Havass'ın Derinlikleri Adlı Kitap

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ''Havass'ın Derinlikleri'' adlı kitabı okuyan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.

origanum

Yönetici
Arkadaşlar ''Havass'ın Derinlikleri'' adlı kitabı okuyan varsa görüşlerini paylaşabilir mi? Teşekkürler.

Şimdiye kadar yazılmış en açıklayıcı havas kitabıdır. Her 2 cilt için de geçerli. 3.sü ortalıkta yok zaten.
Ayrıca piyasadaki tercümeler gibi hatalarla dolu değildir.
Kısacası faydalı bir eser. Konuyla ilgili herkesin kütüphanesinde başvuru kitabı olarak bulunmalı.

lost66

Banlı Kullanıcı
havası bu kitabı duydum okumadım havası genelde cinleri hapsetmek ve öldürmek için kullanıyorlar başka neye yarıyo pek bilgim yok

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
havas ilminin onları hapsetmekle ve yok etmekle hiç bir ilgisi yoktur.

origanum

Yönetici
havası bu kitabı duydum okumadım havası genelde cinleri hapsetmek ve öldürmek için kullanıyorlar başka neye yarıyo pek bilgim yok

Evet havas bilmediğiniz gayet açıkça belli oluyor zaten. Ama ne yazık ki sadece bilmemek değil yanlış bilmek gibi de bir durumunuz var. Sitede yaptığınız paylaşımlar havasın yanlış uygulanış şekillerine ait örnekler. Kulaktan dolma mahalle hocası bilgileri, cahil halk üzerinde kendini birşey biliyormuş havasına sokan kişilerin ağzından çıkmış ve bir kısmı da yanlış anlaşılarak insanın kendi mantığına göre uyarlamış olduğu derme çatma, hatalı bilgiler yığını.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Acaba bu eser tercümemidir ? tercüme ise hatasız tercümesi hangi yayın evinden çıkmıştır bir bilgisi olan var mı ?

MCMXC

Kayıtlı Üye
Bülent Kısa tarafından yazılan ''Havass'ın Derinlikleri'' den bahsediliyorsa eğer .pdf olarak mevcuttur internette...