I Doser nedir?

hasan06

Kayıtlı Üye
I doser ses dalgalari ile beyni tekrar programlamadir. Cok cesitli i doser ses dalgalari vardir. Beyni olumlu yonden etkileyecegi gibi olumsuz da etkileyebilir. Davranis bozuklugu , kabus gorme gibi cesitli etkiler gosterebilir.

Ori

Kayıtlı Üye
Özellikle bilinçsizce hazırlanan doserler bilinçaltı kirliliğine neden olur diye not düşelim.

hasan06

Kayıtlı Üye
Burdan soylemek ne kadar dogru olabilir bilmiyorum ama insani robot haline getirebilirsin. 1992 lerde cia bu tip calislarini yogunlastirmis deneklerine hemen hemen herseyi yaptirmistir. Benim nerden bakarsan 20 yillik calismalarim var. Kendi dalimda . Beyni yeniden programlayabilirsin. Ancak internette i doser kirliligi var ori kardesiminde dedigi buna dikkat etmek gerek

relaydean

Kayıtlı Üye
Burdan soylemek ne kadar dogru olabilir bilmiyorum ama insani robot haline getirebilirsin. 1992 lerde cia bu tip calislarini yogunlastirmis deneklerine hemen hemen herseyi yaptirmistir. Benim nerden bakarsan 20 yillik calismalarim var. Kendi dalimda . Beyni yeniden programlayabilirsin. Ancak internette i doser kirliligi var ori kardesiminde dedigi buna dikkat etmek gerek
Bunlar etkileri kisa süreli mi? Az önce biraz araştırdım bazi dozlar örneğin beyin aktivitesi vs. Sadece dinlerken mi etksiini gösteriyor yoksa sonrasında da etki sürüyor

hasan06

Kayıtlı Üye
Kalici olani var sadece sesi duydugunda reaksiyon gosterini var.

hasan06

Kayıtlı Üye
Hatta benim kendi i doser calismalarimda sifa olarak kullandigim ama desigim gibi ben bir bilen hocadan ogrendim talebesi oldum suan 20 ci senem

hasan06

Kayıtlı Üye
Kullanmayin siz aman ha. Sizin kendi kafaniza gore dinlemeniz sanki kendi kafaniza gore ilac almaniz kadar tehlikelidir.

Khantura

Kayıtlı Üye
Beyin frekanslarıyla oynamak elbette mümkün. Ancak belirtmek isterim ki i-doser'ın kanıtlanmış bir etkisi yoktur. Çünkü birçok kişi çok etkili olduğunu söylerken, birçok kişi de hiç etki görmediklerini belirtiyor. Bu da placebo olma ihtimalini gösteriyor.

Ü

Üye silindi 58480

Aynen katiliyorum,

Kanitlanmis bir etkisinin oldugunu zannetmiyorum. Klasik muzik te rahatlatma enerjisi yukler. Ama bazi insanlari ona maruz birakirsaniz cildirtadabilir.

Bir sabah programina asla bakmazsiniz. Ama aile bireyleri toplandigi zaman kolektif bir bilinc olusur ve sabah programindaki olaylar ilginizi ceker.

Simdi insanin kendine ozel bir kanali da var, kolektif bir bilinc ile yurutugu kanali da var. Belki de bilmedigimiz cok degisik feyz ve ilham kanallari da var.

I Dozer kotu diyemem. Ama talep kitlesinin %90 inin zahmetsizlik prensibine sarildigini ve irade kullanimindan yorulmus kisiler oldugunu gorur gibiyim. Iradesini baska iradeye teslim etmek gibi okuyorum.

Onun haricinde frekanslarin tabi ki beyni kodlayabilecegine inaniyorum. Hatta 5 duyuya hitap eden her frekansin. Ama sorun su ki sistem akilli ve ustun beyin yetistiren formulleri paylasmayi pek sevmez. Supheci yaklasiyorum.

Brightly

Kayıtlı Üye
I doser la telepati yapılabilindiği söyleniyor bu ben kadar doğru

Brightly

Kayıtlı Üye
Isin asli telepati i doser olmadan da yapilabiliyor
Bunu biliyorum ama kolaylık açısından nasıl olur bilemiyorum uzun zamandır ı doser olmadan yapıyordum acaba öyle daha mı iyi olur düşünmeden edemedim bunun hakkından bir bilginiz var mı ?

dhardhar

Kayıtlı Üye
İlk i-doser denememde uyuyakaldığım için sabaha kadar saatlerce o doz çalmıştı. Ertesi gün beynim sanki ekstra 5kg daha ağır gibiydi :) kazan gibi dolaştım o kafayla. Aslında kombo yapmak lazım galiba. Bir yandan üzerlik yakıp bir de üstüne mantar yiyip kulaklıkla i-doser oh mis :)