Hastalıklı Ruh

Şiron

Kayıtlı Üye
kuzey manyetik yön etkili kuzeye yaparım işlemlerimi bıraktım geçmiş tecübeme dayanarak yazıyorum
Benim ki genel kültür , sizin gibi denemedim. Şuan tam küçülen ay evresindeyiz. İşin açığı biraz da kafam karıştı. Dolunay mı olmalı yoksa küçülen ay mı ?

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Benim ki genel kültür , sizin gibi denemedim. Şuan tam küçülen ay evresindeyiz. İşin açığı biraz da kafam karıştı. Dolunay mı olmalı yoksa küçülen ay mı ?
dolunay def etme evresidir neyi istemezseniz o evrede def edebilirsiniz tabiki her uygulama fikir sabit olması gerekmez ikisinide deneyin kafanız karışmasın .

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Ritüele bağlı. Her yönün kendi etkev

Ritüele bağlı. Her yönün kendi etkisi var.
evet aşk meselesinde güneye doğru kişiye göre değişir yinede kimseye büyü tavsiye etmem büyü yapılsa bile o kişiye bilinçaltında yine onun için değersizsin sadece beyni değişiyor hackleniyor alt bilinci yine seni sevmiyorum diyor büyü akıl karı birşey değil doğal olun kendiliğinden gelen şeyleri sevin iradeye hükmetmek zorbalıktır.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
evet aşk meselesinde güneye doğru kişiye göre değişir yinede kimseye büyü tavsiye etmem büyü yapılsa bile o kişiye bilinçaltında yine onun için değersizsin sadece beyni değişiyor hackleniyor alt bilinci yine seni sevmiyorum diyor büyü akıl karı birşey değil doğal olun kendiliğinden gelen şeyleri sevin iradeye hükmetmek zorbalıktır.
etik açıdan uygun değil.. gerçek sevgi ilişki isteyenlerin uzak durması daha iyi bağlama büyüsünden ama pratiklik anlamında iş görür..
bu arada ben hem bağlama büyüsü yapılmasına karşıyım hem yapanlara hem de yapılanlara.. bu tür büyüye maruz kalanları görünce bi büyü de ben yapsam oluyorum.. yani hele öncesinde esip gürleyen bey(!) ler o ezik halleriyle en zalim duygularımızı tetikliyorlar.

Şiron

Kayıtlı Üye

Gerçekten insan öğrendikçe bir ayrı oluyor bense sadece davet ve def etme olarak biliyordum. Aman mazallah böyle hack işleri uzak dursun bizlerden zaten yapanlardan kurtulmaya çalışıyoruz Yaratıcım iyi olan kalpleri en iyi kalplerde mutlu etsin inşAllah. Doğal olarak sevmek ve sevilmek öyle kutsal bir şey ki insanlar bu kutsallığı yaşayamadığı için hep ego ve kibir üzerinden kötü işlerde oysa sabır ne güzel bir mükafattır. Yolu da belli eder yol ayrımınıda. Fakat iyi giden şeyleri bir başka beşer büyü ile bozmaya çalışınca ne acı hikayeler çıkıyor insan üzülüyor. Gerçekten imtihanların bile getirdiği ferahlığı diliyorum.

Bu arada ben def etmenin dışında yeni bir şey düşünerek o hasta ruhlu kadının gittiği adamın güçlerini aldırdık :)

Şiron

Kayıtlı Üye
Sizi anlıyorum farklı bir versiyonu da bende var. Kesin çözüm ölüm büyüsü düzelmez bunlar. Ben şimdilik beklemede bıraktım ama vakti gelince delirtme yapıp tamamen kurtulmayı düşünüyorum.
DAAFİ” adlı esma, Mutlak Kudretin def eden kuvvesini anlatır. Bu esma, inhibitoriae sınıfındandır ve genellikle absorbe , men etme işlemlerinde kullanılır. Hem Celali, hem Cemali özellikleri anlatacaktır. Def edilenin cinsine ve neyi def ettiğinize göre .

Araştırma yaparken bunu bulmak nasip oldu , sanırım neye çalışmam gerekiyor iç rehberim aydınlattı beni bilgi amaçlı sizlere de haber vereyim dedim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
DAAFİ” adlı esma, Mutlak Kudretin def eden kuvvesini anlatır. Bu esma, inhibitoriae sınıfındandır ve genellikle absorbe , men etme işlemlerinde kullanılır. Hem Celali, hem Cemali özellikleri anlatacaktır. Def edilenin cinsine ve neyi def ettiğinize göre .

Araştırma yaparken bunu bulmak nasip oldu , sanırım neye çalışmam gerekiyor iç rehberim aydınlattı beni bilgi amaçlı sizlere de haber vereyim dedim.
Çok teşekkür ederim.

emre0654

Kayıtlı Üye
Böyle bir ruh hastası da benim başımda var yaptığı büyü ile 1 aya yakın karabasan gibi çöktü..

Efgan

Kayıtlı Üye
(Mûsâ:
“Size hak bir mûcize, doğru bilgiler gelince böyle mi söylüyorsunuz? Bu sihir mi? Sihirbazlar iflâh olmaz, kurtuluşa, ebedî nimetlerle mutluluğa eremez” dedi.) Yûnus Suresi 77.Ayet