Helanın heryeri kendiliğinden idrar oluyor

karatay

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık son 3 haftadır tuvaletimin heryerinde idrar goruyorum. Hicbiryerden sizinti felan yok heryeri kontrol ettim, boyle damla damla genis bir alanda idrar ortaya cikiyor... Evimde yanliz yasiyorum baskasinin yapma ihtimalide yok. Bu durumu neye yormam gerek? Dedigim gibi tavandan veya herhangi baska bir yerde kesinlikle sizinti damlama falan yok.

Maximillian

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık son 3 haftadır tuvaletimin heryerinde idrar goruyorum. Hicbiryerden sizinti felan yok heryeri kontrol ettim, boyle damla damla genis bir alanda idrar ortaya cikiyor... Evimde yanliz yasiyorum baskasinin yapma ihtimalide yok. Bu durumu neye yormam gerek? Dedigim gibi tavandan veya herhangi baska bir yerde kesinlikle sizinti damlama falan yok.
Korunma yap ve absoluye virtuenin geri gönderme ritüelini yap Allah tan yardım dile devam eder ise mesaj yazarsın dostum

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Klozet boşluğuna tam oturmadan taharet musluğunu tazyikli açarsanız su sıçrıyor nerden biliyorum diye sormayın. Belki sebebi bu olabilir.

karatay

Kayıtlı Üye
Çok pardon ama uyku problemleriniz var mı uyurgezerlik gibi.. Diger ihtimalleri de düşünmek adina soruyorum..
Merhaba, hayır öyle bir hastalığım yok.

Klozet boşluğuna tam oturmadan taharet musluğunu tazyikli açarsanız su sıçrıyor nerden biliyorum diye sormayın. Belki sebebi bu olabilir.

Hayır bundan da olamaz. Ayrıca ben lavaboda değilken beliriyor bu idrar.
Doğru, birkaç kere başıma geldi.

Sıvı su gibi şeffaf mı yoksa sarımsı mı ve idrar gibi mi kokuyor?

Sarı ve bildiğiniz idrar givi evet.