ihanetin sonu gelsin

totu

Kayıtlı Üye
esim baskasiyla birlikte birlikde oldugu kisiden ayrilmasi icin zinadan uzaklasmasi icin kesin cozum olan bir uqulama biliyorsaniz lutfen bana yardim edin .simdiden herkese tesekkur ederim arkadaslar

Furking

Kayıtlı Üye
Çürüyen meyve dalında durmaz.

Böyle durumlar psikolojik olarak çok yorucu ve bir o kadarda üzücü olabiliyor. Ama tavsiyem, başkalarının hataları sebebiyle kendinizi üzmek mantık işi değil. Yeni denizlere yelken açmak gerekir bazen.

Tabi bu kişisel düşüncem yargılanmak istemem.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

sabetay

Kayıtlı Üye
Allah yardım etsin ama huylu huyundan vazgeçmez. Bundan ayırırsınız başkasını bulur. İyi bir insan olsa zaten size ihanet etmezdi.
Siz en iyisi kendinize değer verin o kişiyle bağınızı koparın

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Arkaniza bile bakmayin...cocugunuz var yuvanizi kurtarmak istiyorsaniz da umarim bir yolu vardir, Allah esinizi islah etsin.

ceyda

Kayıtlı Üye
Çok üzüldüm boşan bence en doğrusunu yaparsın sana dönücek diye bekleme

AlpHa1907

Kayıtlı Üye
Eğer öylebirşey varsa boşa gitsin. Hayır gelmez. Benim annemde defalarca affetti en son daha kötüsü oldu

Seuta

Kayıtlı Üye
Kendin için değilde bir başkası için bu tür risklere girmek bence anlamsiz..

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Benim babam da senin gibiydi. Git kurtar kendini. Bu kadinlar cekilmez hayatini daha da mahvedersin bu arsizlarla. Ben annemden nefret eden biriyim allah onun bin türlü belasini versin.

Ü

Üye silindi 58480

Bu devirde evlenmemek daha hayırlı.

Korkunç karmik borçlar var 3 jenerasyondur.
Evlendikçe temizlenmek üzere ilişkiler sürekli ağır imtihanlara giriyor. İnsan arinmadikca bu karmik kalıntılarla ugrasamıyor ve borç takmaya devam ediyor.

2020 boşanmalar 3 kat artacak. İnsanlar evlenmeyi hala kurtuluş olarak görüyorlar. Halbuki evlenmenin kendisi başlı başına bir imtihan. Aşk evliliklerinin imtihanı kat kat daha ağır.

star53

Kayıtlı Üye
Çook uzaktan bir tanıdığım iki haftaya yakın bir süre önce boşandı. Onun da kocası kendisini başkasıyla aldatıyordu ama çocukları var diye ayrılmak istemiyordu. Sonra adam uyuşturucuya başladı. Dayaklar, tehditler arkasından geldi ve sonunda evden jandarma eşliğinde ayrıldı. Çocukların biri şu an için karşı tarafta ama davada kazanacaktır diye düşünüyorum. Yani mantıklı olan ayrılmak. İstemem ama yan cebimde dursun olayı olmasın sonra. Yok, illa da bana dönsün diyorsanız deneyimli birkaç sülale üyesi bulun. Adamı tren çarpmışa çevirip tatlı dille ikna ederlerse bir daha öyle şeylere bulaşmaz diye düşünüyorum aklı varsa. Ama tavsiye değildir.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Medyum yerine avukata gidin...

Eşiniz sizi sevmiyor, arzulamıyor olabilir. Öncelikle bu sizi değersiz hissettirmesin... bu sizinle ilgili değil onunla ilgili bir şey...

Sizde "Özsaygı" kavramını benimseyin içselleştirin... herşey in cin min büyü muska değil ki canım...

hatta özür dileyerek haddimi aşıyorum...

bir erkek olarak sizin adınıza utandım... bunlar nasıl hikayeler.

Ü

Üye silindi 62179

"Zorla güzellik olmaz." demiş atalarımız... Aşk, sevgi, ilgi bazen biter. Sizi yeniden sevmesi için bir şey yapmak sadece sizi yıpratır, yorar, beklentiye sokar, oyalar. Ona hiçbir şey olmaz. O sevgilisiyle mutlu mesut yaşar giderken siz hiç gerçekleşmeyecek bir mutluluk için çırpınır durursunuz. Boşverin, vazgeçin. Bazen vazgeçmek hafifletir. Ekonomik özgürlüğünüz varsa boşanmak için bir saniye bile beklemeyin, çünkü ihanetin affı olmaz. İlişkiniz düzelse bile ilerleyen süreçte aklınızda hep "Bir daha aldatır mı?" düşüncesi olacak ve sizi yiyip bitirecek. Umarım en kısa zamanda bu hastalıklı ilişkiyi sonlandırır ve özgürlüğünüze kavuşursunuz.