İmkansızın Peşinde Zihin Kontrolü

Ü

Üye silindi 45859

Yapıyorlar ve oluyor derken, deprem salgın ve doğal afetleri onların yaptıgını mı kastediyorsun? Yoksa bilmediğiniz daha başka kudretli işleride mi var?
Tesla’nın titreşim ve frekans teorilerini araştırmanızı öneririm. HAARP, Bluebeam gibi projeler var ve bunu sade vatandaş olan ben bile 10-15 yıldır biliyorum, ki siz de biliyorsunuz anladığım kadarıyla.
Bahsettiğiniz hastalık zaten belli dna dizilimine sahip insanları etkiliyor, birçoğu aşırı maruz kalmaya rağmen etkilenmiyor ve emin olun diğerlerinin etkileneceği hastalıklar da üretilecektir. Daha pek çok proje var 5g, chemtrails vs. gibi. Çoğu da komplo teorisi gibi görünür çünkü istenen tam da budur.
Günümüzde frekansla insanları bağımlılıklardan kurtarmaktan vaad eden cihazlar var, kısa dönemde de oldukça etkililer. İnsan laftan, sözden çok frekanstaki değişimden etkilenir. Bir yeri veya bir kişiyi ilk seferde benimsemenizin sebebi çoğu zaman yayılımlardır.
Frekansı da geçtim, bebeklikten itibaren birçok uyarana maruz kalıyoruz ve bu uyaranların çoğu birileri tarafından manipüle ediliyor. Bebeklere dinletilen şarkılar, izlenen çizgi filmler, okunan masallar ve yaş büyüdükçe bu uyaranlar değişmeye devam ediyor.
Bu uyaranlara maruz kalmadan büyümek neredeyse imkansız. Böyle bir durumda da özgür iradeden bahsetmek anlamsız oluyor. İnsan yalnızca bunları fark ettiğinde bir nebze özgürleşebilir.
İbadetler niçin farz kılınmıştır kutsal kitaplarda? Tam da bunun için. Kutsal Kitaplarda Yaratıcının ibadetimize ihtiyacı olmadığı ancak insanların ibadet etmeye ihtiyacı olduğu vurgusu vardır. Çünkü ibadet kişinin frekansını dengeler, dengelenen kişi bir nebze olsun özgürleşir. İnsan iradesinin yönlendirilemeyeceğini düşünmek bana göre yanılgıdır. Çünkü tek bir soru hatta tek bir bakış bile davranışı, düşünceyi, duyguyu ve doğal olarak iradeyi manipüle etmeye yeterlidir.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
En son cümle karakteri oturmamıs gençler için geçerli bir manipüle yöntemi, zihin kontrolle alakası yok. Diğer konularda tartışmaya gerek yok. Herkes istediğine aklına yattığı şekilde inanır. Ben şahsen inanmıyorum hiçbirine ve İşte hendek işte deve, işte Halep işte Arşın diyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
Mehdi konusu hemen her yerde yanlış bir konseptle ele alınıyor.

Kuranda Mehdi yazmaz. Ama Allahın nurunu tamamlayacağı yazar.

Kuran, Tevrat ve İncilde gördüğümüz gibi siyasi ve tarihsel hiçbir konsepte indirgenmemesi üzerinden de ayriyetten korunmuștur. Evet israilogullarinin kıyamete kadar fitne çıkaracakları yazar, insanları yoldan çıkarırken biz sizi iyi yola, organik yola, yeşil yola sevkediyoruz propogandası ile bașarılı olacakları da yazar, ama siyonizmin kurulacağı yazmaz mesela.

Ebu leheb, Ebu cehil semboldur. Evet aslında o kişi bireysel șahsında özgündür. Ama türevleri üzerinden kendini her dönemde tekrar edecek olan bir figurdur, yazıgıdır. Akıbeti itibari ile tekerrür eder. Fil suresi semboldur. Evet siyasi bir olaydan çıkmıştır. Ama özünde tekerrür eden bir kader sarmalıdır. Hakkını muhafaza eden azinliklara her dönemde hesaba katmadikları yardımlar gelmiştir. Bu mukadderdir. Rum Suresi keza. Bir ulusun zor durumda olduğuna bakılmaksızın bir anda toparlanma refleksi gösterebileceği anlatılır.

