I-Doser hakkında bilinmeyenler

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
I-doser programını çoğu normal insanın kullandığını sanırım hepiniz biliyorsunuzdur. Bu programda beyne belirli ses dalgaları farklı frekanslarda gönderilerek farklı etkiler yaratmaktadır. İçinde tanrının eli, uyuşturucular, hadesin kapısı gibi modları bulunmaktadır.
Ekli dosyayı görüntüle 5900

Şimdi herkesin şu konu hakkında düşünmesini istiyorum. Böyle bir program bizi bu ses dalgalarıyla korkuya, mutluluğa sürüklüyorsa bunun sebebi sadece o sesler olmayadabilir. Belki de biz o sesleri dinleyerek bir cin davet yapmış oluyor olabiliriz. Bu yüzden ne yaptığınızı bilerek girin bu tür işlere ve herşeye de güvenmeyin derim ben. Cinlerin bir kısmı bizim duyularımızı kullanarak sesler, görüntüler alabilirler. Düşündüklerimizi söylemeden önce anlayabilirler. Bu yüzden özellikle gate of hades moduna güvenmeyin ve i-dosere başlamadan önce youtube üzerindeki videoları izleyip biraz fikir sahibi olun. Bu konu hakkında başka fikirleriniz varsa bilmek isterim ve saygı duyarım.

MartıJonathan

Kayıtlı Üye
Düşüncenize pek katılmıyorum. I-Doserin olayı özel ses dalgalarıyla beyni uyarmaktan fazlası değildir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
I-Doser ve Cinler ?? :D

I-Doser programı ve Cinler birbiriyle tamamen alakasız iki konudur.
I-Doser'da ki ses dosyaları özel olarak hazırlanmışlardır ve özel frekanslar barındırıyorlar.Bu frekanslar syaesinde beyinde istenilen his, duygu oluşturulur.
Frekansların etkilerini küçümsemeyin.Ses ile aklınızın alamayacağı şeyler yapılır.Sadece sesi kullanmayı bilmemiz gerek.

Dozlara verilen isimlerinde varlıklarla bir alakası yoktur.Verilen isimler oluşturulan etkilerden yola çıkılarak koyulmuştur. :)

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Şuan cidden güldüm. :D I-Doser ve Cinler ?? :D

Net söyleyeyim I-Doser programı ve Cinler birbiriyle alakasız iki konudur. :)
I-Doser'de ki ses dosyalarını özel olarak hazırlanmıştır.Ve özel frekanslar barındırıyor.Bu sayede beyinde istenilen duygu oluşturulur. :)
Sesin etkilerini küçümsemeyin.Ses ile aklınızın alamayacağı şeyler yapılır.Sadece sesi kullanmayı bilmemiz gerek. :)

Dozlara verilen isimlerinde varlıklarla bir alakası yoktur.Verilen isimler oluşturulan etkilerden yola çıkılarak koyulmuştur. :)

Sesi kullanmayı bilmek mi? :D Ben müzikle uğraşıyorum inan bana bir yaylı tambur bundan daha ok etkiliyor beni. :) Peki bu güçlü ses dalgaları neden o kadar odaklanmama rağmen benim üzerimde işe yaramıyor :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Sesi kullanmayı bilmek mi? :D Ben müzikle uğraşıyorum inan bana bir yaylı tambur bundan daha ok etkiliyor beni. :) Peki bu güçlü ses dalgaları neden o kadar odaklanmama rağmen benim üzerimde işe yaramıyor :)

Evet sesi kullanmayı bilmek.Sesi kullanmayı bilmek demek müzik yapmak ya da müzik çalgılarıyla ilgilenmek demek değildir!
I-Doser programında ki dozların etkisi kişiden kişide değişebiliyor, kimi kişide güçlü etki yaratıyor kimi kişi de az etki yaratıyor.Bu kişinin o anki durumuna bağlı olabiliyor.
Ek olarak I-Doser'i gerçekten kullanmayı istiyorsanız,etki yaşamak istiyorsanız en küçük dozdan başlamalısınız ve her dozdan tam etkiyi aldığınız zaman diğer doza geçiş yapmalısınız.Kafanıza göre seçerseniz etki yaşamazsınız.
Beyin ilk önce küçük dozlar sayesinde o programa ve frekanslara uyum sağlıyor. :)

