Insanlardan farklıyım neden olabilir?

goddessofdawn

Kayıtlı Üye
5 duyu organim da bir insana kıyasla çok çok gelismiş. En ufak sesleri bile duyuyorum. Mesela 10. Kattayken 1.kattaki telefonun titresim sesini bile duyuyorum. Farklı hissediyorum sanki buraya ait degil gibiyim tuhaf sesler duyuyorum goruntuler goruyorum ama dünya kelimeleriyle aciklayamiyorum karsilikları yok. 3 harfli varliklar degil ama varlik gormuyorum veya konusma sesi. Bir frekans gibi ses duyuyorum. Gorduklerim silüet degil madde gibi. Ve daha bircok sey. Neden böyle sizce?

goddessofdawn

Kayıtlı Üye
Mesela 10. Kattayken 1.kattaki telefonun titresim sesini bile duyuyorum.

Demişsiniz iyi güzelde o telefonun 1.katta oldugu ne malum? nereden biliyorsunuzun yani çalan telefonun 1. katta oldugunu?

Kısmen bende üst katın çalan telefon titreşimini duyuyorum...
Bende bir alt katimdaki kisiyi duyuyorumdur diye düsünüyordum. Bir gun gece saat 11 12 gibi surekli titresen telefon sesi duyuyordum ve hissediyordum. En alt kattaki komsuma yazdim telefonun neden titriyor diye. O da telefonum caliyor titresimde kalmis sen nereden biliyorsun demisti. O gunden sonra benzer sekilde teyit etmeye basladim.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bende bir alt katimdaki kisiyi duyuyorumdur diye düsünüyordum. Bir gun gece saat 11 12 gibi surekli titresen telefon sesi duyuyordum ve hissediyordum. En alt kattaki komsuma yazdim telefonun neden titriyor diye. O da telefonum caliyor titresimde kalmis sen nereden biliyorsun demisti. O gunden sonra benzer sekilde teyit etmeye basladim.

Kusura bakmasınlar sizinde kafa benim gibi değişik çalışıyor galiba :) Komşuyu telefonun neden titriyor diye aramak nedir yav :( :)

Ben olsam komşunun yerinde korkarım birazda garipserim :)

Psikite

Kayıtlı Üye
5 duyu organim da bir insana kıyasla çok çok gelismiş. En ufak sesleri bile duyuyorum. Mesela 10. Kattayken 1.kattaki telefonun titresim sesini bile duyuyorum. Farklı hissediyorum sanki buraya ait degil gibiyim tuhaf sesler duyuyorum goruntuler goruyorum ama dünya kelimeleriyle aciklayamiyorum karsilikları yok. 3 harfli varliklar degil ama varlik gormuyorum veya konusma sesi. Bir frekans gibi ses duyuyorum. Gorduklerim silüet degil madde gibi. Ve daha bircok sey. Neden böyle sizce?
Yan komşum fazla bağırdığı zaman ben de onu duyuyorum ?

muhtiş

Kayıtlı Üye
Belki de insan değilsinizdir. İnsan görünümünde başka bir varlıksınızdır. Sadece kulaklarınız mı öyle ? 5duyu organım da öyle demişsiniz ya. Diğerleirnden de örnek verirseniz bu forum daha çok yardımcı olacaktır size kanımca.

Moderatör tarafında düzenlendi:

crepusculo

Kayıtlı Üye
aynı durumu bende yaşıyorum odaklandığım zaman balkonumdan fazlasıyla uzak insanların konuşmalarını falan duyuyorum karanlıkta yanımdakilere oranla daha iyi görüyorum.Nedenini öğrenirsen bana da bahset kafayı yemek istemiyorum :D