Hangi desteyi alacağıma karar veremiyorum?

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Tarota yeni başladım. Farklı destelerle haşır neşir olmak hoşuma gidiyor. Ancak çok kararsız kaldım. Katina destesi mi tao kehanet kartları mi basmeleklerin gücü tarot karti mi... Yardımcı olmak isteyen tecrübelerini aktarmak isteyen arkadaslarimi bekliyorum teşekkürler

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
1) Klasik Tarot
2) Enerji & Kehanet Destesi
3) Melek Tarotu
4) Peri Tarotu
5) Sihirbaz Tarotu
6) Thot Tarot
7) Vahşi Tarot
8) Meleklerle Soru Cevap Destesi 1
9) Meleklerle Soru Cevap Destesi 2
10)ZEN Dönüşüm Tarotu
11) Klasik İskambil
12) Rus İskambili ( Muhtemelen Kaybettim.)
13) Falname Destesi

Bunları benim elimde olan desteler. uzunca bir süredir beraberiz. Destenin ne kadar çok olduğunun hiç bir önemi yok açıkcası. Burada mesele kartlar ile aranda ki bağda. Bağın kuvveti mühim. Sen klasik bir Tarotçu olmak istersen işin kolay al bir kaç kitap oku kartların genel yorumlarını, o kısım kolay.
Mesele kartları enerji ile doldurmak. Enerjiyi hissetmekte, yönlendirmekte. Eğer gerçekten bir Tarot Okuyucusu olmak istiyorsan kartlardan ve görsellerden koparak onlardan gelen enerjiye yönelmen gerek. Kart sana ne hissettiriyor? Desteyle çalışırken nasıl hissediyorsun? Kartlar senin için ayna görevi görmeli. Evrenden gelen enerjiyi ve mesajı sana yansıtması gerekir. Kendi çocuğuna, kuzenine, yeğenine nasıl titriyorsan kartlarada aynı muameleye yapmalısın. Senin değerlerin olmalı.