İbraince bir maji uygulaması ( aşk )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu bir kara büyü uygulamasıdır. !
Çok etkili bir aşk büyüsü , Biliyorsunuz , en kuvvetli büyüler süryani ve ibranice olanları. Bu uygulama ibranice bir büyü uygulamasıdır. Size köpek gibi bağlanmasını istediğiniz biri var ise onu köpeğiniz yapabilir tasmayı boynuna geçirip gezdirebilirsiniz…

Malzemeler ;
70 adet Mum Kırmızı Olacak
Kedi Gözü ( Kedinin gözünü oyacaksınız iki gözünü birden..)
Kullanılmış At Nalı
Kurbanın resimi
Bir adet safran mürekkebiyle yazan kalem
Kurbanın saçı kılı tüyü ne varsa ona ait alacaksın arkadaş daha iyi tutsun..
Bir adet orman
Yapılışı ;
Bir gece yarısı ayak değmemiş bir ormana gidilir ( Ay tutulması zamanı olması katmerlendirir tutmasını )
Havanın durağan olduğu bir zaman diliminde 70 tane mum dizilir .
Büyükçe bir çember açılır . Güç çemberi gibi birşey bu..
Sonra çemberin için girilir ve mumlar en sağdan yakılmaya başlanır.
Hepsi yandıktan sonra kurbanın resimi çemberden çıkılarak çemberin orta yerine konur.
Ve gökyüzüne doğru dönüp denirki
Yüce şeytan sana olan adaklarımı kabul et ve benim isteğimi gerçekleştir.Bu kedi gözlerini sana adak ediyorum .
Felan kızı felanı benim köpeğim yap emrime ver her istediğimi yapsın hiç aklından çıkmayayım.
Burada önemli olan latin alfebesiyle yazılması ibrani alfabsiyle yazılması değildir önemli olan niyetiniz ve sunduğunuz adak !
Tabi illaki ibranice bir takım semboller çizmek gerekecek.
Çemberin ortasına açtığımız resimi tekrar elimize alıyoruz ve Şu sembolleri resimin sol sağ alt sağ alt sol taraflarına çiziyoruz

Alt sağ ;
fdzw.jpg

Alt sol ;
ff0p.jpg

Üst sağ ;
ff1n.jpg

Üst Sol ;
ff23.jpg

Kedi Gözlerini çemberin dışında uzağa bir yere fırlatıyoruz. Fırlatırken adağımı kabul et Yüce AMON diyerek fırlatıyoruz.
Kullanılmış at nalını ağaca çakıyoruz.
Sonrasında ritüeli kapayacağız .
Mumları yaktığım yönün tam tersi yönde söndürüyoruz ve bir ateş yakıp tüm herşeyi mumları dahil onun için atıyoruz .
Sonra oradan uzaklaşılıp sonuç beklenmeye başlanır.

OneRepublic

Kayıtlı Üye
''Köpeğiniz yapabilir tasmayı boynuna geçirip gezdirebilirsiniz...'' Köpek benzetmesi neden kullanildi anlamadim. Cok kaba bir tabir oldugunu düsünüyorum. Ayrica kedinin gözünü oyacaksiniz denmis. Cok mu basit ya? Bari sadece iki kedi gözü densin..

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
peki sonra o kedi ne olacak onun ahı bizi bulmayacak mı ?

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
''Köpeğiniz yapabilir tasmayı boynuna geçirip gezdirebilirsiniz...'' Köpek benzetmesi neden kullanildi anlamadim. Cok kaba bir tabir oldugunu düsünüyorum. Ayrica kedinin gözünü oyacaksiniz denmis. Cok mu basit ya? Bari sadece iki kedi gözü densin..

''Köpeğiniz yapabilir tasmayı boynuna geçirip gezdirebilirsiniz...'' Sadece bir örnek.
Belki size göre basit olmayabilir yararı dokunabilicek üyelerde olabiliceğini düşündüm için paylaştım .
Sayın OneRepublic sizin hosunuza gitmeyen birşey olduysa özür diliyorum ama büyü bölümünde büyü paylaşmak bence normal birşey.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Sanskritçe, Aramca, Süryanice, Arapça ve İbranice'nin doğru telaffuz edildiğinde diğer dillerden daha etkili olduğu söylenir...

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
evet bencede bu paylaşım kaldırılmalı, sevgiyle ve ışıkla diyoruz. ben bu paylaşımda sevgi ve ışık göremedim

OneRepublic

Kayıtlı Üye
''Köpeğiniz yapabilir tasmayı boynuna geçirip gezdirebilirsiniz...'' Sadece bir örnek.
Belki size göre basit olmayabilir yararı dokunabilicek üyelerde olabiliceğini düşündüm için paylaştım .
Sayın OneRepublic sizin hosunuza gitmeyen birşey olduysa özür diliyorum ama büyü bölümünde büyü paylaşmak bence normal birşey.

Paylasmaniza birsey demedim sayin egehann01. Sadece bir ''karabüyünün'' basit birsey olup basit bir sekilde yapilan bir ismis gibi anlatilmasi hos degil.

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
En kuvvetli diye bir şey olmadığı için böyle bir şey yok..

Sayın Chillout denemenizi ve ondan sonra ''En kuvvetli diye bir şey olmadığı için böyle bir şey yok..'' Yorumunu yapmanızı öneririm.

Paylasmaniza birsey demedim sayin egehann01. Sadece bir ''karabüyünün'' basit birsey olup basit bir sekilde yapilan bir ismis gibi anlatilmasi hos degil.

Tabii , basit bir şey olmadığına bende katılıyorum , ama büyülerin bu tarz olanlarıda var .

S

SoNoL

Sevgili egehann,ibrani majisi demişsin ama ormanda şeytan'ı çağırın demişsin.Yapma;bari konuyu açarken kendin biraz derle,toparla öyle aç.İbrani'ler burada şeytana ayin düzenler gibi bir imaja girmiş.Tamam büyü paylaşmışsın,yapan yapar o ayrı konu.Dini inancı ne olursa olsun,insanlar yanlış anlayabilir.Yanlış anlaşılmaya müsait sözlüklerde dikkatli olalım lütfen.Birde kedi gözü olayında bende çok üzüldüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...