Havass ilmi El almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, küçüklüğümden beri bu konulara yatkınlığım var.Lise yıllarımda Kozmoloji (Evren bilimi) Astrofizik,Fizik, Matematik gibi alanları derinden araştıriyordum.Bilim insanı olmak istiyorum.Sonra lise 3 sınıfta sesler duymaya görüntü görmeye başladim.Bipolar teşhisi konuldu.10 yıldan fazladır devam etti.Asil sebeb Yahudi dişi bir cin bana aşıkti ve benimle yaşıyordu.Her ne kadar ailem psikolojik desede hastalığıma ben psikolojik olmadığını düşünüyordum.Bir gün bir Halveti şeyhinin yanına götürduler beni.Seyh hastalığımın manevî olduğunu söyledi.Ayrica dedelerinden Şeyhler olduğunu söyledi.Zaten bildiğimiz kişiler vardi.Anne tarafından büyük dedem Çankiri da bir medresenin müderrisydi.Medrese şuanda müze olarak kullanıyor.Dedem 25 yaşlarinda Hac vazifesini gitmis ve bir daha dönmemiş.Karisi hamileyken vefat etmiş Mekke'de.Onun Dedelerindede Tasavvuf şeyhleri varmış.Bunu şunun için anlatıyorum.Onlardan gelme bir kanal olabilir.Dedemin terliğinde eşi çöl kumu bulurmus.Bu benzeri durumlar olurmuş.Sanirim tayin mekan yapıyordu.Neyse bana gelecek olursak.Mussallati çok ehil bir üstad temizledi.Eger kapı açılırsa benide içeri alacaklar.Ama tabi herşeyi şöylemiyor.Kapinin açılması halkaya girmemi bekliyor sanırım.Gecense Aralık ayında sanırım ruhlar alemine geçtim bir gece o geceden sonra zaten halim çok değişti.Şimdi neler olacak onu bekliyorum.Ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.O havas Üstadi ehil olacaklar önceden bedel öderler dedi.Seninkide öyle dedi.Gercekten öyle çok büyük sıkıntılar yaşadım hem 10 seneden fazla şimdi umutluyum İnsAllah güzel şeyler olur.Sizlerce bu durumu nasıl görüyorsunuz bilginiz varsa merak ediyorum.???

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Her başarının bir bedeli vardır bunu ya siz ödersiniz yada birileri sizin yerinize ödemiştir.
Yalnız böyle bir görevi üstlenecek kişilerin kendilerini gizlemesi gerekmez mi benim de merak ettiğim bu.. daha önce de evliya olan insanlar olduğunu duymuştum, yanlış bilmiyorsam evliyalar kendini gizler ben evliyayım demez. Bu tür oluşumlar bana çok güvenli gelmiyor neye hizmet edecekler gerçekte bunu çözmek lazım.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Her başarının bir bedeli vardır bunu ya siz ödersiniz yada birileri sizin yerinize ödemiştir.
Yalnız böyle bir görevi üstlenecek kişilerin kendilerini gizlemesi gerekmez mi benim de merak ettiğim bu.. daha önce de evliya olan insanlar olduğunu duymuştum, yanlış bilmiyorsam evliyalar kendini gizler ben evliyayım demez. Bu tür oluşumlar bana çok güvenli gelmiyor neye hizmet edecekler gerçekte bunu çözmek lazım.
