Her Girişimde Şanslı Olmak

Merdut

Kayıtlı Üye

Yeşil bir kurbağa alın, başını ve dört ayağını kesin.
Dolunay olan bir Cuma günü, onları yaşlı bir ağaca koyun ve 21 gün boyunca orada tutun.
Onları tam olarak 21. günün gecesinde çıkarın.
Daha sonra kurbağanın parçalarını 3 gece Ay ışığına maruz bırakın.
Daha sonra kurbağa parçalarını hiç kullanılmamış yeni bir toprak tencerede kurutun.
Kurutulmuş kurbağa parçalarını alın ve bir toz haline getirin.
Tozu, mümkünse ailenizden birinin mezarından alınan toprakla eşit ölçülerde karıştırın.
Toz karışımını yanınızda taşıyın, herhangi bir girişimde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Esen kalın...

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Ölü toprağının tam olarak kullanımı nedir biraz riskli geldi bu büyü

Merdut

Kayıtlı Üye

Ölü toprağı her türlü çalışma için çok güçlü bir araç ve kullanım alanları da geniş bir yelpazeye sahip. Ölü toprağını koruma, şans, refah ve hatta aşk için bile kullanabilirsiniz. Spesifik çalışmalarda önemli olan da kimin mezarının üstünden aldığınıza göre değişir (her çalışma için demiyorum). Ailenizden bir kişi olmasının sebebi ise toprak aldığınız mezar sahibinin yaşarken sizi önemsemesi ve her alanda iyiliğinizi istemesi. Daha farklı örneklerle açıklamak gerekirse: sağlık alanında bir konu için bir doktorun, hukuksal bir mesele için de avukat ya da bir hakimin mezarından toprak alabilirsiniz. Bu liste böyle uzar gider.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Ölü toğrağı benim bildiğim tam tersi uğursuzluk getirir. Hatta derler ki mezarlıktan ağaçtan meyve bile koparıp dışarı çıkarmayın ya da yemeyin. Eskiden,hala yapanlar da vardır komşular birbirleri ile kavga ettiğinde evine/bahçesine ölü toprağı atarlarmış ki husursuz olsunlar ölü gibi bereketi olmasın diye ve işe de yararmış. Şans için kullanılacak daha güvenli yollar olduğunu düşünüyorum.

Souls In The House

Kayıtlı Üye