Her Yerde Karsina Cikan Sayi

Beyoğlu

Kayıtlı Üye
Esenlikler dostlarım bu yazımda hem soracağım hem de yardım isteyeceğim.

İlk hatırladığıma göre 8 yaşındaydım "116" sayısıyla karşılaştığımda. Şu anda 22 yaşındayım ve hala her yerde bu sayıyla (116) karşılaşmaya devam ediyorum. Bazen düşünüyorum yani olabilir çok olağandışı bir durum değil gibi söylemlerle kendimi yatıştırmaya çalışıyorum ama yok. Değil. Bunun ben de farkındayım çünkü görmek değil bu durum. Resmen gidip neredeyse o sayı dikkatlice bakıyorum ve görüyorum. Olur ya bir anda bir iğne batmış gibi bir tarafımdan aniden irkiliyorum, sonra ilk baktığım yerde 116'yı görüyorum. Örneğin ilk evimde gelen ilk doğalgaz faturam, gittiğim farklı bir şehirde ilk bindiğim toplu taşıma aracının sıra numarası, şehirlerarası bir otobüsün 00.30'da gelmesi gerekirken 01.16'da gelmesi, yolda bulduğum bir kitabın 116. sayfasında yazan ismim, ortaokul numaram, üniversite sınavında oturduğum sıra numarası, şehirlerarası bir yolculukta yemek yemek için gittiğim bir mekanda garsonun beni 116. masaya oturtması, rastgele aldığım telefon numarasının son 3 hanesinin 116 olması... İnanın dostlar saymakla bitiremem daha niceleri... çok yerde araştırıyorum ama bir türlü bu sayı nedir, bana ne anlatır bulamıyorum.

Sizce kendi kendime yaptığım bir kuruntu mu? Yoksa bir mesaj mı?

Melek sayıları konusunu araştırdım fakat bir netice elde ettiğimi söyleyemem.