ilginç rüyalar

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
ben her gece rüya görürüm ve hepsini de hatırlarım. bu tuhaf değilmiş gibi bir de ertesi gün olacakları da bazen rüyamda görürüm. hatta genelde en çok tanımadığım insanları görürüm. dün gece aksiyon dolu bir rüya görmüştüm ve sabah uyandığımda daha önce hiç duymadığım "destroy" sözcüğünü söyleyerek uyandım. sabah kelimenin anlamına bakınca"yıkım" demek olduğunu gördüm. bunun nasıl mümkün olduğunu ya da neden olduğunu bilen var mı? (bu arada rüyamın gerçek çıkması imkansız. çünkü genelde bana süpriz yapcakları yerleri veya kişileri önceden rüyamda görüyorum)

Slbye.

Kayıtlı Üye
Mrb
Ben de siz gibi degisik ruyalar goruyorum.uyandigimda bilmedigim kelimeler ile uyaniyorum.unutmamak icin not alıyorum..kimisinde simurg efsanesi kimisinde hindistanda bi sirket adi.kimisinde taksimde bir mekan.ya da s.freud un bir kurami..
Bilinmeyen kelimelerin niye boyle uyanma esnasinda geldigini bilmiyorum.bilincaltinin degisik gizemleri ..coz beni artik diye bilincimize baski yapiyor

Ü

Üye silindi 62166

Böyle olacak gerçekleşmemiş ama birgün sonra gerçekleşecek rüyalar görüyorsanız belki duru görü özelliğiniz var... bu yetenek herkeste kolay kolay bulunmaz bazen medyumlarda olur...

S.AyÇa

Kayıtlı Üye
bunu bilmiyodum. söylediğin için saol. sanırım cidden öyle bir şeyim var