Yani ben evliyayim demedim zaten.Dedelerim de var olduğunu söyledim.Benlik bisey değil.Ama Soydan gelme kanallar oluyor.Belki bir kanal vardır diye umuyorum.Çunku ne ailemde ne de çevrem de kendim gibi birine rastlamadim.Bu yüzden çok aşırı yanlız kaliyorum.O yüzden buraya yazma ihtiyacı hissettim.Cunku beni anlayan pek biri yok.Birde ben Evrensel bakmayı seviyorum.Kuran.kerim kâinatin tefsiri ise kainata karsilastirmali incelenmeli.Bu sebebden dolayı gizli ilimler konusunda ilgi mi çeken heryere bakıyorum.Ozelikle Maji ilgimi çekiyor.Cunku peygamberllerin majisyen olduğunu düşünüyorum.Hepsinin yaratılışina göre özellikler meydana gelmiş.Bence İnsan ruhu Tanrisallasiyor.Peygambelerde böyle.Bu şekilde bir çok şeye olumlu etki oluyor.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bipolar teşhisi konuldu.10 yıldan fazladır devam etti.Asil sebeb Yahudi dişi bir cin bana aşıkti ve benimle yaşıyordu.Her ne kadar ailem psikolojik desede hastalığıma ben psikolojik olmadığını düşünüyordum
Bunu okuduktan sonra okumayı bıraktım. Bipolar hastalığı teşhisi konuldu ise, bunun apaçık kanıtı vardı. Kanınız da lityum eksikliği. Bu da tahlil yaptırarak ispatlaniyor. İlaçlarınızı düzenli için derim.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bunu okuduktan sonra okumayı bıraktım. Bipolar hastalığı teşhisi konuldu ise, bunun apaçık kanıtı vardı. Kanınız da lityum eksikliği. Bu da tahlil yaptırarak ispatlaniyor. İlaçlarınızı düzenli için derim.
Mussalat tedavisi bittikten sonra bipolar ile ilgili bir etki kalmadı.İlaclari kullanıyorum.Doktorda yavaş yavas azalticaz dedi.Gorustum Üstad da doktor kontrolünde azaltarak bırakmamı söyledi.Onceleri musallat beni yönetiyor ve atak geçiyordu teşal ettiyordu.Suan sadece yaşadım olumsuzluklar zihnimde biraz onun dışında bir şikayetim yok.Ailem mussalat inanmıyordu.Ama onlarda bu kanıya vardı.Gorustum Havas üstadı pek öyle sıradan biri değil.Hastaligim sebebi ile benzer kişilere çok rastladım.Ve çok etkilici harikulade şeylerle karşılaştım bu kişide.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Haklı olabilirsiniz. Ben bazen her fizik olayın metafizik yönünün olduğunu unutuyorum. Kan tahlilleriniz nasıl? Lityum azalması var mı?
Doktora yeni görüştüm.Yavaş yavas kesicez dedi.Aldim lityum ilacı midemi bulandirmaya başladi.Benim hastalığımın manevî olduğu çok belli oluyordu zaten.Havas üstadı bedel ödenmesi gerekiyor ehil olabilicek kişilerde dedi.Ama tabi iyileşme dönemi yeni başladı 6-7 ay oldu.Bakalim Allah ne gösterecek.Bu manevî özelliklerde tam şifanın gelmesiyle başladi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Allah acil şifa versin. Israr ederek antipatik olmak istemiyorum, fakat beni yakından ilgilendiren bir konu. Bir yakınım bipolar. Ve ben o kişiden yaklaşık 2 sene önce Cin çıkarttım. Kendisi şuan doktorun izniyle ilacı bayağı azaltmış. Günde 1 hap alıyor. Fakat doktor ilacını ömür boyu içeceğini söylüyor. Hastalığın tedavisi yokmuş. O yüzden tahlilinizi merak ettim. Var mı azalma?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Allah acil şifa versin. Israr ederek antipatik olmak istemiyorum, fakat beni yakından ilgilendiren bir konu. Bir yakınım bipolar. Ve ben o kişiden yaklaşık 2 sene önce Cin çıkarttım. Kendisi şuan doktorun izniyle ilacı bayağı azaltmış. Günde 1 hap alıyor. Fakat doktor ilacını ömür boyu içeceğini söylüyor. Hastalığın tedavisi yokmuş. O yüzden tahlilinizi merak ettim. Var mı azalma?