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Evet sesi kullanmayı bilmek.Sesi kullanmayı bilmek demek müzik yapmak ya da müzik çalgılarıyla ilgilenmek demek değildir ki. :)
I-Doser programında ki dozlar kişiden kişiye göre değişen etkiler yaratıyor kimi kişide güçlü etki yaratıyor kimi kişi de az etki yaratıyor.Bu kişinin o anki durumuna bağlı olabiliyor.
Ek olarak I-Doser'i gerçekten kullanmayı istiyorsanız,etki yaşamak istiyorsanız en küçük dozdan başlamalısınız ve her dozdan tam etkiyi aldığınız zaman diğer doza geçiş yapmalısınız.Kafanıza göre seçerseniz etki yaşamazsınız.
Beyin ilk önce küçük dozlar sayesinde o programa ve frekanslara uyum sağlıyor. :)

Programın açıklamasında olmayan şeyleri sizden duyuyorum ne kadar güzel birşey bu (!) :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Programın açıklamasında olmayan şeyleri sizden duyuyorum ne kadar güzel birşey bu (!) :)

Programın sitesine girip bakarsanız sitesine girip bakarsanız orada da programda ki dozları az etkiliden çok etkiliye göre kullanmanız gerektiği ve tam etkiyi alana kullanmanız gerektiği yazıyor. :) Ek olarak yazmasa bile zaten bunu sizin anlamanız lazım.Dozlara boşuna seviye verilmemiş.
Konuyu tartışamaya çevirmeye gerek yok.Siz fikrinizi söylemişsiniz ben de programı anlattım size.

xalpx

Kayıtlı Üye
Anket sonuçları sorunuzun cevabını vermiş ancak kendi fikrimi söyleyecek olursam evet bencede dediğinizle alakası yok.'' Bunun sebebi sesler olmayadabilir cinlerde olabilir'' demişsiniz.Ancak I Doser beyni ve bilinç altını etkileyen bilimsel bir olaydır.Bilim bunun manıklı açıklamasını zaten vermiş.Ve bilimde olabilirlere,edebilirlere yer yoktur.Ancak düşünceniz saçmamı tabiki değil saygı duyarız.Kendinizce bir mantık kurmuşsunuz ve o mantık dahilinde fikir yürütmüşsünüz bunun üzerine tartışmanın bir mantığı yok bence.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Anket sonuçları sorunuzun cevabını vermiş ancak kendi fikrimi söyleyecek olursam evet bencede dediğinizle alakası yok.'' Bunun sebebi sesler olmayadabilir cinlerde olabilir'' demişsiniz.Ancak I Doser beyni ve bilinç altını etkileyen bilimsel bir olaydır.Bilim bunun manıklı açıklamasını zaten vermiş.Ve bilimde olabilirlere,edebilirlere yer yoktur.Ancak düşünceniz saçmamı tabiki değil saygı duyarız.Kendinizce bir mantık kurmuşsunuz ve o mantık dahilinde fikir yürütmüşsünüz bunun üzerine tartışmanın bir mantığı yok bence.

Teekkür ederim imzanızın bir anlamı var mı?

dexter

Elit Üye
Site Kuralları çerçevesinde çıkan her türlü seviyesiz yorum ve tartışma yaratan yorumlar direkt olarak silinecektir. Benim yorumum neden silindi demeyin, onun yerine kurallari okuyun. Bir dahakine uyarı yapılmayacaktır.
Iyi forumlar.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Site Kuralları çerçevesinde çıkan her türlü seviyesiz yorum ve tartışma yaratan yorumlar direkt olarak silinecektir. Benim yorumum neden silindi demeyin, onun yerine kurallari okuyun. Bir dahakine uyarı yapılmayacaktır.
Iyi forumlar.

Uyarı alınmıştır. Teşekkürler