haberci rüyam? Benim için çok önemli yardım edin lütfen :|

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar. Bekarım ve öğrenciyim rüyamda hamileydim. Ailem babası olmayan bi bebeği taşıdığımı bildikleri halde bana destek oluyorlardı ( bizim için çok zıt şeyler bunlar ki benimde ciddi bir ilişkim olmadı şuana kadar)Karnım dışında hamilelik belirtisi taşımıyordum ve şok içersindeydim. Karnım çok az şişmişti annemle hastahaneye gitmek için tren garınadaydık. Tren beklerken Anneme ve bana görevli kişi bilet verdi nereye gideceğimizi sordu. Ben biraz sinirlendim yanlış bilet verdi diye sonra yanlışlığı düzelti. Hamileliğin son evresinde doğurmak üzereydim. Zannediyorum ki doktorun verdiği tarihte doğuracaktım. Kendimi bi anda hastahanede buldum. Ameliyat önlüğü verdiler giydim. Ben geziyordum sürekli hastahanede. Sancım başlamıştı ve hissediyordum ilginç bir şekilde. tahminen bir iki saate doğacağını düşünüyordum. teyzemler akrabalarım gelmişti ve çok heyecanlıydılar ( şok içindeydim) Doktor tanıdık bi doktordu( KKB doktoru) ve beklememi söyledi. Başka bi kadının doğumundaydı. Ben huzursuzdum. Ve karnımda kıpırdamalar olduğunu hissediyordum. karnıma dokunduğumda bebeğin başını hissettim. Sedyede yatan kadını görünce biraz korktum ve hastahaneden çıktım. Bebeğin babası da arkadaşımın kocasıydı. ( annemler söyleyince taşlar yerine oturmaya başladı. Arkadaşım dediğimde Komşumuzun kızı benden küçükler ve yeni evlendi) Mümkün olmayan bi durumla karşı karşıya olduğum için huysuzdum. Annemle Bebeğimin babasının evinin önüne gittik ve çıkmadılar dışarıya. Ben ağlamaya başladım "anne gördün mü hep senin yüzünden" diyordum. Annem bi kadınla adamın mal varlığını konuşmaya başladı ve bana dönüp "kızım tüm malı sana kalacak" dedi. Ben sitemkar bi şekilde "ne malı şu halime bak daha 21 yaşındayım bu hallere nasıl düştüm" diye pişmanlık duyuyordum. Daha sonra kendimi evimizde buldum. Kız kardeşimle evde tektik. Ve bebeğimin kasıklarıma doğru indiğini hissediyordum .karnım düzleşmeye başladı. Bi anda kız kardeşime seslenip "bebek geliyor" dedim. Ara koridorda diz çöktüm ve bebek doğdu. Normal doğum yaptım hiç doğum sancısı çekmedim doğduğu esnada. Bebek kesenin içindeydi kese elips şeklindeydi top gibi. çok panik halindeydim keseyi yırtıp suyu çıkardım bebek nefes alamadı ve ters çevirip kardeşime "poposuna vur" dedim bebeğim ağlamaya başladı.Derin bir oh çektim. cinsiyetini bilmiyordum o ana kadar. Keseyi sıyırdığım anda bebek bebek büyümeye başladı 3-5 aylık çok güzel yüzlü yosun gözlü bi kızım olmuştu. Sarıldım ve emzirmeye başladım kızımı. ( doyacağından emin değildim)Üşümesin diye battaniyelere sardım. Sevinçten ağlıyordum. Ona karşı öyle öyle sevgi doluydum ki. Sürekli "annen sana kurban olur güzel kızım " diyordum. Aramızda kuvvetli bir bağ vardı ve bunu yüreğimin en derinlerine kadar hissediyordum. Üstümde onunla gurur duyan bi özgüven vardı. Artık onun için yaşayacaktım.

Şu an rüyamdaki hissime hayret ediyorum. Kendimi ana kraliçe gibi hissettim. Ve gün boyunca üzerimden o hissi atamadım.

Normalde rüyalarım yaşantımın bir yansıması olurdu. Ve rüyalarımı kontrol edebilen biriyim.Kendi alanım dışında bir mesleğe gönül sardım. Ve işe koyulacağım. Bir sonraki adımım hakında bana bilgi mi verilmeye çalışıldı? Bu rüyayı neden gördüm? Psikolojik yorumu nedir?

Bunun bir haberci rüya olduğunu düşünüyorum. Lütfen rüya yorumu yapabilecek değerli arkadaşlarım yardımcı olsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hamilelik sıkıntı, doğurmak sıkıntıların üstesinden gelmek diye biliyorum kız çocuğu da haberdir.. Belki de bazı isteklerine yoğun çaba ve sabır sonucu kavuşacağının işareti olabilir. Bebeğin gözlerinin yeşil olması da hayırlı haber gibi geldi, ilahi yardım var.

Son düzenleme:

Narkissoss

Kayıtlı Üye
Hamilelik sıkıntı, doğurmak sıkıntıların üstesinden gelmek diye biliyorum kız çocuğu da haberdir.. Belki de bazı isteklerine yoğun çaba ve sabır sonucu kavuşacağının işareti olabilir. Bebeğin gözlerinin yeşil olması da hayırlı haber gibi geldi, ilahi yardım var.
Teşekkür ederim kıymetli yorumun için.❤️ Umarım her şey dileğimizce olur 🙏🏻