Tahlillere şuan devam ediyorum.Bu şifa gelince ilaçlari duzensin kullandım.Bu yüzden kan düzeyi farklik gösterdi.Ama tabi normalde ben ilaç kullandım zaman hasta oluyordum.Suan öyle bir durum yok.O düzensiz kullandım Zamanda.Olmadi.Duzensiz kullanmama rağmen doktor ilaci yavaş yavaş azalticaz dedi.Goruştum üstad öteki alemele istişare ediyor.Ve bırak diyor kontrollü.Acikcasi 10 yıl ilaç kullandım bipolar tedavisi gördüm.Ve bana hiç bir olumlu faydası olmadı.Modern Tip psikiyatri hastalıkları iyileştirme konusunda çok yetersiz görüyorum.Ben uyumlu biriyimdir.Tedaviyi hep kabul ettim.Ama benim hayatıma hep olumsuz etkisi oldu.Kilo aldım, Uyuşturuldum ilaçlar nedeniyle.O yüzünden ilaçlar faydasından çok zararini gördüm.Zaten lise yıllarımda psikiyatri ilk gittimde hastalık başladığında beni doktor hasta bulmadı.Psikolojimin normal olduğunu söyledi.Ardindan sesler duyduğumu söyleyince ilaç yazmaya başladı.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Lityum ilacı içiyorum.Ve mide bulantısı belirtisi gösteriyor.Doktor bu belirti iyileşme ile ilgili dedi.Ama düzensiz kullanmıştım tahlil yaptirdigim ilaci zaman çok yansımadı tahlile.

Alex06

Kayıtlı Üye
Benim de bir yakınım bipolar bildiğim kadarıyla genetik geçişli bir rahatsizlik ve beyin kimyasi bozuluyor. Nasıl herhangi bir insanda karaciğer kimyası bozuk olabiliyorsa bipolarlarda da beyin kimyasi bozuk. Benim gozlemim bu hastalar atak döneminde suurlarini kaybediyorlar. Yani auralari her tür saldırıya açık hale geliyor. Varlıklar için açık hedefler. Varlıklardan kurtulsalar bile hastalığın sebebi varlıklar olmadığı için ilaçlar ömür boyu alınması gerekiyor. Ben böyle algılıyorum. Arkadaşımıza şifa diliyorum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Benim de bir yakınım bipolar bildiğim kadarıyla genetik geçişli bir rahatsizlik ve beyin kimyasi bozuluyor. Nasıl herhangi bir insanda karaciğer kimyası bozuk olabiliyorsa bipolarlarda da beyin kimyasi bozuk. Benim gozlemim bu hastalar atak döneminde suurlarini kaybediyorlar. Yani auralari her tür saldırıya açık hale geliyor. Varlıklar için açık hedefler. Varlıklardan kurtulsalar bile hastalığın sebebi varlıklar olmadığı için ilaçlar ömür boyu alınması gerekiyor. Ben böyle algılıyorum. Arkadaşımıza şifa diliyorum.
