hayal ettiklerim gerçekleşiyor

felon

Kayıtlı Üye
İlk başlarda rüya ile başladı gece gördüğüm şeyleri sabah uyanıp yaşamaya başladım çok kritik olaylarda dahi resmen rüyalar önceden beni uyardı bundan sonra gece uyumadan kendi kendime hayal ettiğim şeyler gerçekleşmeye başladı kendimi bir şekilde imgeliyorum ve sonra onu yaşamaya başladığımı fark ettim fakat bu kötüye doğru gitmeye başladı negatif düşündüklerimde gerçekleşiyor nedir bu anlam veremiyorum

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Negatif düşünmeyin bilinç altınızı arındırınız negatiflikten, rüyalar habercidir ama bildiğiniz üzere rüyaların tersi de çıkar kendinizi koruma altına alın gerek ritüel gerek tılsım yapın nasıl düşünürseniz nasıl hissederseniz o şekil ilerlersiniz güçlü olun pozitif olun mümkün olduğunca eğer geri adım adarsak hiçbir iş içinden çıkılmaz bir hal almaya devam eder...

Sağlıcakla kalın...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İyi şeyler olurken, kötü şeyler de olacak. Kötü şeyler düşünmemeye kendinizi egitmelisiniz. NLP teknikleri tavsiye ediyorum.
Bir de kötü birşey düşünürken kendinizi yakaladiginiz zaman sakin üzülüp kahrolmayin. Kötü düşünceye baktınızi imgleyin ve içinden: " iptal ediyorum" diyin. Çalışıyor.