Şimdi bunlar kadersel kodların ip uçlarıdır. Tarih tekerrür eder. Kader ile doğrudan iç içe bir etkileşimle ișleyen bir if'li sistemdir

Yani Mehdi gelecek demez ki Kuran. İlahi kuvvetleri Siyasete ve 3B' ye indirgemez yani. Ama birisi illa çıkacaktır. İşte o 3B de kalır ama.

Kurtuluş Savaşını da Türk milleti kazandı, ama Atatürk Harika bir duruş ve liyakat göstererek, motive ederek, yüksek suura ile dimdik durarak nasıl ki sürece en çok sahip çıkan kişi oldu ise, İslam aleminin toparlanmasını teșvik eden kişi de o kadar hak sahibi olacaktır. Mehdi o kişi olacak yani. Bunun çok abartılacak bir tarafı yok. Liderlik eden tüm sorumluluğu tasiyabilen karizma ile illa belli eder kendini.

Mehdiye inanmayan kişilere doğru soru sorulmalidir :

Kuran'a tam uyan bir toparlayıcı liderin çıkıp çıkmamasını isteyip istemedikleri sorulmalıdır aslında. E istemezler. Inanmamalarinin sebebi bunu içten istememeleridir..

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Bir hastalık çıktı, BİZ ÜRETTİK istemediğimiz milletleri yok etmek için dediler, en çok kendilerini vurdu hastalık, Allah'ın tokadı gibi.
Kendilerini derken ? Yahu çıkın bu kafadan.
Halk bazlı düşünmek sizi ileri taşımaz. Halk dediğiniz küçük işçi piyonlar.. Fazlaca alt tabaka bakıyorsunuz olaya.

Örneğin bir kaşifin keşfi diğer insanlar için midir ? Asla değil. Kendi arzularının sonucudur. Tanrısal egosunu onurlandırmak ve geleceğin kapısını açabilmek adınadır. Herkes bilinmezi arar ve bunu yaparken de kendi faydacılığı dışında hiçbir değeri önemsemez.

Vietnam, Afganistan vs vs bizim gözümüzde önem arz ediyor nedeni ise drama sever oluşumuz. Çocuklar ölüyor diyoruz, üzülüyoruz. İnsani yanımıza dokunuyor. Çünkü baktığımız tabaka düşük. Yüksel bakayım biraz daha geniş perspektif ile bak.

Tabanda çalışan Kıyam-et bilinci ile hareket eden denekler ve kurbanlar haricinde görebileceğin ne var ?

Şu bilinçten çıkın artık. Olan her şey olmak zorunda. Olacak olana da dur diyemezsiniz. Siz, durdurdum sandığınızda bile çark kusursuz dönüyor olacak. Çünkü çark her zaman döner. Plan her zaman kusursuz işler. Dünyada yaşayan milyarlarca insana değil kendinize acıyın.

Bugün ağladığınız o kıyam, yakında sizin içinde gelecek. Ruhsal olarak ne kadar hazırsınız ? Madem drama seviyorsunuz o halde kendiniz için çalıştırın. Yaşanan her şey kendi içinde sır barındırır.

Yani şu kafalarınızı medyatik etkiden ve dünyevi manipüleden çevirin artık. Düşük bilinç, insanı kendi cehenneminde yakar.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kuran'a tam uyan bir liderin çıkıp islam alemini toparlaması, Allah'ın son dininin bozulduğuna işarettir.
Doğru olan bir düşünce, davranış ya da inanç söz konusu olsa neden toparlamak gereksin ki ?

Mehdi'ye koşulsuz şartsız inananlara sorulmalı asıl..

