Hipnoz ile gözlerini yeşil yapan kız

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Yurtdışında yaşayan insanlar, genellikle ingilizce olarak göz rengini değiştirme hipnoz- sublıminal kayıt hazırlıyor ve izleyenleri kullananları mevcut.. Ben inanmazdım ama bu kızı gördükten sonra artık bizimde böyle şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum.. Neden yapabilecekken mahrum kalalım ki?

Bu da linki..

https://m.youtube.com/watch?v=S3cYl6GMGXo

nikotin-34

Kayıtlı Üye
biyokinezi konuları forumda mevcut, gerçekliğine de ayrıca inanıyorum fakat videodak göz renginde bir değişiklik farkedemedim.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
bunu yapıyorum diye gezinen çoğu insan bunu lens ile yapıp milleti kandırma peşinde yani hepsine inanmayın aşırı gaza gelirsiniz hemen olucak bişey değil bu iş

Ladyangell

Kayıtlı Üye
İngilizce biliyor olsaydınız kızın; gözüm çikolata kahveden bu hale hale geldi dediğini v.s anlardınız. Lens falan anca bizim tv şovlarımızda seyircileri salak yerine koyan kişilerin yaptığı acınacak bir durum. Kızın gözleri öyle güzel açılmış ki.. Hipnoz-subliminal ingilizce kayıtlarla.. Malesefbatı bizden ötede.. Bizim hala yok öyle subliminallerimiz.. Bir tek burdan ümidim vardı.. Ama artık oda tok. Neyse çok şükür benim de açılmaya basladı. Çevremdekiler de söylemeye baslafı :) o yuzden herkese sevgilerimle. İnanın.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Makul bir fiyata bu işin ilizyonunu öğrenebilirsin. Gerçek biokinesis ile ilizyonu ayırt etmek oldukça kolaydır. İlizyonda kişi göz rengini değiştirmek için göz kapağına yerleştirilen lensi kullanmak zorundadır. Bunun için de göslerini kapattıktan sonra gözlerini hareket ettirmelidir. Ardından göz rengini eski haline getirmek için ise lensi tekrar yerine yerleştirmeli, yani göz kapaklarını kenarlara doğru çekmek zorundadır. Biokinesis olduğunu iddia eden kişide bu vb. durumlara rastlıyorsanız ilizyon olduğundan emin olabilirsiniz

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Video'da bende bir şey farkedemedim. Ancak hipnozla böyle özellikler var mı onu da yeni öğreniyorum...

Kardanmadam

Kayıtlı Üye
Videodan renk farkı hissedilmiyor inandırıcı değil.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bildiğim tek şey ulu orta yapılan şeylerin gerçekliğine inanmıyorum.
Subliminal kayıt ile bu ne derece gerçekleştirilir okadarınıda bilemiyorum,oluru vardır ama bununda çok hassas çizgileri vardır her subliminal kayıt yapanların bunu başarabileceğine pek ihtimal vermiyorum

damned

Kayıtlı Üye
Eğer hipnoz ile göz rengi değiştirmek mümkün olsaydı, ilk uçakla Antalya' ya giderdim sevgili Urum'u ziyarete:D

Staphyle

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu tarz başka video aradım ancak sanırım başka yok bunun da linki ölmüş. Sadece subliminal mesajlar gönderen soundtrackler şeklinde çok fazla yükleme yapmışlar. Sanırım i-doser tarzı bir uygulama ama nedense bana bu olay çok inandırıcı gelmiyor. Videolar şu tarz;
[video=youtube;qa5_b0JxcUY]https://www.youtube.com/watch?v=qa5_b0JxcUY[/video]

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Eğer hipnoz ile göz rengi değiştirmek mümkün olsaydı, ilk uçakla Antalya' ya giderdim sevgili Urum'u ziyarete:D
Merak etmeyin denedik, gözümü çıkarıyordum az kalsın. Bu tür şeyler evet belki belki mümkün hipnozla ancak sağlıklı değil. Sonuçta bilinç altı soruyor; neden ne gerek var?Göz rengi diyip geçilmemeli, o kadar farklı sistemlerle alakalı ki göz yapısı ve rengi, basitçe sırf renk değişsin keyfim öyle istiyor diye yapılacak bir şey değil. Yapılan çalışma keyfi değildi, tamamen deneysel amaçlı kısa bir program çalışmasıydı.

damned

Kayıtlı Üye
Merak etmeyin denedik, gözümü çıkarıyordum az kalsın. Bu tür şeyler evet belki belki mümkün hipnozla ancak sağlıklı değil. Sonuçta bilinç altı soruyor; neden ne gerek var?Göz rengi diyip geçilmemeli, o kadar farklı sistemlerle alakalı ki göz yapısı ve rengi, basitçe sırf renk değişsin keyfim öyle istiyor diye yapılacak bir şey değil. Yapılan çalışma keyfi değildi, tamamen deneysel amaçlı kısa bir program çalışmasıydı.

İleride tekrar denemek isterseniz ben gönüllü deneğiniz olabilirim:D

SoloTürk

Banlı Kullanıcı
DNA nızda olan bir şeyi değiştirmek DNA nızdaki farklı yerlerin de değişmesine sebebiyet verebilir.Domino taşı gibidir bu.Ailenizden gelen kalıtsal bilgiler gereken kodlamalara göre vücudunuzda belirginleşir.Gözünüz siyah ise gözünüzün siyah olmasını gerektiren ama gözden farklı bir yapıdan dolayı olabilir.Tabi genede genetik bilimci değiliz ne olacağını kestirmesi zor.

damned

Kayıtlı Üye
DNA nızda olan bir şeyi değiştirmek DNA nızdaki farklı yerlerin de değişmesine sebebiyet verebilir.Domino taşı gibidir bu.Ailenizden gelen kalıtsal bilgiler gereken kodlamalara göre vücudunuzda belirginleşir.Gözünüz siyah ise gözünüzün siyah olmasını gerektiren ama gözden farklı bir yapıdan dolayı olabilir.Tabi genede genetik bilimci değiliz ne olacağını kestirmesi zor.

Lazerle göz tabakasındaki renk pigmentleri yakılarak maviye dönüştürülebiliyor. Amerika' da gönüllü denekler üzerinde denenmiş sonuç kısa vadede başarılı olmuş. Tabi uzun vadede ne olur bilemiyoruz şuan:)

SoloTürk

Banlı Kullanıcı
Lazerle göz tabakasındaki renk pigmentleri yakılarak maviye dönüştürülebiliyor. Amerika' da gönüllü denekler üzerinde denenmiş sonuç kısa vadede başarılı olmuş. Tabi uzun vadede ne olur bilemiyoruz şuan:)

Duymuştum bunu :) Ama gözümüze lazer ışını uygulattırmak ki bu ışın gözdeki pigmentleri yakabilecek düzeyde. Uzun vadede görme sorunlarına neden olur gibi :)