Hangi büyüyü yaptırırdınız?

magicex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

Forumdaki bayanlara bir sorum olacak. Çok sevdiğiniz ve sizinle evlenmek için görüşen bir kişi, sizi kendisinden önce birisiyle görüşme noktasından ilerisine gittiğinizi düşündüğü için bırakıp giderse,

- Size aşık olup geri dönmesi için mi
- İşlerinin ters gitmesi için mi

büyü yaptırırdınız?

taroh

Kayıtlı Üye
Uzaklaştırma büyüsü gereksiz insanlar kanunlar ve şahsen sözlü def etmek ile gitmiyorlarsa.mecbura kalırdım heralde

Ü

Üye silindi 56746

Beni dinlemeye tenezzül etmediyse anında soğurum, siz hala soğumadıysanız birkaç gün bekleyin, öyle karar verin.
Çok kızdırıcı bir durum, anlayabiliyorum... Lakin size inanmayan biriyle evlenip napacaktınız ki? İyi olmuş.

magicex

Kayıtlı Üye
Beni dinlemeye tenezzül etmediyse anında soğurum, siz hala soğumadıysanız birkaç gün bekleyin, öyle karar verin.
Çok kızdırıcı bir durum, anlayabiliyorum... Lakin size inanmayan biriyle evlenip napacaktınız ki? İyi olmuş.
Aslında kendi açınızda cevap verseniz daha iyi olurdu 1. si mi, 2. si mi? İlla büyü diye düşünmenize gerek yok dua da olabilirdi. 1. şekilde mi dua edersiniz, 2. şekilde mi?

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
İkinci şekilde dua etmezdim eğer seviyorsam hatasını anlaması için dua ederdim .sonuçta ben de onu seviyorsam nasıl kötülüğünü isteyebilirim ki ?

alexisis

Kayıtlı Üye
Sebebi ne olursa olsun, giden gitmistir, biten bitmistir. Geriye donup bakmam, beklemem, geri gelmesine de musade etmem.

Ü

Üye silindi 56746

mabette farkındalığım artmadan önce bu soru gelmiş olsaydı eğer, 1.şıkla ilgili bir şeyler yapardım ki yaptım da :rolleyes:

ama işe yaramadı çünkü içimdeki bir ses "kızım boşver, dışarda bir sürü erkek var. sevecek adam mı kalmadı" diyordu :D

öte yandan içinde bulunduğum durumun hastalıklı olduğunu fark etmiştim çünkü işin içinde stalkerlık da vardı. durmadan deli gibi naptı ne etti haberini alıp, arkadaşlarımdan bilgi topluyordum çaktırmadan.

elbette bu kişi benim için hayırsız değildi, öğrendiklerimle yoluma devam ediyorum; ama daha hayırlısını verecek bir Allah olduğunun bilincine vararak. Allah istese bunu ve daha birçok durumu bana yaşatmayabilirdi ama @dennise in dediği gibi hepsi tekamül için bahane, sebep. enerjiyi tekamüle, bilinci yükseltmeye harcamak en mantıklısı, yani üçüncü seçenek.

İbisu

Kayıtlı Üye
Anlayana kadar beynimde mikrofon başlığı gibi delikler açıldı sonra o parçalardan kıyma olarak çıktı fırında pişirdim yedim elimle mis hareketi yaptım.
Duldur diye mi terk ediyor yani? Eğer öyleyse gerizekalıdır akıllanması için dua ederdim çünkü akıllandırma büyüsü yok.

Berliner

Kayıtlı Üye
neden büyü ? başka yolu yokmu mesela oturup konuşmak gibi ?
Her işinizi böyle halledebileceğinizi mi sanıyorsunuz ? yada her yapılan büyünün tutacağını ? karşı tarafa büyü yapma yetkisini size kim veriyor ?toz pembe görünüyor değil mi her şey ?
büyü yapayım bana geri dönsün yuvasına sadık kalsın gibi şeyler..
Peki, bu büyülerin yan etkisi olabileceğini hiç düşündünüz mü ?
Rızkı kapatma, ileri boyutlara varabilecek hastalıklara sebep olma, ruhsal bunalımları beraberinde getirme gibi..
Biri size böyle bir işlem yaptırsa ve karşılığında böyle sonuçlara varsanız karşınızdaki insana nasıl bakarsınız bir oturup düşünün, ondan sonra karar verin..

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Forumdaki bayanlara bir sorum olacak
Elbette, seve seve. Kendimi özel hissettim dogrusu.
Çok sevdiğiniz ve sizinle evlenmek için görüşen bir kişi, sizi kendisinden önce birisiyle görüşme noktasından ilerisine gittiğinizi düşündüğü için bırakıp giderse,
Paranoyak bu derim. Şimdi böyleyse evlendikten sonra daha farklı huyları çıkabilir diye endişe ederim. Anneme kız kardeşime ve sır tutabilecek çok yakın ahretlik dostuma danışırdım. Sanıyorum, bende onu bırakırdım. Zaten ilerlememiştr o ilişki. Yani ilgilenmeye değmez.

Size aşık olup geri dönmesi için mi
- İşlerinin ters gitmesi için mi

büyü yaptırırdınız?
Ben büyü zaten yapmam, Allah tan korkarım. Arapçam var bilgim var kitaplarına da ulaşabilirim hatta icazet almak üzere olan bir hattattım ama nedense sizin milyonda biriniz kadar bile büyüye merakım yok yani düşünemedim bile yapmayı. Siz beni şaşırtıyorsunuz ki ben sevgi hususunda yıllarca sınanmış biriyim. Valla haydan gelen huya gider, büyüyü unutun.
Bu psikolojik bir sorun, ya da huyu kötüdür adamın/kadının. Huyu bozuksa hayatını mahveder, psikolojikse tedavi gerekebilir belki hallolur. Onla mı ugraşacaksın, değer mi diye bakman lazım. Öyle her şey duayla da geçmez. İyi düşünün.
Sevgiyle. ?