Değişmezliği ile savunduğun dinin ve kutsal kitabından ne zamandır şüphe duyuyorsun ?
Ve dinine karışan hurafelerin varlığını bildiğin halde ne zamandır susuyorsun ?
Kendini kurtaramamışken, evrensel bilinçte global bir değişimin olacağına inancın neden bir bireyle sınırlı ?
Veya neden bu kadar tembelsin ki parmağını şıklatmadan gölgesinden faydalanacağın yaratılmışı istiyorsun ?

Mehdiyi çok istiyorsanız önce kendi kurtarıcınız olun.

Retro

Kayıtlı Üye
Mehdi'ye koşulsuz şartsız inananlara sorulmalı asıl..

Bana kalırsa, en çok hayal kırıklığına uğrayacaklar yine onlar olacak.

Isa' yi da beklediler. Geldi de, bir sürü mucize gösterdi. Beșiğinde konuştu. Biz böyle bir peygamber ummadık dediler sonradan.

Musa da bekleniyordu. Hem de tüm alametleri ile. Geldi. Bir de baktılar firavunun evlatlığıymıș. Biz böyle ummadık dediler sonradan.

Birçok kurtaricilar için meleklerle beraber inmedi, gökten sofra indirmedi, bizi altına donatmadı, saltanatı yok, ordusu yok, eski tanrılarımızı istemiyor dediler. Halbuki hepsi aynı dönemde bekleniyordu. Her peygamber bir sonraki peygamberi ve dönemini, ve o döneme özgü gelișmeleri haber vermişti çünkü. Son peygamberle bu Mehdi dönemine ve mehdi'ye ithafen gerçekleşti.

Yav Atatürk bile, şeriatın içinden çıktı. İşte bu böyledir. Kurtarıcılar evvela Eski algıları, ezberleri, ve buna dayalı beklentileri bozarlar.

Uzun lafın kısası Mehdi Mehdi diye tutturan uyuşuk tipler de, Mehdiyi görünce kesinlikle beğenmeyecekler. Mehdi malını ver davaya destek ol diyecek, vermeyecekler. Savaşa katıl diyecek katılmayacaklar. Önde gelenlere Vazifeler verecek, itibar kaygısı dolayısı ile yapmayacaklar.

Nerden biliyoruz? Çünkü tarih kesinlikle tekerrür ediyor.

Ne zamanki 4 halife gibi malını canını feda edenler sayesinde bir dönem başlamış olacak, iște o zaman da hemen akımın kisvesine bürünecekler. Ta ki, şeytani akımın vakti gelene kadar. Gemiyi yine ilk kraldan çok kralcilar terkedecek.

Bu analiz ayetlerle sabit.

Mehdiyi çok istiyorsanız önce kendi kurtarıcınız olun.

Doğru bir okuma yaparsak, herkesin önce kendini kurtarması için yaptığı tüm çabalar, belki de bozuk sistemin negatif kollektifinden ters tepmeye bașlayacağı bir kilitlenme de illa olacak. İşte virüsün heryere yayıldığı bu kendi kendini tüketen sistemle en üst perdeden, ișin ledününden bir mücadele de başlayacak olabilir. Belli kilit kişilerin sistemin sırlarına ulaşarak onu geri kazanmada illa anahtar rol oynayacağı bir yüksek istihbarat veya başka gizli ilimler dahilinde bir fetih mücadelesi olacaktır. Bu kadarı zaten makbul. Yoksa Allah peygamber de göndermez direk enerji gönderirdi insanları uyarmak için. Ama işlerin 3B,4B,5B'de katmanlı bir şekilde yürütüldünü görüyoruz. Herşey belli vazifeliler ve zaruret gerektiren durumlara göre hesaplanıyor.

