İki farklı enerjiyi uyumlama ne şekilde gerçekleşir? (soru)

zamazingobro

Kayıtlı Üye
Merhabalar GizliMabet'in değerli üyeleri.
Bazı enerjileri -o enerjinin sahibiymiş gibi kullanabilmek istediğimiz enerjileri- kendi üzerimizde tutabilmek için kendimize, bir başkasında tutabilmek için o kişiye uyumlamamız gerekiyor. Bu uyumlama işlemi ne şekilde gerçekleşiyor örnek verebilecek tecrübeli üstadlarım? :)

Mesela bir insanın aurasında yırtık var hasar almış, ben o yırtığı yeni ölmüş bir canlının aurasını alıp kapatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mesela bir insanın aurasında yırtık var hasar almış, ben o yırtığı yeni ölmüş bir canlının aurasını alıp kapatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
Böyle bir şeye ne gerek var? Böyle bir uygulama yapılırsa eğer, bu ölüyü (insan ya da hayvanın olması farketmez) canlı kişiye musallat etmiş olursunuz. Bu canlı kişiye herhangi olumlu getiri kazandiramaz. Hem sağlık hem psikolojik sorunları meydana getirir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mesela bir insanın aurasında yırtık var hasar almış,
Ellerinizi birbirine iyice sürtün. Sonra ellerinizi ayırarak sanki elinizde top varmış ve onu sıkıyorsunuz ellerinizle hareket yapın. O enerji topu hissetmeniz gerekiyor. Topu alıp, enerji boşluğu oldu yeri sıvama hareketi yaparak enerjinizi yayın.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben böyle birşey duymadım. Eğer bilgisi olan varsa, lütfen yazsın. Ben de merak ettiğim şimdi.

Reiki enerjisinde kişiye uyumlama yapılır, o enerjiyi kullanım hakkı kazanır böylece o kişi..
Aurada yırtık durumunda bazı enerji terapistleri auradaki hasarı tespit edip onarıyor ama nasıl yaptıklarını bilmiyorum.

zamazingobro

Kayıtlı Üye
Böyle bir şeye ne gerek var? Böyle bir uygulama yapılırsa eğer, bu ölüyü (insan ya da hayvanın olması farketmez) canlı kişiye musallat etmiş olursunuz. Bu canlı kişiye herhangi olumlu getiri kazandiramaz. Hem sağlık hem psikolojik sorunları meydana getirir.
Teşekkür ederim cevabınız için. Ölmüş bir canlının(kedi gibi hayvanlar) musallat gibi bir durum yaratabileceğini düşünmüyorum. En azından enerjilerini harmanlayıp uyumlayarak buna benzer ihtiyaçlarda kullanabiliriz. Zaten evrene bir şekilde karışacak o enerji biz kullanmasak da.

Ayrıca uyumlamaya örnek vereyim:
Varlık tecrübesi olanlar bilir, aynı mekanda bir varlıkla ilk defa karşılaşırsan auralar etkileşime girer ve ne kadar korumanız olursa olsun bu etkileşimi hissedersiniz göğsünüzde bir baskı vs. gibi hislerle.
Fakat sürekli görüştüğünüz varlıklarla ya siz ya da onlar enerjinizi uyumlamışsınızdır böyle durumlar yaşanmaz.
Yani uyumlama demek 2 enerjiyi birbiriyle uyumlu hale getirmek demektir.

Son düzenleme:

