Her Üyeden Bir Kaynak Etkinliği

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62179
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62179

Merhaba değerli mabet üyeleri, bu platformda farklı konulara ilgi duyan, farklı konularda değerli bilgiler paylaşan birçok üye bulunmakta.
Uzunca bir süredir karantina dolayısıyla evlerdeyiz, düşündüm ki hazır böyle bir vakte sahipken sizlerle bilgi alışverişinde bulunalım.
Şöyle bir fikrim var: Herkes ilgilendiği ya da yetkin olduğunu düşündüğü alanlarda (Spiritüalizm, Astroloji, Gizli İlimler... akla gelebilecek her türlü alan) "mutlaka okumalısınız" ya da "mutlaka izlemelisiniz" dediği bir kaynak önerisinde bulunsa şahane olur. Bu kaynaklar yazılı olabileceği gibi belgesel tarzında da da olabilir. Her türlü inançtan mabet üyelerini bu etkinliğe katılmaya davet ediyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Her üye bir kaynak önerse bu başlıkta zengin bir içerik depolamış olacağız. Değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.

hergrace

Kayıtlı Üye
Kuantum konusunda hem kişisel gelişim, hem de fizik alanında birçok kitap okudum fakat bilgiler çoğunlukla dağınıktı,birkaç yıl önce nihayetinde tüm bilgileri tek bir yerde birleştiren çok değerli bir kaynak buldum. Umarım herkes faydalanır. Serpil Ciritçi/Kuantumun Gücü
Tabi bunun yanında kesinlikle okumanızı tavsiye ettiğim; Eckhart Tolle/Dinginliğin Gücü/Şimdinin Gücü, Tuncay Yeşilpınar/Uyum Mucizesi kitaplarıdır. İnsanlığın potansiyelini keşfetmesi ve ''Bir'' olmayı başarabilmek adına, herkesin hayatına mucize getirmesi dileğiyle.

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
4
Görüntüleme
373
Cevaplar
2
Görüntüleme
270
Schwarzenegger
S
Cevaplar