Ama bu kesinlikle herkesin önce kendini kurtarmaya çalıştıkça sisteme bir örümcek ağı gibi dolaştığı, hayırlı ișlerin netilcelerinin kesinlikle manipule edildiği bir döneme denk gelebilir. Yani armut piș ağzıma düș mantığını ben de kesinlikle savunmuyorum. Şu an sistem insanların özgür iradelerini kitlemedigi için Mehdilik bir durum da zaten yok. Zulme ugrayanların vebali şu an hepimize zaten paylaștırılıyor. Sistem şu an dengelenebilir olduğu için Mehdi gelmez yani. O kadar da değil

Son düzenleme:

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Doğru bir okuma yaparsak, herkesin önce kendini kurtarması için yaptığı tüm çabalar, belki de bozuk sistemin negatif kollektifinden ters tepmeye bașlayacağı bir kilitlenme de illa olacak.
Kişi çok iyi niyetliyse negatif etkiyi de alır ki dengelenebilsin. Bunlar neden benim başıma geliyor diye sorguladığı o süreç, ara boyutta verilecek olan sevgi bilincine ulaşabilmesi için, çoğunlukla alt tabaka bilinç tarafından acı dayatılması sonucu açığa çıkar. Yani beğensek de beğenmesek de vazife aleminin bireye dayattığı plana uyup önce kolektif bilince çıkmamız gerekiyor.

İnsan zamanla ölçülürken, ruh mekanla ölçülüyor. Bu yüzden kalıbımıza sığamıyoruz. Asıl kilitlenme kalıbımız.

Peygamber örneklerinden de gördüğümüz gibi, ne kadar sıradan olduğumuz neler yapabileceğimizi ölçemez. Bu yüzden ; Mehdi'nin binlerce yıllık bir planın temeli olabileceğini de düşünmeliyiz. Çünkü insanlara somut bir kurtarıcı kimliği vaat edersen, kurtulmak için çabalamazlar. Kurtarılmayı beklerler. Ruh bilinç dejenerasyonu için muhteşem yöntem.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Zihin kontrol nedir? Zihin kontrol kişinin özel hayatına tam bir erişimdir. Kurbanın aklından geçen her düşünce, kulağının duyduğu her ses, ağzından çıkan her kelime, uyurken aldığı her nefes dinlenir. Gözünün gördüğü her şekil, elinin yazdığı her kelime, okuduğu her yazı izlenir. Tüm özel hayatı mercek altındadır. Kendine ait 1 cm kare boş alanı yoktur ve her ânı illuminati şeytanının kem gözleri tarafından izlenir. Bedeni ve tüm bedensel faaliyetleri, banyoda WC de yatak odasında her an röntgenlenir. ❤️ Kalp atışlarına kadar dinlenir. Mesela birisi manipülasyon yapar, kurbanın kalp atış hızı değişimlerinden, nelerden etkilenip nelerden etkilenmediğini öğrenir, bu şekilde nabız ölçerek kurbanın psikolojisi hakkında bilgi sahibi olur, bir daha sefere ona göre taktik geliştirirler.

Zihin kontrol teknolojisiyle kurbanın mucitse icadını, yazarsa romanını, düşünürse fikrini çalabilirler. Bu örnekler çogaltılabilir. Onlar her şey kendilerinin olsun ister. Bu şekilde baskasının olana el uzatırken hiç utanmazlar. Her şeyi bilmek isterler, onlardan habersiz kuş uçmasın isterler. Kim ne yapmış, ne yazmış, ne düşünmüş.. yeni fikirler, yeni buluşlar, her şey onların olsun isterler. Ondan sonra ister zula yapar ister dünya çapında tanınmış yazarların şirketlerin vs ismiyle piyasaya sürerler. Mesela tanınmamış bir yetenek bir roman yazar, şahane bir kurgusu vardır. Romanın kurgusunu çalar, dünyaca tanınmış illuminati mensubu bir yazara kendi ✏️ kalemi kendi üslubuyla yeni baştan yazdırıp, bu şekilde artık yeni kurgu üretemez hale gelmiş meşhur yazarın şöhretinden faydalanıp, kazanılan büyük paralardan haraçlarını alırlar. Bu arada romanın kurgusuna kendi cümlelerini ilistirip, kendi fikirlerinin büyük kitlelere ulaşmasının da devamlılığını sağlayabilirler. Keza isim yapmamış veya kendi beğendikleri din ve milletten olmayan bir mucidin icadından, dünya çapında astronomik paralar kazanabilirler. Ve tabii kendilerine mal ederler. BİZ İCAT ETTİK derler. Zira biz üstün ırkız, diğerleri düşük genetik.

