Hissettiklerim

• Konbuyu başlatan Üye silindi 70925
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 70925

Kendimi yukarıda olma arzusu içerisinde hissediyorum. Bedenim aşağıda ama çıkıp gitmek, yıldızların arasına karışmak istiyorum. Bi ara bunu inanılmaz derecede hissettim o yüzden aklıma takıldı neden böyle hissettim ve içinizde benim gibi yoğun bi şekilde yukarıda olma arzusu hissetmiş olan var mı? Bunun sebebi nedir sizce? Şimdiden teşekkürler.

Quadice

Kayıtlı Üye
Sebep olarak içinde bulunduğun sıkıntılardan bir anda refah dolu bir mertebeye çıkma isteğinin doğması söylenebilir. Bir taraftanda elindekilerin, görüşün üzre sana yetmemesi de buna sebep olabilir. Farklı olarak frekans boyutunda sana verilmek istenen bir mesajda söz konusu olabilir. Bunu ayırt etmek senin bilgin ve yaşayışın ile mümkün.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 70925

Uzay filmleri izlediğimde çok mutlu oluyorum. Uzayda olma isteği duyduğum için izliyorum. Oraya çekim hissediyorum. Şuan bulunduğum ortamda huzurlu hissediyorum. Stres veya mutsuzluk hissettiğiniz için olabilir demek istemişsiniz o yüzden dedim.

Quadice

Kayıtlı Üye
Uzay filmleri izlediğimde çok mutlu oluyorum. Uzayda olma isteği duyduğum için izliyorum. Oraya çekim hissediyorum. Şuan bulunduğum ortamda huzurlu hissediyorum. Stres veya mutsuzluk hissettiğiniz için olabilir demek istemişsiniz o yüzden dedim.
Daha fazla ilgilenin o halde. Her zaman ne mutlu ediyorsa onu yapın derim.
Neden oraya merak saldığını düşünme zaten cevabı vererek sormuşsun :)
Uzayı seviyorum demene ithafen söyledim.

Aisling

Kayıtlı Üye
Star Walk diye bir uygulama var, görülen tüm yıldızları, gezegenleri, gök yüzünü size sunuyor. Gözlerimi kapattım ve elim hangi yıldıza giderse o benim yıldızımdır dedim. Şansıma çok afilli bir tane geldi. Bir deneyin derim. :)
Hem gökyüzünü merak ediyorum demişsiniz. Keşfedilecek çok yıldız var uygulama işinize yarayabilir, türkçe değil ama, iki dakika googleden girip bakıyorum ben ? sizin yabancı diliniz varsa daha rahat edersiniz tabii.

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
Kendimi yukarıda olma arzusu içerisinde hissediyorum. Bedenim aşağıda ama çıkıp gitmek, yıldızların arasına karışmak istiyorum. Bi ara bunu inanılmaz derecede hissettim o yüzden aklıma takıldı neden böyle hissettim ve içinizde benim gibi yoğun bi şekilde yukarıda olma arzusu hissetmiş olan var mı? Bunun sebebi nedir sizce? Şimdiden teşekkürler.
Ben uçmak istiyordum.Özellikle akşamları.Kalbimin sıkılıyordu.Ama cidden uçmayı o kadar çok istedim ki.O isteği anlatamam.Etrafımdakilere söylediğimde alay ettiler.Yok efendim hedeflerine bak uçtuğunu anlarsınlar,yok efendim redbul iç kanatlandırır esprileri.Hezarfen bile uçmak istediğinde benim kadar tepki görmemiştir

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Kendimi bazen uzaya veya aya çıksam tüm dünya ve insanların enerjisinden uzak kalsam dediğim oluyor.