Açıkçası böyle gizli ilimler,manevî şeyler,şifa üzerinede çalisan insanların bu konulara uzak olması beni üzüyor.Psikyatri doktorlari mussalat ve manevi hastalıkları iğrenç ilaçlariyla tedavi etmeye çalismasi.Ve onları ilaca bağlı yapması ve hiç iyileşmemeleri gerçekten çok acı .avam tabakası bu görüşü destekliyor.Ama böyle bu konulara meraklı insanlar böyle şeylere uzak olması üzücü.Emin Bundan 1000 sene öncede bipolar tedavisi ömür boyu varmıştır.Hatta bu ilimlerle uğraşanlarin peygamberin deli,Mecnun olarak nitelendirilmesi gibi.İlac sirketleri kimin aleyine çalisiyor acaba onu merak ediyorum.😁

Alex06

Kayıtlı Üye
Açıkçası böyle gizli ilimler,manevî şeyler,şifa üzerinede çalisan insanların bu konulara uzak olması beni üzüyor.Psikyatri doktorlari mussalat ve manevi hastalıkları iğrenç ilaçlariyla tedavi etmeye çalismasi.Ve onları ilaca bağlı yapması ve hiç iyileşmemeleri gerçekten çok acı .avam tabakası bu görüşü destekliyor.Ama böyle bu konulara meraklı insanlar böyle şeylere uzak olması üzücü.Emin Bundan 1000 sene öncede bipolar tedavisi ömür boyu varmıştır.Hatta bu ilimlerle uğraşanlarin peygamberin deli,Mecnun olarak nitelendirilmesi gibi.İlac sirketleri kimin aleyine çalisiyor acaba onu merak ediyorum.😁
Avam tabakası biraz ağır olmuş. Varsın olsun siz yeter ki iyi olun iyi hissedin. Şifa olsun sebebi her ne ise.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Yani ben evliyayim demedim zaten.Dedelerim de var olduğunu söyledim.Benlik bisey değil.Ama Soydan gelme kanallar oluyor.Belki bir kanal vardır diye umuyorum.Çunku ne ailemde ne de çevrem de kendim gibi birine rastlamadim.Bu yüzden çok aşırı yanlız kaliyorum.O yüzden buraya yazma ihtiyacı hissettim.Cunku beni anlayan pek biri yok.Birde ben Evrensel bakmayı seviyorum.Kuran.kerim kâinatin tefsiri ise kainata karsilastirmali incelenmeli.Bu sebebden dolayı gizli ilimler konusunda ilgi mi çeken heryere bakıyorum.Ozelikle Maji ilgimi çekiyor.Cunku peygamberllerin majisyen olduğunu düşünüyorum.Hepsinin yaratılışina göre özellikler meydana gelmiş.Bence İnsan ruhu Tanrisallasiyor.Peygambelerde böyle.Bu şekilde bir çok şeye olumlu etki oluyor.
İnsan ruhu tanrısallaşmıyor, insan ruhu kendi özüne dönüyor. Şöye ki Kuran'da Allah'ın insana kendi ruhundan üflediği yazar, "Allah ol der ve olur"
İnsan da ne düşünüyorsa ne zikrediyorsa başına gelir, bazı müslümanlar bunu şirk olarak görecek ama insanlar küçük tanrılardır, neyi çekerse hayatına o olur.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Her vaka
Her musallatlu hocalık, her hasta da doktorluk değildir. Kim kimin hastası olmalı önce onu bilmek lazım, bilim insanın dünyevi bedenine hizmet ederken ilim de insanın ruhuna hizmet eder.
İlime sırtımızı dönüp bilimi seçmek olmayacağı gibi tam tersi de olmaz.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İnsan ruhu tanrısallaşmıyor, insan ruhu kendi özüne dönüyor. Şöye ki Kuran'da Allah'ın insana kendi ruhundan üflediği yazar, "Allah ol der ve olur"
İnsan da ne düşünüyorsa ne zikrediyorsa başına gelir, bazı müslümanlar bunu şirk olarak görecek ama insanlar küçük tanrılardır, neyi çekerse hayatına o olur.
Bence biz Tanrı olmabilmek Tanrisallasabilmek için dünya gönderildik.Burasi bunun okulu.Gaye Tanrıya ulaşmak.Yaratilisina ulaşmak.Ben bir Halife yaraticam diyor.Halife nedir?Aynı ona benzeyen bu da İnsan.Ama tabi her İnsan insan olmak yerine.Hayvandan beter oluyor.Bilmedigimiz çok şey.Herseyin bir iç yüzü var.Hic bir şey göründüğü gibi değil.Perde var.Zahir ile bir yere varılmaz.Batin önemlidir.Ona ulaşabilmek için ise dediniz gibi ruhun Özune dönmesi gerekir...

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim ama benim bir şikayetim yok. halimdende, ilgilendim şeylerden çok memnunum...Beni tanımıyorsunuz bile hasta kılıf içersine sokmayın beni lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...