İhtiyacım olan ve bulamadığım yol.

Cafy

Kayıtlı Üye
Selam Dostlar
@Lords Of The Shadows un (Bağlama büyüsünün yaklaşık 34 çeşidi vardır.) yorumunu gördüğüm için buraya yazma gereği duydum.

20 yıllık evlilik bitti ve bir kızım var, eşimle aramda ne bir muhabbet kaldı nede bana karşı saygı (Altatma, şiddet, kumar, parasızlık, ilgisizlik yok) bu durumu yıkabilmem için tavsiye edeceğiniz bir işlem varmıdır. Yapılacak işlem kişiye göre değişen bir işlemmidir .. Forumda bununla ilgili bir sürü işlem mevcut bir çoğuna baktım 2-3 gündür ama doğrusunu nasıl bulacağım.

Aslında bir kaç arkadaşa özelden yazdım ama yoğunlar anladığım kadarı ile

(Gideni geri getirmeye çalışmayın yazmayın lütfen)

Şimdiden teşekkürler

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Yediği içtiği şeylere bir şeyler karıştırıp işini yaptıranları duydum ve gördüm. (akla hemen adet kanı muhabbeti gelecek ama değil. okunmuş şeker veya su vb şeyleri kastediyorum.) onları yapan hoca bulmanız lazım.

Cafy

Kayıtlı Üye
Yediği içtiği şeylere bir şeyler karıştırıp işini yaptıranları duydum ve gördüm. (akla hemen adet kanı muhabbeti gelecek ama değil. okunmuş şeker veya su vb şeyleri kastediyorum.) onları yapan hoca bulmanız lazım.
görüşme imkanı yok maalesef, o yüzden uzaktan olmalı

Cafy

Kayıtlı Üye
İçinize sinecek.
kimse ben buraya yazdim diye maji yapmaz biliyorum,doğru olanı yapmak istiyorum, bilgim yok, samimi olarak deneyeceğim.. Büyüden önce unutmayi denedim kendimi sorguladım , bu sitede çeşitli ask majileri mevcut biliyorum ama yaptığım şey içime sinince olurmu (şu anda hepsi içime siniyor) , bu işleri yaparken kişilik analizi, ilişki analizi vs yapılmazmı, karşı tarafa bakılmazmı nasıl olur bu işler

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Cafy

Kayıtlı Üye

bycloer

Kayıtlı Üye
Metafizik ve maji hakkında hala araştırma aşamasındayım. Sosyal olarak mantık açısından bakınca sizi yıpratmış bir kişi. "(Altatma, şiddet, kumar, parasızlık, ilgisizlik yok) " demişsiniz , doğru analiz yaptıysam bu ilişkide kendinizi pek suçlu görmüyorsunuz bende sizin verdiğiniz bilgiler kadarıyla yorum yapıyorum. Karşı tarafın özelliklerini "zor bir kişiliğe sahip ve çok inat, empati kuramıyor, beni asla anlamıyor, yada anlamak istemiyor." ben kendi hayatıma böyle birini almak istemezdim. 20 yılınız nasıl geçti bilmiyorum fakat yorucu geçtiğini düşünüyorum böyle bir ilişkiyi bir büyüyle ayakta tutarsanız yine yıpranan taraf siz olursunuz.

Dipnot : Büyü konusunda çok bilgili değilim üsttekiler kendi görüşümdür hayatınızı bu fikre göre yönlendirmeniz için değil sadece bir görüş almanız için yazdım.

Cafy

Kayıtlı Üye
Bu karakterde birini bağlayınca elinize ne geçecek??? Eğer büyü yapacak veya yaptıracaksanız baska birsey için enerjinizi harcayın.
İyi niyetiniz için teşekkür ederim, doğru söylüyorsunuz, çocuğunuza sizi olmadığınız bir adam gibi anlatınca insan kahroluyor. Zamanla anlar diyeceksiniz ama gün geçtikçe daha çok dolduruyor ve bunlar ağrıma gidiyor yanımda olmadığı için kendimi ifade edemiyorum. Ayrıca 20 senelik bir yaşanmışlık ve halen devam eden sevgim var. Bu kadar olaydan sonra sevgimi kalır saplantıdır diyeceksiniz emin olun değil

