"Hafızandakini paylaşır'mısın?".

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Merhaba çok çok değerli mabet ailesi. Yeni bir takipçi değilim önceki bir nickim 'Apache11" arkadasima eposta hesabimin adresini verdigim icin atıldım bilmiyordum. Ikinci hesabimda "Apollo11" baska hesabim var olup yasaklandığı için onuda kaldırdılar. Uzatmadan konuya geleceğim.
Malum. Her yaş grubundan paranormal olaylara meraklı üyeler mevcut. Ve bir çoğu davet yapmak niyetinde olan henüz davetin zorluğunu havas ilmini ve ne ile karşılaşacaklarını bilmeden bu istekleri fütursuzca devam ediyor. Çoğu konularda davetin zararlarını üstadlarımızdan okuduk ve bu genç yaşta arayışta olan kardeşlerimizde okudu kimisi vazgeçti kimisi isteğinde kararlıydı. Malum bir insana baklavayı anlatmaktansa 1 dilim ver dusuncesindeler. Peki bu ve bunun gibi düşünen dostlarımıza ders niteliğinde "davet sonucu görsel ve işitsel olarak" neler ile karşılaştık yorumda paylaşabilirsek hem meraklı üyelere güzel bir konu olur (ben dahil) hemde böyle düşünen arkadaşlarımız bu havas ilmi işinde ustalaşmadan böyle şeylere kalkışmak istemezler. Hayırlı forumlar :)

AJA

Elit Üye
Davet yada bu tür uygulamalarda alınan görüntü ve tecrübeler yapan kişiye özeldir ve paylaşılmaz,kötü tecrübede bulunanlar belki anlatır ama onlarda genelde görsel şeyler pek yoktur.

AJA

Elit Üye
Teşvik etmeme değildir anlatmamanın nedeni.Özeldir ve anlatılmaması gerekir :)

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
"Peki sayın moderator siz öyle diyorsanız öyledir. Dostlar tecrübelerinizi paylaşmayın. Tekrar ban yemek istemiyorum :) "

AJA

Elit Üye
Dileyen tecrübelerini elbette paylaşabilir ben sadece olması gerekeni söyledim.Bu konu da birinin yaşadıklarını anlatması sizin banlanmanıza neden değildir :)

İyi forumlar

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hayatında genelde bu tür şeyleri muhakkak yaşayanlar çok fazladır. Özellikle bu konularla ilgili ve alakalı kişilerin bu tür şeyleri yaşaması nerdeyse kaçınılmaz oluyor. Ama tabi bu ilgi nasıl bir ilgi ve nasıl bir şeyinde içinde ona göre bu dediğim gerçekleşiyor. ve ayrıca varlıklar kendini ortaya çıkartmaktan hoşlanmıyor. beyninle oynuyorlar sanki bu senin yaptığın bir paranomaya gibi gösteriyorlar sana. mesela varlığı olan biriyle bir ilişkin bir dostluğun var diyelim. kafandan bir şeyler geçirdin diyelim nerde ne kadar uzak ol hakkında ne düşündüğünü biliyorlar. başedilemez görüyorum ben onları. onlarla ilişkin var diyelim ilişkini bitirmek istedin diyelim ama onlar istemezse bitiremiyorsun onlara kendi ayaklarınla gidiyorsun. varlığı olan kişilerde dışlanmamak ve kendilerinden korkulup kaçılmaması için diyemiyorlar. varlıklarla ilişkisi olan biri gelipte buraya şunu bunu yaşadım diye anlatmaz. anlatıyorsa sahtedir. paylaşılmaz bu tür şeyler. korkutulan insanların anlattıkları hariç tabi. onun dışında varlıkla ilişkisi olanın gelipte buraya ilişkisini paylaşma yapması olmaz.

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
"Sayın aşk, bu güzel ve değerli yorumunuz için teşekkür ederim yalnız dikkat edersiniz ki konumda davet sonucu yaşanan vahim durumların anlatılmasını istedim. kişisel cin ile ilişkisi olanların muhabbetlerini istemiyoruz. Sanırım anlatabildim. Hayırlı forumlar :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
"Sayın aşk, bu güzel ve değerli yorumunuz için teşekkür ederim yalnız dikkat edersiniz ki konumda davet sonucu yaşanan vahim durumların anlatılmasını istedim. kişisel cin ile ilişkisi olanların muhabbetlerini istemiyoruz. Sanırım anlatabildim. Hayırlı forumlar :)
pardon anlamamışım olayı ben :D bak onu anlatırlar sana.