Zihin kontrol teknolojisi var mı, bu şekilde kurbanın tüm bedensel ve zihinsel faaliyetlerine tam bir erişim sağlanabilir mi? Evet, böyle bir teknoloji var ve tam erişim sağlanabilir. Ancak maliyetli bir teknoloji olduğu için sadece kayda değer insanlara yapılıyormuş. Bu teknolojinin bazı dünya 🌟 starlarına, mesela Leydi Gaga'ya da uygulandığı söyleniyor. Tabii, ne derece doğrudur bilemeyiz, ancak gerçekten uygulanıyorsa, sebebi ne olabilir? Neticede kendisi müzisyendir, bilmiyorum şarkılarını kendisi mi yapıyor ama eğer kendisi yapıyorsa, bu ablamızın ilham perileri/Müzik Meleği vardır. Ve kendi farkında olmasa da bir müzik dehası vardır. Onlar bu dehaya ulaşmak isterler. "Bu kızın kafası ne şekilde çalışıyor ki, böyle dünya çapında hit şarkılar yapabiliyor? Biz onun bu deha ya da müzik genetiğini bulup ya da zihninin ilgili bölümüne ulaşıp, böyle bir keşifle dünyayı sallayabilir miyiz? Artı, onun müzik genini ya da beynindeki dehayı alıp kendimize ve başkalarına da nakledebilir miyiz/aşılayabilir miyiz? Ondaki dehanın nasıl çalıştığını veya ilhamın nereden geldiğini keşfedebilir miyiz? Ne de olsa biz Dünyayı Yönetenleriz, avam gibi sınır tanımayız büyük düsünürüz ve böyle büyük idealler uğruna başkalarının zihnine, özel düşüncelerine, bedenine, özel hayatına el uzatmaktan zerrece hâyâ ya da suçluluk duymayız. Biz güçlüyüz, istediğimizi alırız." Bu şekilde bir dehanın beyninin ilgili bölümüne veya zeka/yetenek genetiğine ulaşıp, bunu hem kendilerine hem de bazı seçilmişlerine ve onların yeni doganlarına nakledip diğer insanlardan üstün olmak, üstünleşmek, üstün ırk olmak ve üstün ırk yaratmak isterler. Kimde ne güzellik, seckinlik, yetenek vs varsa ele geçirip, bir havuzda toplayıp, bugün olmasa yarın kendi Olimpos Cumhuriyeti mensuplarına mal etmek nakletmek isterler. Aslında burada daha çok şeyler dönüyor da şimdi uzatmayayım. Konumuz zihin kontrol, Leydi Gaga'dan devam edeyim.

Lady Gaga bir müzik dehasıdır, diyelim. Bilmiyorum müziklerini kendi mi yapıyor da, öyle olduğunu farz edelim. Onlarda paranoya derecesinde hüsnü zan vardır. "Yahu bu kız nereden ilham alıyor bu orijinal müzikleri, sözleri. Rüyasında mı duyuyor, meleklerle ilham perileriyle mı görüsüyor? Aslında her sanatçının ilham perileri/melekleri vardır ama bunlar insana görünmez. Onlarsa görünebileceğine dair paranoya yaparlar. Ve bu şekilde kurbanın paranormal aktivitesine de ulasıp bunu da yine aynı şekilde kendilerine nakil etmek isterler. (Ve tabii bu işlerin nasıl olduğunu ögrenmek)Nihai amaçları budur yani. Kendilerini üstünlüklerle donatmak. Kimde ne üstünlük varsa alıp kendilerine takmak. Böyle şeylerde asla basarılı olamazlar ama olduklarını iddia ederler. Hayallerini gerçek gibi anlatıp kitleler önünde kendilerini ilahlaştırmaya çalışırlar. Daha söylenecek çok söz var da, şimdilik benden bu kadar.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Millet deliye biz akıllıya hasret kaldık. Söz ilk hunini ben yollayacağım. Taktıkça beni anımsarsın.

