İnsan Olmak Kolay Değil

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Durup durup bana sorma
Bunu bilmek olay değil
İnsan doğduk insan ama
İnsan olmak kolay değil

Kalpten başka bir yolu yok
Aşktan başka bir dalı yok
Kitabı yok okulu yok
İnsan olmak kolay değil

Yüreğinde sevgi yoksa
Gözlerinde şefkat yoksa
Dünyalar da senin olsa
İnsan olmak kolay değil

Neler gördük bu dünyada
Neler verdik bu uğurda
Sultan olmak kolaydı da
İnsan olmak kolay değil!

AHMET SELÇUK İLKAN

tahita

Kayıtlı Üye
insanlar yüzünden bir arkadaşım bana iyi bir insansın bile dese sensin insan derim. insan olmak zor iş. paylaşım için teşekkürler.

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben "insan olmak" deyimini imzam olarak kullanıyorum şuan bir forumda :). Evet en güç ideal insan olmak..oysa ben eskiden bunu kolay sanıp,hedefim yapmıştım..ve kısa sürer sanmıştım..

Bugün doğum günüm..ve kendime bu şiiri armağan etmek istedim şimdi:). Yani imzam olarak kulanıyorum ya,o bakımdan:). :D. Bir çeşit kendi kendimi cesaretlendirme,moral diyelim :).

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben "insan olmak" deyimini imzam olarak kullanıyorum şuan bir forumda :). Evet en güç ideal insan olmak..oysa ben eskiden bunu kolay sanıp,hedefim yapmıştım..ve kısa sürer sanmıştım..

Bugün doğum günüm..ve kendime bu şiiri armağan etmek istedim şimdi:). Yani imzam olarak kulanıyorum ya,o bakımdan:). :D. Bir çeşit kendi kendimi cesaretlendirme,moral diyelim :).

Doğum gününüz kutlu olsun :) Buda doğum günü şiiriniz olsun diyeceğim ama bu şiir sanki biraz insanlıktan nasibini almamışlara, size yakışmıyor pek :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Ama dediğim gibi ben bu ana fikri 5 yıldır kullanıyorum..hayır insan olma fikrini iyi temsil ettiğim için seçmemiştim buan fikri..yine tuhaf tesadüfler eseri gelmişti bu fikir bana:) Bu arada bunu imzam olarak kulandığımı belirtmemde sakınca varmı? Yani bu da mabedin yasakları arasında mı? Sanırım değil..iş yerinden yazmamalıyım ama bigisayar şuan serbest ve eşimde yan komşuya gitti..ve ben boş bulunup yazmaya başladım..ama hemen hatırladım net cafede olmadığımı..çıksam iyi olur ama:(