Herhangi bir sembolü dövme olarak yaptırsam birşey olur mu?

Devilofdarkness

Kayıtlı Üye
Merhaba uzun zamandır semboller ve tılsımlarla ilgili araştırmalar yapıyorum daha doğrusu hemen hemen herşeyi araştırdım ve bilgim var ancak mesela koruma tılsımı olarak geçen bir sembolü yazıyı yada herhangi bir simgeyi dövme olarak yaptıysam etkisini gösterir mi yada başıma birşey gelir mi sadece meraktan soruyorum vücudumda 40 50 den fazla dövme var ancak bi anda aklıma geldi nasıl olur diye .cevaplarınızı bekliyorum ...

Jupi

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Vücudunuzda taşıdığınız her sembol ya da tılsımdan etki alırsınız. Özellikle bunu programlı bir şekilde yapmak istiyorsanız dövmesini yapacağınız tılsımın içeriğine göre belirli astrolojik zamanlar belirlenerek o zamanlara denk getirilmeli işlem.

Devilofdarkness

Kayıtlı Üye
Vücudunuzda taşıdığınız her sembol ya da tılsımdan etki alırsınız. Özellikle bunu programlı bir şekilde yapmak istiyorsanız dövmesini yapacağınız tılsımın içeriğine göre belirli astrolojik zamanlar belirlenerek o zamanlara denk getirilmeli işlem.
Ben genelde kendim yapıyorum dövmelerimi ancak çok tılsım araştırdım sembol yada herhangi birşey bulamadım hoşuma giden geneli ya çok uzun yada çok büyük basit ama etkili ve önemli birşey istiyorum ama ya yanlış arıyorum yada bulmakta güçlük çekiyorum önerebileceğiniz birşeyler varmı acaba

Jupi

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
En sağlam yöntem doğum haritanıza göre belirlenmesi. Ancak hayatta hangi konularınız sıkıntılı, neyde sorun yaşıyorsunuz buradan yola çıkarak da hangi enerji türüne ihtiyacınız olduğu belirlenir ve o enerjiyi açığa çıkaracak tılsım belirlenir.

İbisu

Kayıtlı Üye
tılsımların doğruluğundan emin olmanızı da öneririm koruma sembolü adı altında zararlı şeyler de paylaşabilirler ama bunu her site yapmaz

Devilofdarkness

Kayıtlı Üye
En sağlam yöntem doğum haritanıza göre belirlenmesi. Ancak hayatta hangi konularınız sıkıntılı, neyde sorun yaşıyorsunuz buradan yola çıkarak da hangi enerji türüne ihtiyacınız olduğu belirlenir ve o enerjiyi açığa çıkaracak tılsım belirlenir.
Hayatta herşey sıkıntılı o sorun değilde aynen haklisiniz kendime göre bir tılsım istiyorum ancak benim için önemli olmalı sonradan başıma olaylar da gelmesin

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Eşyalar, bilinçaltımıza kodlandıgı şekilde bize tesir eder.
Konunun var oluş sebebi de bilinçaltı kodlarınızdır. Tılsımlar bilinçaltınızca pozitif algılansaydı bu soruyu belki hiç sormayacaktınız. Yani şüpheli konumda. Dolayısıyla tılsım resmi içeren dövmeye her baktıgınızda menfi bir tesir alırsınız. Fark edin, etmeyin önemli değil.

Tılsımı herkes yapamaz yapan da dövmeden anlamaz. Anlasa da kar etmez ama izah etmek için yazıyorum.
Bu da bir ilim nedense çok basitmiş gibi algılanıyor. Ele yüze bulaşmaya müsait bir alan. Kimse anlamak istemiyor. Bizim toplum direk dalıyor. Yaşayarak öğrenme üst seviyelerde. Sonuç facia olsa da... : )

Bedenimiz için maddi ve manevi anlamda iki türlü temizlik söz konusu. Manevi yönden her daim temiz olamıyoruz. Bu sebeple hayırlı bir amaçla yapılacak olan tılsım bedende barınamaz, yani na-mümkün.

Dövme konusu dini, sağlık, sosyal, kültürel bir çok açıdan arızalı bir konu.
Yaptıranların %90 ı kişilik icabı değişken ve sıkılgan yaradılışta olup ruhsal yönden iniş çıkışları çok olan toplumun belirli kesiminden oluşmakta. Bu da sıklıkla pişmanlık ve maddi yönden zarar demek.

21.yy.dayız hala dövemenin faydalı bir yönüne ben şahid olmadım.Saygım var ama öyle sanıyorum ki hep heves...

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Flood.
Bir sözle bitirmek istiyorum. Konu sahibiyle ilgisi yok, yanlış anlaşılmasın.
Büyük insanların idealleri, sıradan insanların hevesleri olur.
Washington Irving

Jupi

Kayıtlı Üye
İş
Öğretmen
Dövmecinin tılsım bilmesine gerek yok. Tılsım zaten bilen kişi tarafından dövme yaptıracak kişiye verilecek, yaptıracak kişi de dövme randevusunu astrolojik olarak doğru bir zamanlamayla alacak. Ha bu tılsımı yapım aşamasında güçlendirmek için belli ritüeller de yapılabilir ama öyle bir şansınız yoksa da en azından yaptıracağınız tılsımın içeriğine uygun düşen bir mantra, lev ya da esmayı okuyarak ritüelinizi gerçekleştirebilirsiniz ve belki bir tütsü yakılmasını rica ederek. Bunun dışında tılsıma karşı niyetinizi temiz, inancınızı sağlam tutarsanız etkisini alacaksınızdır. O kadar karmaşıklaştırmaya gerek yoktur. Hayatımızda ritüelsiz ve bilinçsiz şekilde kullandığımız obje ve işaretler bile bize etki ederken bilinçli bir uygulamayala yapacağınız tılsımın mutlaka etkisi görülecektir.

Devilofdarkness

Kayıtlı Üye
Herkes dövmeci vs yazmış arkadaşlar ben zaten sıkıldığım zaman kendime yapıyorum makinem vs var dövme konusunda bilgimde var ayrıca bunun eğitimini hala görüyorum yani yapacağımdan değil sadece merak ettim nasıl olur yada etkisi olur mu diye zaten fazla yer de kalmadı ayrıca benim 6 7 senedir vücudumda dövmem var zaten hiç pişmanlık duymadım sadece bu modeli buraya değilde başka yere yapsaydım dediğim oldu gayet mutluyum öyle gözüksün diye asla yapmam çoğu kişi bilmez bile sadece kendimi böyle mutlu hissediyorum bunu başkasının görmesine yada bilmesine gerek olmadığını düşünüyorum ruhsal mutluluk gibi birşey çoğu kişi meditasyon yapar mesela ben böyle yapıyorum