zamazingobro

Kayıtlı Üye
Ellerinizi birbirine iyice sürtün. Sonra ellerinizi ayırarak sanki elinizde top varmış ve onu sıkıyorsunuz ellerinizle hareket yapın. O enerji topu hissetmeniz gerekiyor. Topu alıp, enerji boşluğu oldu yeri sıvama hareketi yaparak enerjinizi yayın.
Söylediğiniz tekniğe göre şifa enerjimi de kullanabilirim bu durumda.
Deneyip gözlemleyeceğim teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ölmüş bir canlının(kedi gibi hayvanlar) musallat gibi bir durum yaratabileceğini düşünmüyorum.
Nekromanti benim uzmanlık dalım.
Yeni ölmüş bir varlığın enerjisi onun karakter özellikleri ve kişilik bütünlüğünü taşır. Bir süre sonra o enerjileri dağılıp o özelliği kaybeder. Yani taze ölmüş bir varlıkla şifa çalışmaları şiddetle tavsiye etmiyorum.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Her canlının yaşam özü ve yaradan tarafından verilen kendine özgü enerjisi mevcuttur. İki enerjinin birbirine karışması sonucunda oluşabilecek kaousu, tehlikeyi tahmin dahi edemezsiniz. Her canlıya yaradan tarafından verilen bu enerjinin farklı farklı kaynakları vardır. Bu kaynaklar ve kaynakların uyumluluğu tespit edilmeden yapılacak en ufak bir işlem sizi bu boyuttan koparır ya da enerji tranfizyonu yapmak istediğiniz kişiyi bu boyuta çağırabilmek için gard sınırında bir yırtık açılmasına sebebiyet verebilir. Yapmak istediğiniz bu işlem sadece bu dönemde yaşayan ve melek rahmeti(kanı) taşıyan bir büyücü, itirafçı yada seydi tarafından yapılabilir.

Bilginize Saygılarımla.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Her canlının yaşam özü ve yaradan tarafından verilen kendine özgü enerjisi mevcuttur. İki enerjinin birbirine karışması sonucunda oluşabilecek kaousu, tehlikeyi tahmin dahi edemezsiniz. Her canlıya yaradan tarafından verilen bu enerjinin farklı farklı kaynakları vardır. Bu kaynaklar ve kaynakların uyumluluğu tespit edilmeden yapılacak en ufak bir işlem sizi bu boyuttan koparır ya da enerji tranfizyonu yapmak istediğiniz kişiyi bu boyuta çağırabilmek için gard sınırında bir yırtık açılmasına sebebiyet verebilir. Yapmak istediğiniz bu işlem sadece bu dönemde yaşayan ve melek rahmeti(kanı) taşıyan bir büyücü, itirafçı yada seydi tarafından yapılabilir.

Bilginize Saygılarımla.
hocam o zaman cinle evlendim çocugum var diyenler yalanmı söylüyor anladıgım bu yazdıgınızdan

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
iyide hocam birleşip karışmıyormu insanla cinin enerjisi kaos olmuyomu onda
Merhaba,

Enerji karışımı ile genetik yollu enerji karışımı arasında farklar vardır. Doğal düzene olağanüstü bir güçle müdahale etmeye çalışır ve enerji dengelerini değiştirmeye çalışırsan buna bozgunculuk denir. Ancak hissiyata dayalı bir ilişki sonrasında oluşan bir varlık var ise burada yaradan takdiri devreye girer.

Saygılarımla

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Enerji karışımı ile genetik yollu enerji karışımı arasında farklar vardır. Doğal düzene olağanüstü bir güçle müdahale etmeye çalışır ve enerji dengelerini değiştirmeye çalışırsan buna bozgunculuk denir. Ancak hissiyata dayalı bir ilişki sonrasında oluşan bir varlık var ise burada yaradan takdiri devreye girer.

Saygılarımla
hocam dün ben sizle konuştumya size adımı yaşımı felan verdim siz gördünüzmü beni sizle konuştuktan sonra sol elimde avuç içimde enerji dairesi hissettmiş gibi oldum

zamazingobro

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilginize Saygılarımla.
Yeterli ve anlaşılır bir cevap oldu. Teşekkür ederim. Bir üstadımdan böyle bir uygulama yaptığını duymuştum sormak istedim. Basit bişey değil demek ki

S

SoldierO

Merhaba,

Bilginize Saygılarımla.
Boyut kapılarını zorladığım zamanlar geldi siz böyle deyince bi çok kişi paralel evren yansımalarıma maruz kalmıştı 😅

ruhname

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu değdiğiniz ellerle yapılan yöntemi bir başka yerde gördüm konu başlığını tam hatırlamıyorum ama avuçta bu şekilde topu hissedip ileri geri sürtmek pek çok olumlu şeyler yaşarsınız diyordu, zannediyorum bilginiz var bu konuda gerçekten çok olumlu şeyler olur mu sürekli yapıldığı takdirde