hoca vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berilsu

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Bugün üstümdeki bütün olumsuzluklar, işlerimin ters gitmesi, yaşamdan iyice soğumam ve daha bir çok sebep üzerine durduk yere bir yakınımızın tavsiyesiyle bir hocaya gittik. Ben büyüye nazara inanan biriyim, inançlıyım da, bana üstümde nazar büyü vs olduğunu söyledi benimle birlikte kötü bir şeyin olduğunu pek anlamadım orayı. beni kurtarması gerektiğini, karşılığı ise 500tl.
Bunu duyunca zaten iyice soğudum, insanları kandıran hocalardan diye düşünüyorum. Yalnız sürekli bize beni o hocalarla kıyaslamayın diyordu, kitaba bakıp bi şeyler yazanlardan, kendi yaptığı ve yapacağı da o ama.. Yakınımız bana kendi çocuğunun iyileştiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi. gitmeden önce umutlanmıştım, sanıyordum ki okuyup üfleyecek dua edecek sadece. Bana alması gereken malzemeler olduğunu ve bunları kargoyla İstanbul dan getirttiğini söyledi. bi anahtarı yeşil bir kitabın arasına koyarak benimle birlikte başparmağıyla tutarak bazı sorular sordu. doğru mu diye sorunca kitap dönüyordu. ben bundan çok korktum ve kararsız kaldım, sizce bi umut tekrar gideyim mi parayı verip. çok araştırdım eğer üstümüzde büyü varsa bozdurmak günah değilmiş.. yanlış yapıyor gibi hissediyorum kendimi ama.. böyle hacı olmuş ağzı dualı insanların bu tür işleri parayla yapmaları doğru değil çünkü.. korkuyorum da.. çok kararsızım yardım edin :(

hürem

Kayıtlı Üye
Para isteyebilir bu onun yalancı hoca olduğu anlamına gelmez. Ama bana 500 tl çok geldi. İşinin ehli olanlar seni görmeden de bakabiliyor. Her hocanın yöntemi farklı olabilir onlar cinlerle konuşabiliyor bu seni etkilemesin sonuçta hoca onlar ilim sahibi. Ama bilemem tabi de istediği ücret fazla gibi. Babam benim için bakım yaptırdı bir hocaya. İşlerim ters gidiyordu benim de yani nasipsiz derler ya öyle :) Hoca beni görmedi. Nazar var demiş, okuma falan verdi. 50 tl. sonuçta o hocanın da yapacağı sana dua yazıp vermek.

AJA

Elit Üye
Öyle uygulamalar var ki 5 yüz tl ne demek :) Büyüyü bozacak kişinin gerçek majisyen mi yoksa sahtekarmı olduğunu anlamak çok zor.Parayı duyunca soğumayın bu işi ciddi yapan insanlar hak ediyorlar bunu emin olun.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Herçeşit sıkıntın için devamlı fırsat buldukça sure-i inşirah'ı oku.Haline şükretmesini bil,dua edip Allah'a sığın.Ayetel kürsi oku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...