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
zor bir kişiliğe sahip ve çok inat, empati kuramıyor, beni asla anlamıyor, yada anlamak istemiyor. iç güdümü kullanarak nasıl bulacağım doğru olanı
Peki sizi anlamayan , empati kuramayan biriyle neden birleşmeye çalışıyorsunuz tekrar ? Yadirgamiyorum tabii ama evlilik iki kişilik mutluktur .Kişiyi geri dondurseniz dahi bu anlattığınız yapıda biriyle ancak iki kişilik yalnizliğa dönüşür. Bence ilk önce kendinizi benimseyip sevin , gerisi gelecektir . İlla o olmalı diye birşey söz konusu değil , öncelik siz olmalisiniz .

Cafy

Kayıtlı Üye
Metafizik ve maji hakkında hala araştırma aşamasındayım. Sosyal olarak mantık açısından bakınca sizi yıpratmış bir kişi. "(Altatma, şiddet, kumar, parasızlık, ilgisizlik yok) " demişsiniz , doğru analiz yaptıysam bu ilişkide kendinizi pek suçlu görmüyorsunuz bende sizin verdiğiniz bilgiler kadarıyla yorum yapıyorum. Karşı tarafın özelliklerini "zor bir kişiliğe sahip ve çok inat, empati kuramıyor, beni asla anlamıyor, yada anlamak istemiyor." ben kendi hayatıma böyle birini almak istemezdim. 20 yılınız nasıl geçti bilmiyorum fakat yorucu geçtiğini düşünüyorum böyle bir ilişkiyi bir büyüyle ayakta tutarsanız yine yıpranan taraf siz olursunuz.

Dipnot : Büyü konusunda çok bilgili değilim üsttekiler kendi görüşümdür hayatınızı bu fikre göre yönlendirmeniz için değil sadece bir görüş almanız için yazdım.
Kendimle ilgili hatalarım mutlaka vardır. Sütten çıkma aklaştık değilimdir. Yorumunuz baştan sonra doğru yapılması gereken belkide bu ama neden ayrıldığımızı ve ayrılık döneminde ne yaşadığımı düşününce, doğru olanı anlatmak için (ne gerek varki demeyin) kimseye zarar vermeden yapılacak birşey varsa yapmak istiyorum.

Cafy

Kayıtlı Üye
Peki sizi anlamayan , empati kuramayan biriyle neden birleşmeye çalışıyorsunuz tekrar ? Yadirgamiyorum tabii ama evlilik iki kişilik mutluktur .Kişiyi geri dondurseniz dahi bu anlattığınız yapıda biriyle ancak iki kişilik yalnizliğa dönüşür. Bence ilk önce kendinizi benimseyip sevin , gerisi gelecektir . İlla o olmalı diye birşey söz konusu değil , öncelik siz olmalisiniz .
Bu tarz yorum yapanlar haklılar diyecek birşeyim yok. İçimde yaşananları anlamanız lazım size bunu anlatamam. Bu hali yaşamadan önce maji, fal, musallat bilmezdim. Nacizane bir talepte bulundum, yardımcı olursunuz umarım. Teşekkür ederim

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Bu tarz yorum yapanlar haklılar diyecek birşeyim yok. İçimde yaşananları anlamanız lazım size bunu anlatamam. Bu hali yaşamadan önce maji, fal, musallat bilmezdim. Nacizane bir talepte bulundum, yardımcı olursunuz umarım. Teşekkür ederim
Açıkçası istemeniz değil garip olan , sadece kendinizin değerli olduğunu bilin diyorum .

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
O'nu döndürmek için harcayacağınız enerji, emek ve zamanı başka şeylere harcasanız daha faydalı olmaz mı.. Öyle birisiyle ömür geçmez tükenirsiniz ama çok geç fark edersiniz. Bunun yerine psikoloji öğrenseniz, kendinizi anlamanızı sağlar belki neden onda ısrar ettiğinizi anlayabilirsiniz, şifalanabilirsiniz, maji yapacaksanız da farklı şeyler isteyip deneyebilirsiniz, en azından size gerçekten faydası olacak şeyler için uğraşmış olursunuz, tek taraflı hiç bir şey olmuyor.

Son düzenleme: