Hz.süleyman mührü yada mührü süleyman hakkında

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler şimdi heryerde satılan süleyman mührü yada mührü süleyman hakkında konuşacağım internette heryerde Hz.süleyman mührü adı altında satılan mühürlerin hepsi gerçek süleyman mührü degildir ve güçleri yoktur kendiniz bir taşı alsanız okusanız veya kutsasanız daha faydalı olur, o yüzlük şuan semanın 6.katında erişelemez ve bilgi aktarılamaz o satılanlar hepsi rastgele allahın adları ve davut yıldızı olan kolye yüzlük vs şimdi gelelim varlıksal konulara vs

ve negatif enerjileri varlıkları üstünüze çekebilirsiniz arkadaşlar

ben tavsiye etmiyorum çünkü bu semboller yada tılsımatlar aşırı güçlüdür 6 yıldız şeki 6 elementi temsil eder birde dairenin içine alırsan muazzam enerji açıga çıkar birde allah isimlerini yerleştirip duada eklendiginde kaldırılamicak bir enerji ortaya çıkacaktır ve varlıklarıda çekecektir o enerji tabi normal bir insan alıpta süleyman mührü diye takmak hayırlı degildir çünkü Hz süleymanın mührü ondan başka kimseye verilmeyecektir ve si bunu süleymanın mührü alıcam güçler elde edicem diye takarsanız günaha girersiniz yada süleymanın mührünü taktım derseniz aynı şekil günaha girersiniz dedigim gibi varıksal ve enerji anlamda böyle mühürlerin tehlikeli oldugunu düşünüyorum bunla göz perdesi açılabilir en basitinden dahada ileri gidilirse alan kişinin tehlikeli paranormal olaylar yaşayacağı yada daha kötüsü paranormal olaylar zinciri olacağı kanaatindeyim bu mühürler kafir cinleri yakar mesela musallat yada uykuda rahatsız edilme yada ilişkiye girilme gören kimse veya musallatlı kimse bunu taksa fayda görür ama kafir cinlere zarar vereceği için daha kötü olaylar yaşayabilir araştırmak için kendimde buna benzer bir kolye aldım akik taşından 1-2 güne kargodan gelicek ve ne gibi şeyler yaşicağımı yada bu mühürlerle yaptıgım deneyleri paylaşicam arkadaşlar iyi günler

Son düzenleme:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Merhaba, iyi niyetinizi anlıyorum ancak site yapısı gereği burada günah sevap caiz değil gibi kavramları kullanmıyoruz. Birçok dinden ve inançtan kozmopolit bir site olduğumuz için şu soru sorulabilir; kime göre günah?

Mühür konusunda ise tılsımların enerjis yayabilmesi için belirli şartlar vardır, doğru bir geometriye sahip mi, doğru malzemeden yapılmış mı ya da bu tılsım nasıl çalışıyor bu etmenler sağlanıyor mu VS. Yani onlar tılsım değildir benim kendi fikrimce açıkçası. Aksesuar olarak düşünebiliriz daha çok.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Merhaba, iyi niyetinizi anlıyorum ancak site yapısı gereği burada günah sevap caiz değil gibi kavramları kullanmıyoruz. Birçok dinden ve inançtan kozmopolit bir site olduğumuz için şu soru sorulabilir; kime göre günah?

Mühür konusunda ise tılsımların enerjis yayabilmesi için belirli şartlar vardır, doğru bir geometriye sahip mi, doğru malzemeden yapılmış mı ya da bu tılsım nasıl çalışıyor bu etmenler sağlanıyor mu VS. Yani onlar tılsım değildir benim kendi fikrimce açıkçası. Aksesuar olarak düşünebiliriz daha çok.
evet tılsım diye satılsa dogru ama insanlara mührü süleyman yada süleyman mührü diyerek satılmasını anlamıyorum

U

Utopia

Aslında ayette kilit nokta belirtilmiş; "benden sonra kimseye nasip olmayacak bir zenginlik"... Allah da duasını kabul etti, o tılsımın sahibi Süleyman'dan başkası olamaz, aramayalım boşuna

Retro

Kayıtlı Üye
Keramet yüzükte değil. Kuranda boyuna ikaz edilen İsrailoğullarının bir algı oyunu bu. Öyle maddeciler, öyle dar görüşlüler ki; gücü yüzüğe, ledüni ilimleri de büyülere yoracak kadar dar kapasiteliler. Ve dünyayı da materyalist yapmayı bașardılar bu yüzden.

Halbuki yüzük sahibine göre kișiselleștirilmiș bir semboldür. Her desktop kullanıcısının simgeleri kendine göre dizmesi gibi. O sembolün çok derin açılımları vardır ve bu açılımlara ilmen hakim olan kişi tarafından çalıștırılabilir bir düzenektir.

Mesela Türk bayrağı da semboldür. Kırmızı renk kan ile ödenmiș bedelleri, 5 köşeli yıldız İslamin 5 şartını, kimine göre ulusun yeniden yükselişini ve talihli geleceğini yani seçilmiş insanları temsil eder. Ay ve yıldız İslamı ama İslam öncesine de uzanan bir goktanrı dinine mensup ataları da kucaklayan bir semboldür.

Şimdi bu gibi kodlanmıșlıklara sahip insan nerede Türk bayrağı görse içindeki çağrışımlar yükselir. Çağrışımlarını doğru enerjilere baglayabilmis bir insan ise sembolizmi kendine tulpa yapmış demektir. Yani enerjiyi devinime sokmuş demektir.

Yüzükte değil yani marifet. Kişinin evvela kendi içselleștirdiği ve zipli dosya gibi sembolleștirdiği bir çalıștirma kodunda saklı herşey.

Onu yüzükten bilenin evrenden nasibi yoktur.