Haberci rüya sayılır mı?

taroh

Kayıtlı Üye
Gece bazı dualar esmalar okudum kısaca.pek sabah ezanına karsı görmedim rüyamı en net hatırladığım rüya.
Rüyamda bol camlı cam balkonlu. Bulunduğum memleketten farklı bir yerdeyim.başkası ile evlenmişim(normalde boşanma aşamasındayım) evlendiğim kişi eski kocama benziyor. Fakat doğu memleketli.onunla ayrı yataklarda yatıyoruz.ben kızımla.o tek.neyse onun karyolasının başında. Eski kocamın adı.kendim için. Hamile olunca anlarsınız ve 24.12.2018 tarihi yazıyor.bu yeni eşim bu yazıları görüp kızıyor.unutamadın eski kocanı diyor.ve ben onun için üzülüyorum.çünkü bu yeni eşim ne olursa olsun beni seçen ama benim ilgilenmediğim biriymiş.bana serzeniş yapınca bende o izlerin hepsini siliyorum onunla ilgileniyorum.o da mutlu oluyor bende.bu bol camekanlı evimin bol camekanlı salonunda küçük dayımgil ve teyzemgil yemeğe gelmişler tepsi tepsi yemekler var.pirinç pilavını köfte şeklinde patça parça görüyorum.sayısız çeşit yemek var önlerinde.
Yorumlarınızı bekliyorum.

taroh

Kayıtlı Üye
Bu rüyamdaki yeni eşimde urfa sivas elazığ o yörenin yerlisi gibi.maksatım insan ayırmak değilde bende doğma büyüme bursa tarafındanım.ayrıca camekanın camlarından dolayı evim salonum daha loş duruyor.

D

DAİMON

Sevgili taroh bana bilinçaltı gibi geldi.
Rüyalarınızı böylesi bir dönemde ciddiye almayın. Yıpratıcı ve zihin gücünüzü boşa sarf ettiginiz bir süreçten geçiyorsunuz. Haliyle etkilenmemek mümkün değil bir çok insan için bu böyle. Kolaylıklar diliyorum. Tez vakitte hayırlı bir sonuca var anız dileğiyle..

taroh

Kayıtlı Üye
Şimdi de deprem oldugunu gördüm artık tarih ve saat görüyordum.18.54 de 8 şiddetinde olmuş ama öyle sallanmadık ve korkmadım.

Berliner

Kayıtlı Üye
bilinçaltından başka bir şeye yoramadım ben de.

D

DAİMON

Şimdi de deprem oldugunu gördüm artık tarih ve saat görüyordum.18.54 de 8 şiddetinde olmuş ama öyle sallanmadık ve korkmadım.
Taroh bu rüyanı yorumluyorum.

ABD Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS) verilerine göre 8 büyüklüğünde olan deprem, Peru'nun kuzeyinde yer alan Lagunas kentine 85 km uzaklıkta ve 115 km derinlikte meydana geldi.

Yerel saatle 02.42'de meydana gelen sarsıntının büyüklüğünü Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi de 8 olarak verdi.

Deprem bugün oldu.
Rüyanda korkmadım sallanmadım dediğin işte aynısı .. Ne korktun ne sallandın ama hissetmişsin. Gelecekte işitecegin bir haberi rüyanda görmüşsn.

Gün içinde 8 şiddetinde deki depremi duyduğumda ilk aklıma sen geldin. Şimdi yazabildim.

taroh

Kayıtlı Üye
Taroh bu rüyanı yorumluyorum.

ABD Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS) verilerine göre 8 büyüklüğünde olan deprem, Peru'nun kuzeyinde yer alan Lagunas kentine 85 km uzaklıkta ve 115 km derinlikte meydana geldi.

Yerel saatle 02.42'de meydana gelen sarsıntının büyüklüğünü Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi de 8 olarak verdi.

Deprem bugün oldu.
Rüyanda korkmadım sallanmadım dediğin işte aynısı .. Ne korktun ne sallandın ama hissetmişsin. Gelecekte işitecegin bir haberi rüyanda görmüşsn.

Gün içinde 8 şiddetinde deki depremi duyduğumda ilk aklıma sen geldin. Şimdi yazabildim.
Duru görü için. Umut var mı sence bende?
Ön sezim evrensel takılıyor. Sanki.
Bizdeki yerel saat 2.42 mi orada kaç ki?

D

DAİMON

Duru görü için. Umut var mı sence bende?
Ön sezim evrensel takılıyor. Sanki.
Bizdeki yerel saat 2.42 mi orada kaç ki?
Yok oradaki yerel saat öyle.
Dünya saatlerine İnternette bakabilirsin.
Durugörü değilde durusezer yada kehanet türü bir şeyler belki ya da ileride duyacağın haberleri yakn zaman öncesinde seziyorsundur. Yeryüzünde de bir manyetik alan var. Depremin de bir ön hazırlığı oluyor. Sezilebilir çok imkansız değil. Mümkündür.

taroh

Kayıtlı Üye
Yok oradaki yerel saat öyle.
Dünya saatlerine İnternette bakabilirsin.
Durugörü değilde durusezer yada kehanet türü bir şeyler belki ya da ileride duyacağın haberleri yakn zaman öncesinde seziyorsundur. Yeryüzünde de bir manyetik alan var. Depremin de bir ön hazırlığı oluyor. Sezilebilir çok imkansız değil. Mümkündür.
Evet sadece insan titresimlerine duyarli oldugumu dusunurdum.yapay katkili besinler auramizi kirletmesine ragmen yinede bir seyler hissedebiliyoruz.