iki tane tarot destesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enochun meleği

Kayıtlı Üye
İyi günler benim bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.Benim mevcut , 6 aydır kullandığım bir tarot destem var lakin geçen hafta bir tane daha hediye geldi . İki tarot destesi kullanabilir miyim ? Neye ve hangi sorulara göre kullanabilirim ? Enerjileri beni ne yönde etkiler ? iki destenin avantaj ve dezavantajları var mıdır ? Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Birden çok deste kullanan bakımcılar vardır ancak bu deste ile bakımcı arasındaki bağı zayıflatabilir. Eğer çok ileri bir seviyede değilse. Koleksiyon olarak kalsın elinizde derim. Tabi burda riderwhaite açısından konuşuyorum. Melek tarotu VS değil.

Enochun meleği

Kayıtlı Üye
Birden çok deste kullanan bakımcılar vardır ancak bu deste ile bakımcı arasındaki bağı zayıflatabilir. Eğer çok ileri bir seviyede değilse. Koleksiyon olarak kalsın elinizde derim. Tabi burda riderwhaite açısından konuşuyorum. Melek tarotu VS değil.
evet bendeki destede rider waite destesi teşekkürler geri dönüşünüz için

rrbg

Kayıtlı Üye
Desteye enerjiniz biraz da olsa uyumlandıktan sonra sorular sorabilirsiniz. Seni ne için kullanmalıyım vesaire gibi. Ben daha çok desteleri önüme dizip o an bana hangisi daha yakın geliyorsa onu kullanıyorum ama yukarıda dendiği gibi destelerle aradaki bağ bi tık zayıflayabiliyor. Biraz deneme yanılma metoduyla öğrenilecek şeyler bunlar herkesin desteyi kullanışı, yorumlama, uyumlanma tarzı farklı olduğu için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...