Heyyo

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bi el atın Eyy Mabet!

Nerdesiniz?‍♀️ tek tek isim mi etiketliycem insaf ama?

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Sen açmıyorsan o zaman @ela.nass açsın. Onun dili tatlıdır. Bir şekilde kendini affettirri. ??
Ne dersin @ela.nass ?
Açarım @Enneagram seni kıramam ??
Soran olursa da "amacım acizane-yi taciz etmek değil bilakis efkar-ı umumiyede sıcacık bir sohbet bacası tüttürmekti, vukuatım site-i mabedinizi tamir ve tatmin etmediyse dest-i banınıza talibim" diyeceğim

Bu gidişle hepimiz gevezeliği açamadan Banlanacağız zaten.
Toplu Banliam ???

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Açarım @Enneagram seni kıramam ??
Soran olursa da "amacım acizane-yi taciz etmek değil bilakis efkar-ı umumiyede sıcacık bir sohbet bacası tüttürmekti, vukuatım site-i mabedinizi tamir ve tatmin etmediyse dest-i banınıza talibim" diyeceğim

Bu gidişle hepimiz gevezeliği açamadan Banlanacağız zaten.
Toplu Banliam ???

Ay hangi bi yazdıgına aşık olucum gülücem ben ? nevrim döndü bugün. Ayrı ayrı postlarda yazsaydın bir begendi az gelir kii?????????Allah ım mm, ????????

Desti banınıza talibim??
Toplu banliam?????

star53

Kayıtlı Üye
Herkes liberalizm anlayışıyla bu sitede gevezelik istiyor ve ben de oylamaya sunmak istiyorum. Fakat sorun şu ki yönetim şekli monarşi :D Herkesi çok seviyorum. Klavyeyle internetle girdiğimiz bu savaşta uçurulursak eğer telepatik serverden xx.xx.xx.xx numaralı odada yaralarımızı sarabiliriz. Not: Server rakamlarını telepati kanalına girdiğinizde otomatik güncelleme ile alabilirsiniz, sevgiler.

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Son zamanlarda tam anlamıyla cinleri ve melekleri görmenin verdiği garip bir heyecan ve onları gördüğümde inceden inceden tırsmam gerçekten güzel bir deneyimdi. Elimi enerji ile yakmamdan daha doğrusu yanma acısını hissetmemden bu yana algılar üzerinde baya duruyorum. Levitasyonu 3 şubatta yaptım. Ve ölmekten baya korkarken artık yavaş yavaş koyuver gitsin moduna giriş yapıyorum. Hayat oldukça değişik ve aynı zamanda çocuk oyuncağı gibi. Kendime bir amaç belirledim şimdide ucundan tuttum bu amacın başarısından. Uyku benim için artık saatlerce geçen boş zaman. Rüya bile görmüyorum artık. 20 gündür 17 yıl boyunca yaşamak istediğim şeyler yaşadım. Oldukça güzeldi. Çok şükür. Hatırladım da Eski yazılarımda biraz etrafı karıştırmıştım saldırı falan. Aman neyse. Gerçek ama olsun du. Kimsenin umrunda değil artık.
Biraz daha açar mısın ? Nasıl görüyorsun ? Nasıl çalışmalar yaptın ?

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Sevgili @URUMHAMATAHAYİL @yule selamlar.
Üye olarak bir talebim olacaktı. Aslında bütün mabet istiyoruz. ?

"Süreli gevezelik" konusuna müsaade eder misiniz?
En azından siz alternatifleri değerlendirene kadar oradan muhabbet ederiz.
Çok alıştık. Sağda solda konuların altında bazen yayılıyoruz. Kızmanızdan endişe ediyoruz.

Sevgiler.. ?

Seuta

Kayıtlı Üye
Sevgili @URUMHAMATAHAYİL @yule selamlar.
Üye olarak bir talebim olacaktı. Aslında bütün mabet istiyoruz. ?

"Süreli gevezelik" konusuna müsaade eder misiniz?
En azından siz alternatifleri değerlendirene kadar oradan muhabbet ederiz.
Çok alıştık. Sağda solda konuların altında bazen yayılıyoruz. Kızmanızdan endişe ediyoruz.

Sevgiler.. ?
+1