Hadi git Gaga dinle, astigmatımı tetikleme daha fazla.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bu arada hemen şu önemli noktaya değinmek istiyorum. Zihin kontrolcülerin gerçek maksadı Lady Gaga'nın dehasını çalmaktır. Artı, müzik meleğini yakalayıp kavanoza koymak (şaka değil) Ama bunun ne kurbanın kendisi ne de başkaları tarafından bilinmesini/sezilmesini asla ve katta istemezler - zira onlar her şeye sahip ilahlardır zaten - bu yüzden olayı başka türlü lanse ederler.

Şimdi tabii Lady Gaga'nın özel hayatını bilmiyorum, ablamız okuyorsa hemen itiraz etmesin 🤩😁söyle bir senaryo yazayım hemen... İşte bu kızcağıza seslenirler, kendilerini God, Jesus, Zeus vs tanıtırlar, ondan kendileri için bir takım ufak tefek şeyler yapmasını isterler, karsılık bulurlarsa istekleri gitgide artar. Veya ablamız yemedi diyelim bu numaraları, bu sefer kendilerini şeytan olarak tanıtıp atıyorum, uyuşturucu kullanması, kendini jiletlemesi, canına kıyması vs yönünde isteklerde bulunurlar. Bunları da yapmazsa bu sefer mesela İlluminati yöneticileri olarak tanıtırlar kendilerini, yine frekansla seslenirler, çok gizli bir şekilde. İşte seni biz yarattık, bize boyun egeceksin, attığın her adımda bize hizmet edeceksin, yoksa seni piyasadan sileriz, rezil ederiz, sevdiklerine zarar veririz, senin olan ne varsa elinden alırız, vs vs. Bu şekilde tehdit, şantaj montajla kurbanı kendilerine hizmet ettirmeye çalışırlar. O bir dünya 🌟 starıdır çünkü, her kelimesi bir anda milyonlara, milyarlara ulaşır, hayranları onun düşüncelerini kendi düşünceleri gibi benimser, sözlerine önem verirler vs vs. Bu ve benzeri kitle kontrol yöntemleriyle dünyayı yönetirler efendiler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu arada hemen şu önemli noktaya değinmek istiyorum. Zihin kontrolcülerin gerçek maksadı Lady Gaga'nın dehasını çalmaktır. Artı, müzik meleğini yakalayıp kavanoza koymak (şaka değil) Ama bunun ne kurbanın kendisi ne de başkaları tarafından bilinmesini/sezilmesini asla ve katta istemezler - zira onlar her şeye sahip ilahlardır zaten - bu yüzden olayı başka türlü lanse ederler.

Şimdi tabii Lady Gaga'nın özel hayatını bilmiyorum, ablamız okuyorsa hemen itiraz etmesin 🤩😁söyle bir senaryo yazayım hemen... İşte bu kızcağıza seslenirler, kendilerini God, Jesus, Zeus vs tanıtırlar, ondan kendileri için bir takım ufak tefek şeyler yapmasını isterler, karsılık bulurlarsa istekleri gitgide artar. Veya ablamız yemedi diyelim bu numaraları, bu sefer kendilerini şeytan olarak tanıtıp atıyorum, uyuşturucu kullanması, kendini jiletlemesi, canına kıyması vs yönünde isteklerde bulunurlar. Bunları da yapmazsa bu sefer mesele İlluminati yöneticileri olarak tanıtırlar kendilerini, yine frekansla seslenirler, çok gizli bir şekilde. İşte seni biz yarattık, bize boyun egeceksin, attığın her adımda bize hizmet edeceksin, yoksa seni piyasadan sileriz, rezil ederiz, sevdiklerine zarar veririz, senin olan ne varsa elinden alırız, vs vs. Bu şekilde tehdit, şantaj montajla kurbanı kendilerine hizmet ettirmeye çalışırlar. O bir dünya 🌟 starıdır çünkü, her kelimesi bir anda milyonlara, milyarlara ulaşır, hayranları onun düşüncelerini kendi düşünceleri gibi benimser, sözlerine önem verirler vs vs. Bu ve benzeri kitle kontrol yöntemleriyle dünyayı yönetirler efendiler.
Düşmanlarımız mı yolladı seni zihin kontrolcüler yani 🤢

