Haberci Rüya

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sayin Mabed Üyeleri,
Haberci oldugunu düsündügüm bir rüya gördüm. Detaylari önemli degil fakat bu rüyada tanidigim birinin adini "gece" olarak gördüm. Bunu anlamlandiramadim. Neden gece? Degerli yorumlarinizi bekliyorum🏵️

Retro

Kayıtlı Üye
Haberci oldugunu düsündügüm bir rüya gördüm. Detaylari önemli degil fakat bu rüyada tanidigim birinin adini "gece" olarak gördüm. Bunu anlamlandiramadim. Neden gece? Degerli yorumlarinizi bekliyorum🏵️

Sizden veya yakın çevresinden sakladığı bir sırrı var. O sırla yaşıyor. Rüya gerçekten haberci ise bir şekilde ucu size de dokunabilir.
Ama bu çok yüzeysel bir yorum. Size uyup uymadığını siz bilebilirsiniz anca. Yanıltmak gibi olmasın. (bildiginiz salladım)

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
@Retro Benden bir sey sakliyo olma ihtimali olan bir insan ama bir süredir görùsmüyoruz hic. Bu durumda neden benden bir sey sakliyo acaba diye düsünüyorum 😂 hic böyle düsünmemistim, tesekkür ederim😊

Ruhsar

Banlı Kullanıcı
Belki bir tanıdığınız biri fena sıkıntıdadır ve gündüze feraha kavuşmak istiyordur? Size yansımıştır sezgileriniz kuvvetlidir , görüşüm böyle oldu
(Ben de bildiğiniz salladım, retrocum :) )

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
@Ruhsar Öncelikle yorumunuz icin tesekkür ederim. Gece olarak gördügüm kisi mi sikintidadir sizce? Rüyamda da bana konusmamiz lazim diyodu hayir olsun😂

Retro

Kayıtlı Üye
Haberci oldugunu düsündügüm bir rüya gördüm.

Bu rüya kesinlikle haberci.

rüyada tanidigim birinin adini "gece" olarak gördüm.

Okyanus așırı bir yerden kısmetiniz çıkacak.

Burda gündüzken orada gece yaşanıyor.
Yani ona geceleri yazın.
Bir türlü bulușamıyorsunuz çünkü ya biriniz uyuyor ya öbürünüz.

Rüyanız da bu durumu bildiği için gözünüze soka soka gece vurgusu yapıyor.

Bu gece @Ruhsar ' ın dediği gibi ilk adımı bu gece siz atın

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
@Retro anlattığınız şey o kadar mantıklı ki. Taşlar yerine oturuyor bu söylediğinizle. Çok teşekkür ederim🙏