İklim Harfleri - Granlendinga Letur

Darkon

Kayıtlı Üye
Granlendinga Letur - İklim İzlanda harfleri küçük bir bölgede havayı kontrol etmek için. Sıcaklık ve parametreler açısından ihtiyacınız olan hava kütlelerini, yağmur, gök gürültülü fırtına vb. Tam tersi - güneşli havaya ihtiyacınız varsa bulutları ve yağmur bulutlarını dağıtabilirsiniz.

Çeşitli şekillerde çizebilirsiniz:

İlçe / bölge adı ile kağıt üzerinde.
- Daha önce ihtiyacınız olan alanı daire içine almış, bölgenin haritasının çıktısında.
- Küçük mumlarda, harfleri kesmek ve tamamen tükenmesini bekleyerek.
- "Yağmur" harfleri, şarj için bir bardak su içinde kağıt üzerine yerleştirilebilir.

Çok fazla enerji harcarlar, çünkü bazen ihtiyacınız olan hava parametreleri yüz kilometre uzakta değildir, bu nedenle 2 veya daha fazla kişiden oluşan bir grupta harflerle çalışmak iyidir.

Bir yan etki, güç kaybından kaynaklanan zayıflık ve mide bulantısı olabilir.

1. Bölgenize yoğun bulutlar çizin ve böylece güneş aktivitesini azaltın.
2. Bulutları kaldırın, güneşli, açık hava yapın.
3. Isıyı ve güneş ışığını artırın, sıcaklığı yükseltin, buzu giderin.
4. Isıyı azaltın, hava sıcaklığını düşürün.
5. Hafif, serin bir esinti çağırın.
6. Rüzgarlı havaları çekin.
7. Çok güçlü, fırtınalı rüzgarları ve kasırgaları kendinize çekin.
8. Kasırgalar, tsunamiler, doğal afetler (komşu bölgede!).
9. Şimşek, dolu ve özel efektlerle tek seferlik şiddetli fırtına.
10. Dolu veya kar yağışı (mevsime göre). Yoğunluk tartışılabilir.
11. Nemi güçlü bir şekilde artırın, bir buhar odası oluşturun.
12. Güçlü dalgalara ve deniz fırtınasına neden olur (ilgili bölgeler için).
13. Yaklaşık sıcaklık ve nem parametrelerini ayarlayın - harflerin yanına yazılmalıdır.
14. Birkaç saat boyunca bir sağanak yağış (ne kadar güç yeterse).
15. Örneğin ekinler için hafif çiseleyen yağmur.
16. Bir dizi güçlü kısa gök gürültülü fırtına.
17. Bölgedeki hava sıcaklığı ve neminde uzun süreli düşüş.
18. Hava sıcaklığında ve neminde uzun süreli artış.

20180621_152235-300x225-1.jpg
Yazar Alya.

Darkon

Kayıtlı Üye
Evet çalışıyorlar. Ancak futhark runeleri gibi kimde ne zaman çalışır kimde çalışmaz orasını bilemem. Daha çok farklı rune, skript var havayı kontrol için ama bu bana da ilginç gelmişti.

Harfleri uygularsanız şöyle düşünün sapanla yukarı doğru taş atar gibi. Yükselip, düşme. Tabi kişinin enerjisiyle de alakalı olabilir. Belirli bir sürede hava değişecek sonra tekrar eski haline dönebilir.

30 derece bir yaz gününde kar yağdırmaya çalışmayın tabi ki!...

Metanoia

Kayıtlı Üye
Hava kontrolü oldukça ilgimi çeken bir konu. Ben annemin bunu istemsizce yaptığını düşünüyorum. Çocukluğumdan beri defalarca tanık oldum, yağmurlu havada dışarıda ne zaman bir işi olsa üzülür dua eder hava düzelsin diye. Bir kere bile aksi duruma şahit olmadım, evden çıkar yağmur kesilir güneş açar, eve döner peşine yağmur tekrar yağmaya başlar. Çocukken çok hayret ederdim artık hiç şaşırmıyorum. Annem duasının kabul olduğunu düşünüp mutlu oluyor fakat ben hava durumu üzerinde istemsizce bir kontrol sağladığını düşünüyorum. Keşke benim de böyle bir yeteneğim olsa çok isterdim. Gerçi ben güneş açtırmaz sürekli yağmur yağdırırdım o ayrı konu 😁