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben hür bir insanım. Burada herkes gibi paylaşım yapıyorum, emeğe saygı lütfen. 🙏
Emeğe saygısızlık içeren bir şey yazmadım. O kadar ayrıntılı anlattın ki acaba onlardan birisi mi bu kadarını biliyor diye düşündüm sadece.
Emeğe saygı konusunda çok hassasimdir.. emeğe ve diger insani değerlere saygısı olmayan kişilerle sınandigim için. Yanlış anlaşılmış olmak istemem, lütfen :)

Retro

Kayıtlı Üye
Lady Gaga tamamen zıt frekansların titreșimini yükseltmek üzerine kurulu bir projedir.

Son dönemde aykırı imajların bu denli çoğalmasının bir sebebi de, ters frekanslarda, düşük frekanslarda, karanlık, kasvetli ve toxic enerjilerde huzur bulacak olanlara portal açmak ve onları tek trend üzerinden beslemek hatta kitleyi kendi ürünü haline getirmenin bir yolunu aramaktir.

Parayı yönetmekle iș bitmiyor. Parayı ele geçirmek tek başına çok risklidir hatta. Parayı kullanan insanları da belli frekans aralıklarında tutabilmenin sistemini geliștirmek ve meșrulaștirmak ta gerekiyor. Okullar maneviyatı öldürürken, idoller de insanları anlık zevklerle sürüklenmelerine hizmet ediyorlar.

Sex, dünya tarihi boyunca sadece kavim helaklarında bu denli serbest olmuştur herhalde. Ahlaki Dejenerasyonu anlamak için cinselliğin hangi şartlara kadar indirgendiğini anlamak kafidir. Sexe lafım yok, ama bunun afyonlama aracı olarak kullanıldığının bu kadar bariz olduğu bir dönemi idrak etmek için ya sexten artık bıkmış olmak ya da asexuel olmak lazım.

XD

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tek bir bakış açısı ile dünyayı anlamaya çalışırsak ilerlemeyiz. Video ne anlatıyor yorumlar ne gerçekten garip.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Lady Gaga tamamen zıt frekansların titreșimini yükseltmek üzerine kurulu bir projedir.

Son dönemde aykırı imajların bu denli çoğalmasının bir sebebi de, ters frekanslarda, düşük frekanslarda, karanlık, kasvetli ve toxic enerjilerde huzur bulacak olanlara portal açmak ve onları tek trend üzerinden beslemek hatta kitleyi kendi ürünü haline getirmenin bir yolunu aramaktir.

Parayı yönetmekle iș bitmiyor. Parayı ele geçirmek tek başına çok risklidir hatta. Parayı kullanan insanları da belli frekans aralıklarında tutabilmenin sistemini geliștirmek ve meșrulaștirmak ta gerekiyor. Okullar maneviyatı öldürürken, idoller de insanları anlık zevklerle sürüklenmelerine hizmet ediyorlar.

Sex, dünya tarihi boyunca sadece kavim helaklarında bu denli serbest olmuştur herhalde. Ahlaki Dejenerasyonu anlamak için cinselliğin hangi şartlara kadar indirgendiğini anlamak kafidir. Sexe lafım yok, ama bunun afyonlama aracı olarak kullanıldığının bu kadar bariz olduğu bir dönemi idrak etmek için ya sexten artık bıkmış olmak ya da asexuel olmak lazım.

XD
Kovula kovula köy kalmadı.Bunun bir tık üstü ölmek zaten.Taraftarlık yapıp doğruyu da gizlesek kontrol edemeyeceklerinden aralarına giremeyiz.Konu sex değil mantıklı düşünmek bu arada.