Haberci rüyalar

• Konbuyu başlatan Üye silindi 56746
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 56746

Herkese selam. Annemin haberci rüyaları çok meşhurdur, özellikle rahmetli babaannemi görmesi hayra alamet olmaz pek ki babaannem rahmetli olmadan önce de annem yine anlamlı bir rüya görmüştü.

Şimdi hem annem hem de eski bir komşumuz yine babaannemi görmüş. Velhasılkelam korkularımdan nasıl emin olabilirim? Korkuyorum birilerini kaybetmekten ?

Ü

Üye silindi 68553

Korkularından hiçbir zaman emin olamazsın. Sana kimse herseyin her zaman güzel olacağını da garanti edemez. Kaldı ki bir dakika sonra bile başımıza ne geleceğini bilmiyoruz. Benimde tıpkı senin gibi rüyalarıma takılıp içimi kararttığım zamanlar oluyor. Aslında pozitif olmak kötü yormamak gerekiyor, Henüz yaşanmamış birşey için kendini üzme. Eğer inançlıysan dua etmek en güzeli bence.

Ü

Üye silindi 70925

Rüyaları hayra yormanızda fayda var. Ortada bir kesinlik yokken boş yere üzülmeyin. Belki sadece yasin bekliyordur. Bazen rüyalarımıza girme sebepleri dua beklediklerinden oluyor diye duymuştum. Sizde yasin veya fatiha surelerini okuyup gönderin. İçiniz rahatlar umarım.

taroh

Kayıtlı Üye
Haberci ile bilinçaltı arasına. Sıkışmış bir rüya.simge olarak kötüye yorulursa kötü çıkar.sankim biraz aile köklerini temsil ediyor gibi. Yani demek istediğim srn ve baban tarafı ailenize ait bir değeri ihmal ediyorsunuz. O da annenin bilinçaltına babanen olarak yansıyor.
Olayı örneklersem
misal babanen birine hayır için her hafta para veriyor.babanenin vefatı ile bu hayır unutuldu.o yuzden hatırlatma babında görüşmüş olabilir.
Dediklerim bilimsel bir çıkarım yani ruya yorumcusu değilim.fakat rüyalar insana hem bilimsel hem ruhani mesajlar verir.ruhani kısmını bu ilimle uğraşanlar bilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnancınıza dikkat edin
inanç güçlü bir enerji oluşturur ve durumun meydana gelmesi için enerjisel alt yapıyı sağlar.
O yüzden olumsuz inançlar oluşturmamaya dikkat etmenizde yarar var.
Hangi konuydu unuttum bir konuda mesajım vardı abdestsiz yatınca varlık musallatı yaşayacağına dair inancı olan bir kız ile ilgili.
Porfilimden o mesajı arayıp bulun durumu anlamanız da size yardımcı olabilir.

Korkularınızdan emin olma konusunda ise şunu söyleyeyim.
Birşeyin olacağı var ise oluyor
bu rüya görelim veya görmeyelim böyledir.
Allah birşeyin olacağını tekdir ettiğinde o şey oluyor.
Siz evinizde oturuyor olsanız bile öleceğiniz yere varırsınız diyor bir ayette.
Gerçekleşecek olayları önleme diye bir gücümüz söz konusu değil.
Bizim burada yapacağımız şey olaylara bakışımızı ve duruşumuzu kontrol etmektir.

Ü

Üye silindi 58480

Rüyanı herzaman hayra yor!

Herzaman hayra yor!

Allah bunu bize Hz. Yusuf ile öğretiyor.

Neydi firavunun rüyası?
7 besili inek var. 7 kısır inek onları yiyor.
7 yeşil başak var. 7 kuru başak onları yutuyor.

Ben firavunun tabircisi olsam ona söyle yorum yapardım:

Toplam 14 yıl saltanatınız olacak. İlk 7 yıl bolluk bereket içinde geçecek. Sonraki 7 yıl kısırlık ve yokluk ile geçecek. Adeta halk açlıktan ölecek ve saltanatınızı yitirmek zorunda kalacaksınız. Çünkü tarım ve hayvancılık sektör olarak mısırın elinde. Onlar rüya dili ile yok olunca mısır yok olmuş demek oluyor.

Çünkü inekler yeniyor. Ölüyorlar yani. Başaklar da kuru başaklar tarafından yeniyor. Bereket te ölüyor.

Yahu tamamen iyi başlayıp yok oluş ile biten bir rüya.

Ama Hz Yusuf rüyaya da sadık kalarak onu olabilecek en iyi şekilde yorumlayarak koca Mısırı ihya ediyor.

Ha Hz. Yusuf olmasa benim gibi birinin yaptıgı yorum zaten çıkacak. Ama haberci rüya sana onu yeniden kurgulama imkanı da getiren rüyadır.

O yüzden hayra yor.
Bu Allahın emri.

Moderatör tarafında düzenlendi: