ilginç fal yorumu

santum

Kayıtlı Üye
merhaba son 3 aydır bir kaç kere fal baktırıyorum ama gelecek hakkında fikir almak için değil sadece bir kaç ay önce baktırdığım falda"seni koruyan ve kollayan bir şeyler var"dedi fal baktırdiğım kişi sonrasında da ne zaman fal baktırsam istisnalar hariç aynı cümleye yakın derecede seni koruyan bir güç var,ne yaşarsan yaşa her şey her zaman senin için iyi olucak.Enerjin çok güçlü ne istersen mutakaka sana gelecek.Arkanı kollayan bir şey var gibi yorumlar aldım.Başta o kadar takmasanda farklı kişiler tarafından duydukça olay biraz ilginç bir hal aldı.Sorum da sizin de başınıza bu şekilde gelmiş bir olay var mı? diğeride bu varlıklar ne olabilir?

dhardhar

Kayıtlı Üye
merhaba son 3 aydır bir kaç kere fal baktırıyorum ama gelecek hakkında fikir almak için değil sadece bir kaç ay önce baktırdığım falda"seni koruyan ve kollayan bir şeyler var"dedi fal baktırdiğım kişi sonrasında da ne zaman fal baktırsam istisnalar hariç aynı cümleye yakın derecede seni koruyan bir güç var,ne yaşarsan yaşa her şey her zaman senin için iyi olucak.Enerjin çok güçlü ne istersen mutakaka sana gelecek.Arkanı kollayan bir şey var gibi yorumlar aldım.Başta o kadar takmasanda farklı kişiler tarafından duydukça olay biraz ilginç bir hal aldı.Sorum da sizin de başınıza bu şekilde gelmiş bir olay var mı? diğeride bu varlıklar ne olabilir?
Bana da aynilarini diyorlar dostum. 3 olasilij var. Birincisi ya herkesin boyle varliklari var. Ikincisi senin ve benim var. Ucuncusu tum falcilar herkese ayni seyi diyorlar :)))

ceyda

Kayıtlı Üye
Bana oldu fallarda çıkıyor bazen

Ü

Üye silindi 58480

Fallar zaten çıkmak zorunda. En atmaca olanları bile çıkar. Mesela edebi sürükleyiciliğinin olup olmamasında saklı.

Bilardo toplarına ıstakayla rastgele vuruşlar yapsanız illa bazı topları deliklere girer. Şimdi falcılar sosyal zekaya da sahipler. 5 cümle söylerler sizin vucut diliniz hangi mevzuya istem dışı reaksiyon veriyorsa o konuyu eşelerler falcılar.

Kapılmak sizden şişirmek onlardan ! Siz ihtiyacınız olan umut enerjisine para ödersiniz. Falcı ise meslek sırrı üzerinden para kazanır.
Öyle bir meslek sırrı ki, söyledikleri kehanetler ortak olgulardan yola çıktığı için zaten turar. Özgüveni yüksek olan daha çok cezbeder.

Bir hikaye anlatayım size ,

Bir genç kız hasta olur yataklara düşer. Doktorlar çözüm bulamaz. Köydeki Allah dostu bir dervişe başvururlar şifa duası okuması için. Derviş kızı görmek ister. Kızla görüşür. Kıza kendi gençliğinden hikayeler anlatmaya başlar. Kız tepkisiz kalır başta. Ama mesele gönül ilişkilerine geldiği zaman kızda istem dışı bir idrak oluşur. Derviş vucut dilinden kızın aşk acısı çektiğini anlar. Sonra hikaye o yönde devam ederken sevgiği erkeğin uzakta olduğunu da anlar. Hikaye üstüne hikaye bağlayarak, illeri saymaya başlar. Konya, Adana, MErsin vs derken KAstamonu ile ilgili bir hikayede kızın nabzı iki katına çıkar..

Uzun lafın kısası kızcağızın sorunu; parasız kaldığı için Kastamonuya gitmek zorunda olan bir gence aşık olmasıdır. O genci etraftan sorustururlar ve herkesin onu iyi bildiğini öğrenip o gence haber salarlar. Köyüne bir vesile ile geri çağrılır ve ermiş kişinin vesile olması ile evlenirler.

Şimdi mantık aynı mantık. Kıyafetname denen bir ilim vardır. Kim o ilimde ilerlerse kehanetlerler verebilir. Bu ledüni ilim temellidir. Ama asıl keramet Allah dostarının daha geniş çaplı ve hayırlı işlere vesile olmak için hihayenin bağlayıcı taraflarında yer edinmeleridir. Asıl keramet alameti budur. İlim bir yere kadar ulaştırabilir. KErameti Allah tamamlar.

Falcılar ne yazık ki bana göre manipulatordur ama o ayrı tabi.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Falcılar genel olarak yorum yaparlar ve ille birkaçı tutar. Ayrıntıya inemezler.

Sana yol gözüküyor (e gözükür tabi. En kötü ihtimal çıkar yol alır çarşıya inersin)

2 kişi görünüyor, biri uzun biri kısa (e herhalde yani. İkiside eşit boyda olacak değil)

Seni koruyup kollayan birileri var (tamam var. Hafaza melekleri)

Sana biri büyü yapmış...

Vs vs. Elle tutulur hiç bir yanı yok bunların ve ben nerdeyse öyle saçmalıkları duymamak için para vermeye razıyken, duyabilmek için para verenler var.

Geçenlerde elinde roman kalınlığında sıradan bir kitap bulunan, kafasında takke, yüzünde sünnet üzre sakalı olan biri durdurdu beni. Selamün aleyküm, aleyküm selam.
Hemşehrim sana büyü yapılmış, bu kitapta herşey yazıyor, 5 ₺ bas sana kim yaptı söyleyim.
Sen yapanı söyle (varsa öyle bişey) 5 değil 50 basayım. Yok önce 5 tl yi bas bak mubarek kitaptır herşey yazıyor bunda.
Kur'an dan başka mubarek kitap mı olur?
E buda mubarek.
Sen hocamusın dedim. Evet dedi. Hangi mezhep, şafii mi hanefi mi, ben mezhep tutmam dedi. Namaza başlarken ilk rekatta fatihadan önce ne okunur dedim, bişey okunmaz fatiha okurum sadece dedi.
Tövbe tövbe çektim uzaklaştım.
İşte böyleleri din üzerinden ticaret yapmaya çalışıyor. İşte böyleleri, cahil insanları hacı hocalara düşman ediyor. Söyleyecek çok şey varda, zamanı değil.