ya da eşimle sıkıntı yaşıyorum çünkü niye böyle yaptığımı onlar anlayamıyor ve gerçeği görmüyorlar .
Ve bazen zor duruma düşüyorum ama sezgilerimi doğru çıkıyor. Böyle durumlarda, nasıl davranmalı sizce?
Akrep burcu musunuz? Ya da yükselen?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bu arkadaş seçerken de işinize yarayabilir insanları iyi yola çekmek için ama tedbirli de olmanız gerek direk bu kötü niyetli uzak durayım bence hoş olmazdı çünkü bende musallat var ve istemediğim şeyler düşünebiliyorum içimde bir yan kötü bir yan iyi bunun gibi yanlış anlaşılmayı istemeyen insanlar olabilir psikolojik sorunlar yaşayan insanlar olabilir siz bunlara kötü niyetli deyip uzaklaşarak yalnız bırakarak daha da kötü duruma sokabilirsiniz bence insanlara yardım etme mutluluk saçma amacıyla yaklaşın güzel yeteneğinizin hakkını vermenizi tavsiye ederim

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
bu arkadaş seçerken de işinize yarayabilir insanları iyi yola çekmek için ama tedbirli de olmanız gerek direk bu kötü niyetli uzak durayım bence hoş olmazdı çünkü bende musallat var ve istemediğim şeyler düşünebiliyorum içimde bir yan kötü bir yan iyi bunun gibi yanlış anlaşılmayı istemeyen insanlar olabilir psikolojik sorunlar yaşayan insanlar olabilir siz bunlara kötü niyetli deyip uzaklaşarak yalnız bırakarak daha da kötü duruma sokabilirsiniz bence insanlara yardım etme mutluluk saçma amacıyla yaklaşın güzel yeteneğinizin hakkını vermenizi tavsiye ederim

Konuyu yanlis noktaya tasimissiniz

Dyg067

Kayıtlı Üye
Burçlar çok genel geçer şeylerdir, doğum haritası analizi iyi yapılmadan bu tarz yorumları doğru bulmuyorum
Ayrıca konu tam olarak sezgi de degil
sezgiden daha güçlü bir şey gibi geliyor bana da, çünkü sezgide şüpheler olur bendeki durumda hayır bu böyle diyorum öyle oluyor, daha geniş bi konu ama detaylandıramıyorum burdan

gökay1

Kayıtlı Üye
Burçlar çok genel geçer şeylerdir, doğum haritası analizi iyi yapılmadan bu tarz yorumları doğru bulmuyorum
Ayrıca konu tam olarak sezgi de degil
Tamam da sorumun cevabı bu değil ki. Size burcunuzu sordum yorumu doğru bulmuyorum dediniz ilginç.