İNCİR AGACI VE BUYU BOZMA ACIL CEVAP

malalexx

Kayıtlı Üye
Dostlar üstadlar Merhabalar iyi günler 7 adet beyaz kağıda yazılmış 7 ayrı tılsımı üzerine her birine 7 defa olmak üzere Ayetel Kürsi okuyup incir ağacının altına gömmek büyüyü bozar mı bu konu hakkında bilgisi olan hocalarımı cevap vermesi için davet ediyorum lütfen

Retro

Kayıtlı Üye
Dostlar üstadlar Merhabalar iyi günler 7 adet beyaz kağıda yazılmış 7 ayrı tılsımı üzerine her birine 7 defa olmak üzere Ayetel Kürsi okuyup incir ağacının altına gömmek büyüyü bozar mı bu konu hakkında bilgisi olan hocalarımı cevap vermesi için davet ediyorum lütfen

Böyle bir uygulama ben hiç işitmedim.

Büyü bilinçte başlar, bilinçte farkedilir, bilinçte bozulur. 7 kere yazacağına 7 kere okursan daha çabuk bozulur.
Anlamını bilerek okursan daha çabuk bozuluk. Ezbere okursan bile bozulur. İslamiyet indiğinden beri bütün büyüler ayetel kürsi ile bozuluyor. Ezbere okusan bile zihnin talep oluşturur. Ama anlamını öğrendiğinde ve okuma tekrarı yaparkan mana tekrarı da yapmayı başarabildiğinde bırak büyü bozmayı, büyü işlemeyecek hale bile gelirsin.

Biz okuma tekrarı yapabiliyoruz sadece. Okuma tekrarı zihni oyalar belki ama sonradan hatrına düşme olasılığını da arttırır. Google gibidir. A harfine basınca A ile başlayan önceli girdilerini sıralar. Ayetel kürsiyi ne kadar çok okursan beynin rölantideyken sana o kadar çok bunu önerir. Ama manası üzerinden de senkron olarak okursan (bu kolay dursa da zor birsey) o zaman zihninin sana ayetel kürsi okumanı öncelemesinin yanında, ilgili enerjileri de çekmeye başlarsın. Çünkü ruhun da google gibidir. Etkileşimde olduğu enerjileri sürekli senin konsantre girdilerine göre sıralar.

malalexx

Kayıtlı Üye
Böyle bir uygulama ben hiç işitmedim.

Büyü bilinçte başlar, bilinçte farkedilir, bilinçte bozulur. 7 kere yazacağına 7 kere okursan daha çabuk bozulur.
Anlamını bilerek okursan daha çabuk bozuluk. Ezbere okursan bile bozulur. İslamiyet indiğinden beri bütün büyüler ayetel kürsi ile bozuluyor. Ezbere okusan bile zihnin talep oluşturur. Ama anlamını öğrendiğinde ve okuma tekrarı yaparkan mana tekrarı da yapmayı başarabildiğinde bırak büyü bozmayı, büyü işlemeyecek hale bile gelirsin.

Biz okuma tekrarı yapabiliyoruz sadece. Okuma tekrarı zihni oyalar belki ama sonradan hatrına düşme olasılığını da arttırır. Google gibidir. A harfine basınca A ile başlayan önceli girdilerini sıralar. Ayetel kürsiyi ne kadar çok okursan beynin rölantideyken sana o kadar çok bunu önerir. Ama manası üzerinden de senkron

malalexx

Kayıtlı Üye
Açıklayıcı yorumun için çok teşekkür ederim çok sağ ol kafamda yer edindi

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Arkadaşın dediği gibi okursan daha iyi olur.Çok etkili kısa dualarda var.Her yeni dua okuduğunda hayatın daha dolu olacaktır.Yani bir macera başlatmak gibi.Her duanın tesiri var.Onların sana etkisi ellerine ayaklarına işlenecek.Farkındalığını arttıracak.Farkındalığın arttıkça duymaya görmeye başlayacaksın.Duyabildiğin için zamanla konuşabileceksin.Görebildiğin için düzeltebileceksin.Kulaklarındaki ağırlıklar gözlerindeki perde kalkacak.
Bunların yanı sıra birinden yardım almak istersen.O kişinin ele geçirilmiş mi yada çoğul hisseden biri mi olduğunu anlama imkanın kısıtlı.O kişi bir kazanç uğruna bir toplulukla ilişkilidir.Cin dediğimiz örtülü olan bilimsel yaklaşan biri için uzaylıdır.Temel olarak dünyanın materyellerinden pay almaya çalışıyorlar.Yardım almaya çalıştığın kişi seni uygulamalarıyla bu varlıkların zorunlu propagandasıyla onlardan biri yapabilir.